Побачила світ наша перша книжечка «З василіянами крізь століття»

Книга – це письмовий записник, який відкриває нам світ, допомагає уявити минуле і заглянути в майбутнє, допомагає подорожувати століттями та дізнаватись щось нове.

Знаєте, кажуть, що книга – це маленьке чудо, яке народжується лише справді у талановитих людей.

І ось у нашій спільноті Василіянських аніматорів Івано-Франківська також «народилось» таке чудо, у якому ми вирішили поділитись своїм досвідом і знаннями.

У нас «народилась» наша книжечка.☺

Наша перша та найдовгоочікуваніша книжечка про проведення та організації таборів «Веселі канікули з Богом» під назвою «З василіянами крізь століття», присвячена Ювілею 400-ліття Василіянського чину.

Шлях розробки книжки був довгим та важким, проте ми щиро хотіли та докладали всіх зусиль, щоб наша книжечка побачила світ.

У авторський колектив увійшли: о. Амвросій Козак ЧСВВ; бр. Матей Кравчишин ЧСВВ; Софія Герега; Христина Радик та уся команда Василіянських аніматорів Івано-Франківська, що допомагала у створенні книжки.

У книжці висвітлена програма табору на 7 днів. Подано повністю всі важливі елементи для проведення крутого християнського табору – розпорядки днів, захоплюючі катехизації, сценки, пісні, ігри, банси, квести, описані у загадковій формі та багато іншої цікавої інформації.

Також окремо у додатку книжки ви знайдете окремо бланки для реєстрації та запису дітей на табір, обов’язки аніматорів, бланки харчування дітей, план «Веселих канікул», шаблони для квестів і т.д.

Не зважаючи на те, що наша книжка присвячена Ювілею Василіянського чину, подані у ній матеріали безперечно будуть цікавими для кожного, хто працює з дітьми та молоддю не лише на парафіях отців василіан, але й в усій нашій УГКЦ.

Для співпраці та замовлення книжки звертайтесь до адміністрації спільноти Василіянських аніматорів м. Івано-Франківськ, пишучи нам на e-mail: animatory.if.osbm.@gmail.com.

Не забудьте вказати яку кількість примірників вам потрібно)))

Окреме велике Спасибі п. Петру Пашнику за такі чудові фото!!! Дякуємо Вам)

прес служба Аніматорів