Тиждень духовності в 11-ій школі міста Івано-Франківськ

З 6 по 10 березня 2017 р.Б. тривав тиждень духовності в Івано-Франківській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 11, духівником якої є о. Миколай Микосовський, ЧСВВ.

Отці василіяни: Йоан Лубів, ЧСВВ, Павло Яхимець, ЧСВВ, Миколай Микосовський, ЧСВВ і бр. Матей Кравчишин, ЧСВВ відвідали старші класи, розповідаючи учням про важливі правди християнської віри. Також 10 березня в актовій залі школи відбулася молодіжна Хресна для учнів і їхніх учителів. Між стаціями (зупинками) співали пісні семінаристи місцевої семінарії УГКЦ ім. св. свищ. Йосафата. Духівник школи о. Миколай розповів всім присутнім про значення хреста, про Ісуса Христа і Його страждань для нас.Опісля ще відбудеться для всіх бажаючих св. Літургія у храмі Царя Христа на Майзлях, на якій можна буде висповідатися та запричащатися.

о.Миколай Микосовський, ЧСВВ

http://www.osbm.if.ua/posts/images/95/1.jpg

Розпочався ІV тур курсу Передшлюбних Катехизацій на парафії Царя Христа

5 вересня 2017 р. Б. на парафії Царя Христа розпочався ІV тур курсу Передшлюбних Катехизацій. Науки проводяться щовівторка і щочетверга о 20:00 год, в актовій залі монастиря. Відповідальний за курс о. Йосафат Попович, ЧСВВ. Можливість запису на курс є актуальною.

оо. Василіяни


Стара версія сайту
Молитовник УГКЦ