Аніматори Парафії

Спільнота аніматорів заснована у 2011 році о. Іваном Логаєм, ЧСВВ.

Мета: катехизація дітей у поглибленні знання про основні правди християнської віри зі Св. Письма, формування християнського світогляду та цілісної людської особистості шляхом плекання християнських чеснот, сприяння розвиткові моральних, інтелектуальних і фізичних здібностей учнів, виховання підростаючого покоління в любові до Бога, Церкви й України.

Сюди теж входить вивчення ігор, бансів, які допомагають дітям розважитись у світлі християнського життя, самовиховання молоді, яка є у спільноті, поглиблення знань основних правд християнської віри й виховання християнських лідерів з відчуттям відповідальності за інших.

Діяльність: проведення християнських таборів для дітей «Веселі канікули з Богом», провід Катехитичної школи ім. єпископа Григорія Балагурака, ЧСВВ, проведення різних гуртків, участь в організації визначених свят на парафії, підготовка дітей до першої Св. Сповіді й Урочистого Св. Причастя, участь в організації піших прощ, наприклад, до Гошева.

Духовний провідник: о. Амвросій Козак, ЧСВВ

Бажайте великих речей...

Квітень 09, 2017

Час Великого посту - це той особливий період,коли ми маємо можливість залишити свої погані звички, очистити свою душу і розум і з молитвою та радістю чекати на цю величну подію - Воскресіння Ісуса Христа..

31 березня та 1 квітня наша спільнота мала чудову можливість бути в урочищі Підлюте,що біля с.Осмолода, на реколекціях, які проводив о.Віталій Храбатин.

Тема наших реколекцій - "Бажайте великих речей"-учень за Євангелієм від Марка".

Протягом цих двох днів ми збагачувались духовно - мали Святу Літургію, молилися Вервицю, мали науки, Lectio Divina та Адорацію Найсвятіших Тайн, а також весело проводили рекреаційний час .

Вістку радісну несемо

Лютий 06, 2017

Різдвяні свята завжди були часом коляди, коли люди прославляли Бога й співали Йому пісні, щоб отримати від Нього інші щасливі дари. У цей час діти й дорослі ходили від хати й до хати і колядували, прославляючи прихід нового життя. Колядки містять побажання добра, благополуччя, здоров'я і миру.

4–5 лютого наша спільнота аніматорів мала незабутню поїздку з гучною колядою до Львова. У програмі поїздки були відвідини сестер-василіянок у Брюховичах і отців-василіян Крехівського і Жовківського монастирів.