Василіянські аніматори Івано-Франківська

«Аніматори – це одна душа і серце.
Пам’ятай завжди, для Кого воно б’ється!»

Ти молодий, активний, позитивний, креативний, сповнений енергії і хочеш нею поділитись? Тоді ти натрапив на правильну сторінку.

У 2011 році о. Іван Логай, ЧСВВ при цьому монастирі створив спільноту аніматорів – і це саме те, що тобі потрібно!

Василіянський християнський аніматор – це:

  • Той, хто є душею товариства;
  • Той, хто вміє радіти і своєю радістю показувати безмежну любов Бога до всіх людей;
  • Той, хто вміє бути ліхтариком серед темряви, вміє запалити інших;
  • Той, хто розуміє, що Ісус Христос є чудовим прикладом для життя;
  • Той, хто вчиться бути жертовним, чистим, відданим, простим як Ісус;
  • Той, хто вчиться любити як Ісус;
  • Той, для кого діти є центром уваги;
  • Той, хто вчиться від дітей черпати позитив, щирість та радість;
  • Той, хто вчить дітей відчувати важливість присутності Бога у житті;
  • Той, хто розуміє, що у сучасному житті лиш Бог та любов відіграють найвартіснішу роль та можуть змінити світ.

Кожен з нас існує,
Щоб виконати особливу місію,
Завдання, яке не виконати
Нікому, крім тебе.
Р.Кірстен-Денсай


Спільнотово ми проводимо табори «Веселі канікули з Богом», різні інші табори; беремо участь в організаціях піших прощ та святкувань на парафії; відкриваємо у собі нові акторські таланти, граючи у виставах; розвиваємось всебічно у бансах, гуртках та інших цікавинках, які маємо можливість проводити на прославу Бога, а також, звісно ж, збагачуємось духовно спільно з нашим духовним провідником о. Амвросієм Козаком, ЧСВВ.


Наша спільнота – це любляча сім’я для кожного з нас. І кожен з нас є невід’ємним пазлом, з якої складається велика картинка.

??? Хочеш скласти з нами хорошу картинку? Приходи!!! Познайомитися з нами ти можеш кожної другої неділі місяця о 15:15год. на 3 - му поверсі монастиря.


Листопадовий тренінг на ШХА: «Характер справжнього аніматора»

Листопад 19, 2018

Ми багато досягли, а зараз потрібно передати усе це наступникам, тому активно продовжуємо вишкіл майбутніх християнських аніматорів. Усі дуже щасливі, адже щоразу до нас приєднюються нові охочі, які щиро бажають служити Богові у такий спосіб.

Тема сьогоднішнього тренінгу– «Характер аніматора». Тобто риси, які повинен у собі виховати справжній аніматор, як він має поводитися та вміти поєднювати світське і християнське життя. Але спочатку найактивніші отримали заслужені бонуси.

Вийшов друком практичний посібник «Інструкція для щастя» для проведення християнських таборів

Листопад 12, 2018

Ви аніматор, педагог, вихователь, катехит на парафії чи просто той, хто любить дітей і виховує їх?

Ви знаєте, що таке справжнє щастя?

Вмієте ним ділитися та запалювати інших?

Знаєте, де воно, те щастя, береться?

Можливо знаєте, як розкрити значення "щастя" для дітей?

Чи замислюватися над тим, що справжнє щастя може бути разом з Богом?

А можливо, працюючи з дітьми, хотіли б їм про щастя розповісти у цікавий спосіб?

Василіянські аніматори Івано-Франківська відкрили власну Школу християнського аніматора

Жовтень 22, 2018

Урааа… Мрії збуваються! Ось і наша мрія збулась, бо ми її дуже сильно прагнули і прикладали багато зусиль, щоб її здобути! Отож, нещодавно ми відкрили власну ШКОЛУ ХРИСТИЯНСЬКОГО АНІМАТОРА. Маючи семилітній досвід аніматорства, бравши участь у різних курсах, вишколах, сертифікатних програмах, ми раді формувати нових кандидатів в аніматори в рамках нашої Школи.

Сьогодні, 21.10.18р., відбулася вже друга щомісячна зустріч на якій ми ділимося цим маленьким шматочком щастя – повнотою радісного і наповняючого служіння дітям.

Крізь дощ до Богородиці

Жовтень 1, 2018

Вкотре паломники з різних куточків України об'єдналися під покровом Пресвятої Богородиці у мальовничому селі Погоня, щоб спільно прославити Бога, співстраждаючи, пройти всі стації хресної дороги, бути присутніми на архієрейській Святій Літургії, співати вервицю, роздумувати на Адорації перед Найсвятішими Тайнами. Разом помолитися у особистих проханнях, просити миру і єдності для України.

Спільнота василіянських аніматорів з Івано-Франківська, також взяла участь у цій небуденній події. Ми служили у трапезній церкві Блаженішому Святославу та іншим єпископам і отцям, продавали літературу та організували пішу прощу з Івано-Франківська до святого місця.

Там, де гори димлять

Серпень 31, 2018

Уявіть, ви стоїте на вулиці, а навколо вас високі зелені гори, з яких поволі піднімається дим. Ось такими краєвидами мала змогу милуватися наша спільнота аніматорів декілька останніх днів.

Ми знову вирушили у подорож, адже не любимо сидіти на одному місці. Цього разу вирішили підкорити новий «Еверест» - Українські Карпати. Зупинилися ми у реколекційно-відпочинковому домі сестер Мироносиць у с. Ямна, що біля Яремче.

З'їзд василіянської молоді на Ясній Горі в Гошеві

Серпень 27, 2018

Триденна піша проща до Ясної Гори завершилася з'їздом василіянської молоді, на яку прибули спільноти з різних міст: Харкова, Бучача, Брошнів-Осади, Івано-Франківська, Золочева, Гошева, Жовкви, Львова, Дрогобича, Червонограда та з багатьох інших. З'їзд молоді розпочався з реєстрації, де фіксували кількість паломників і їхні спільноти. Потім була вечеря. Особливо захоплюючим моментом була Адорація Найсвятіших Тайн, на якій кожна спільнота разом з отцями, братами ЧСВВ та прочанами молилися до Господа і звертали до Нього свої прохання.

Веселковий табір «Веселі канікули з Богом 2018» у Погоні під назвою «Інструкція для щастя»

Серпень 07, 2018

Усі, безумовно, щасливі, адже ми знову розгорнули сувій "Інструкція для щастя".

Табір проходив у мальовничиму селі Погоня, яке славиться своєю чудотворною іконою. Цілий тиждень ми були під опікою Богородиці й того Бог дарував нам чудову погоду. Ми успішно завершили мандрівку островами, які закарбовані в нашому серці, пізнали усі 10 Божих Заповідей, інакше кажучи, даровану Інструкцію від Бога, щоб бути щасливим. Окрім цього діти грали у безліч великих і малих ігор, обливалися водою, провели круті естафети, гурток " Кольори для натхнення", а на завершення, у суботу, пройшли квест, який був підсумком усього вивченого впродовж тижня.

Щиро ВІТАЄМО бр. Матея, бр. Віталія, бр. Йосафата, бр. Якова та бр. Йоана-Касіяна ЗІ СКЛАДЕННЯМ ВІЧНИХ ОБІТІВ!!!

Липень 21, 2018

Вони до цього дуже довго йшли, оминаючи різні перешкоди, відганяючи будь-які сумніви, та щиро довіряючи Богу! І ось! ЗВЕРШИЛОСЬ! Їх п'ятеро - бр. Матей, бр. Віталій, бр. Йосафат, бр. Яків та бр. Йоан-Касіян - з найРЕАЛЬНІШОЇ генерації 19.07.18 р.Б. склали вічні обіти.

Цього дня у найтрепетніший момент перед престолом на Святій Літургії брати пообіцяли Богу бути з Ним до кінця.

Веселі канікули з Богом – 2018 – «Інструкція для щастя» – ІІ тур

Липень 15, 2018

Яскравими емоціями та позитивними враженнями наповнилося наше серце, адже ми знову розгорнули «Інструкцію для щастя». Але цього тижня для діток віком 10-12 років. Щоб краще зрозуміти Заповіді Божі та їхню роль у нашому житті, ми кожного дня відкривали острови, які глибоко прописані у наших серцях.

Традиційно на таборі були присутні катехизації, ігри, банси, руханки, Свята Літургія. Цікавим елементом табору були сценки, які зупинялись на кульмінаційному моменті. І саме діти кожного дня показували нам завершення цих історій.

«Інструкція для щастя» І тур

Липень 1, 2018

Наша мозаїка життя збагатилась ще одним кольоровим камінчиком, адже відбувся І тур табору «Веселі канікули з Богом» - 2018 для дітей віком 7-9 рр. Цього року темою табору були 10 заповідей Божих, які складають «Інструкцію для щастя». Кожного дня ми відкривали нові острови, на яких «жили» різні заповіді. Ці острови від народження прописані Богом у наших серцях і саме вони дають змогу по-новому зрозуміти призначення заповідей у нашому житті.

Фінальний акорд з різнокольоровими конфеті

Червень 17, 2018

Ура! Фініш!!! 16 червня 2018 р.Б. ми завершили нашу сертифікатну програму – курс для педагогів та керівників пришкільних та християнських таборів на тему: «Організація і проведення християнських таборів», який провели василіянські аніматори Івано-Франківська монастиря Царя Христа ЧСВВ в співпраціз салезіянсьими аніматорами дона Боско.

Незабутній радісний табір в Католицькій школі св. Василія Великого м. Івано-Франківськ

Червень 9, 2018

Дитячі найщиріші усмішки є неперевершеними, завжди нас заряджають, заради них ми готові працювати далі і далі.

Найкраще можна донести дітям про Бога через молитву, банси та катехизації. Веселі, захоплюючі ігри наповнювали їхні серця великим щастям, бо саме на це вони чекали.

Ми знали, що це буде круто та незабутньо!

Травень 05, 2018

Ми знали, що це буде круто та незабутньо. Наша клопітка праця, тривала підготовка та великі надії виправдали себе, адже це було неперевершено!

Хм, ви здогадуєтесь про що це? Ми про традиційну прощу випускників у Погоні – 2018.

Спільнота василіанських аніматорів м. Івано-Франківськ храму Царя Христа оо. Василіан мали змогу бути співорганізаторами цієї прощі разом з комісією у справах освіти і виховання Івано-Франківської архієпархії УГКЦ та братством свящмч. Йосафата Івано-Франківської Духовної семінарії УГКЦ.

«Розмовляйте, надихайте, пізнавайте, дізнавайтесь, закликайте...»

Квітень 22, 2018

Хто такий лідер? Досить багато людей задають собі це питання. І ще більше шукають на нього відповіді.

Лідер – це не завжди керівник великої фірми чи компанії як хтось може собі подумати або уявляти. Це може бути просто інженер або простий працівник, який вміє повести за собою людей, які його в першу чергу поважають не тільки тому, що так потрібно робити, бо він начальник, а тому що він для них являється авторитетом. Таким авторитетом сьогодні є, і буде надалі мати Тереза та Папа Йоан Павло ІІ.

Весна-Царівна. Гаївки 2018

Квітень 15, 2018

Святкування світлого свята Воскресіння Христового на українських теренах пов'язане з великою радістю. Радістю народження нової весни, нової надії, нової мрії. Традиційно в Україні святкування Великодніх свят пов'язане з гаївками.

Найбільший вияв любові Ісуса до нас у Його хресній дорозі

Березень 16, 2018

Найвірніша Любов розіп’ята на хресті заради кожного з нас…

Сьогодні, 16.03.18 р. Б. спільнота аніматорів «крокувала» з Ісусом Його Хресною дорогою.

Хресна дорога – шлях до спасіння, вияв найбільшої любові. Дорога, на котрій пролилась найдорогоцінніша кров – кров Ісуса – кров Того, Чиїми ранами ми вилікувані; Того, Хто своєю жертвою врятував людство.

«Потрібно ставати кращим самим та міняти інші особистості!»

Березень 12, 2018

Ми їх з нетерпінням чекали… і вони приїхали. Вони це - салезіянські аніматори в особі о. Петра Майби СДБ та Ірини з багатолітнім стажем. Про цих людей можна багато говорити. Вони драйвові, позитивні, щирі, вони можуть запалити гарячою любов’ю до ближнього і до Бога (і не тільки завдяки феєрверку).

Сьогодні, 11.03.2018 р. Б. ми говорили про виховання в світлі запобіжної системи дон Боска. Також, про внутрішні цінності, які потрібно здобувати для наповненого життя дітям та й нам самим. Ці самі цінності, які ми виховуємо в собі потрібно передавати дітям, але не інформативно, лишень власним прикладом. Таким чином, ми виховуємо відповідального аніматора-вихователя, який запалює інтерес до Бога і покращує особистості, які зустрічає біля себе.

Маленька історія про «великі пончики» ☺

Лютий 18, 2018

Хорошим способом не мерзнути взимку є круті емоції та теплі спогади.

І ось 17.02.18 ми ще раз переконались у цьому. ☺

Перша спільна поїздка Батьківської християнської асоціації та спільноти Василіянських аніматорів м. Івано – Франківська пройшла на УРА.

А все почалось з самого ранечку суботнього дня, коли земля була вкрита білосніжним снігом, а на небі світило яскраве сонце.

Побачила світ наша перша книжечка «З василіянами крізь століття»

Лютий 15, 2018

Книга – це письмовий записник, який відкриває нам світ, допомагає уявити минуле і заглянути в майбутнє, допомагає подорожувати століттями та дізнаватись щось нове.

Знаєте, кажуть, що книга – це маленьке чудо, яке народжується лише справді у талановитих людей.

І ось у нашій спільноті Василіянських аніматорів Івано-Франківська також «народилось» таке чудо, у якому ми вирішили поділитись своїм досвідом і знаннями.

«Весь світ театр, а люди в нім – актори…»

Лютий 11, 2018

11.02.18 учасники сертифікатної програми «Організація та проведення християнських таборів» уже вчетверте зібрались разом, щоб покращувати свої знання та розвиватись.

«Весь світ театр, а люди в нім – актори…»

Саме з такими думками розпочався наш сьогоднішній день. Ми мали круту можливість попрактикувати свої акторські здібності разом з викладачем Інституту мистецтв Тарасом Василюком.

«Ви приймете силу Святого Духа, що на вас зійде і будете моїми свідками у Єрусалимі, у всій Юдеї та Самарії й аж до краю землі» (Діян. 1,8)

Січень 19, 2018

Сьогодні, 28.01.2018 року, у нас відбулась вже 3-тя щомісячна зустріч учасників сертифікатної програми «Організація та проведення християнських таборів».

Як ми обіцяли минулого разу, на початку дня ми провели перевірку домашнього завдання, щоб побачити наскільки уважно учасники слухали минулі лекції. Ті хто усе вивчив були винагородженні «логотипами», які потрібно накопичувати для майбутнього призу.

Привітаня Аніматорів на свята

Січень 18, 2018

Христос хрещається - В ріці Йордані! Вітаємо всіх парафіян з Богоявлінням (Водохрещем) та Різдвяними святами і даруємо ось такий подарунок для радості та призадуми)

Про частинку тепла, котра залишилась у серці ☺ або Про велике щастя у маленьких дрібницях ☺

Січень 17, 2018

Ось і завершився ІХ фестиваль «Коляда на Майзлях». Цього року він був просто феєричним та залишив для кожної людини у серці частинку тепла, поєднаного з багаторічними традиціями, які чудово виливалися у найрізноманітніших колядках, навіть іншими мовами.

Кожному нашому аніматорчику «Коляда на Майзлях» подарувала багато позитивних емоцій, «мурашок» по шкірі, нових знайомств, багато усмішок, а також бейджики «Волонтер – Volunteer». ☺

Так – так, наша спільнота мала особливу місію – бути волонтерами на цьому фестивалі: слідкувати за порядком, тишиною, розташуванням людей. Для нас це новий і дуже цікавий досвід, який потребував багато зусиль, проте саме він наповнив нас добром та радістю.

Про свої враження діляться також деякі учасники нашої спільноти:

Підготовка до літа 2018 ☺

Грудень 24, 2017

Сьогодні, 24.12.17, відбулась планова зустріч аніматорів щодо підготовки до таборів «Веселі канікули з Богом – 2018». Збори розпочались дуже цікавою грою, яка має на меті об’єднати команду та примножити довіру один до одного; гру проводив о. Амвросій, ЧСВВ. Протягом зборів ми визначили теми і назви днів на табори. Також сьогодні ми запланували календар таборів на літо 2018.

Поринувши в казку

Грудень 19, 2017

Сьогодні надзвичайний день – День Святого Миколая.

Це день, котрого з нетерпінням протягом цілого року чекає кожен, а в найособливіший спосіб – діти.

Це день, коли ми поринаємо у неймовірну казку, в якій згадуємо про приємні миті дитинства, про домашній затишок, про тепло, яке нас оточує.

Помічники святого Миколая творять милосердя

Грудень 16, 2017

Протягом місяця наша спільнота робила велике діло милосердя –плела 200 вервиць на руку для наших захисників. Така вервичка – це не просто будь-який браслет чи талісман, це духовних захист для тих, хто кожної хвилини стоїть на сторожі в боротьбі зі злом; для тих, хто захищає нас та нашу Україну – для воїнів АТО. Хоча ця справа коштувала нам багато чого (часу, зусиль, терпеливості, коштів), проте ми відчували справжню радість, бо розуміли для кого ми це робимо. Бо справжнє добро саме таким і є – воно потребує багато зусиль, але творячи його ти відчуваєш як наповнюється щастям твоє серце.

Навчання продовжується…

Грудень 10, 2017

Сьогодні 10.12.17 р. відбулась друга зустріч учасників сертифікатної програми «Організація і проведення християнських таборів», яка пройшла на найвищому рівні. У цьому є велика заслуга людей, які доклали багато зусиль для якісного проведення програми. До нас приєдналися нові люди, які з захопленням слухали лекції.

Програму розпочав о. Амвросій Козак ЧСВВ з молитви та благословення. Він пригадав лекцію, яка відбулася 12.11.17 року, яку проводили нам мега позитивні та мега круті Селезіянські аніматори на чолі з о. Петром Майбою.

Відкриття YouTube каналу

Грудень 08, 2017

Увага! Увага! Увага!


Ура! Нарешті дочекались.


Відтепер ми можемо ділитись не лише кольоровими фотографіями, а й емоційними та корисними відео.


Для всіх креативних, творчих, талановитих та фантастичних людей, дітей та молоді пропонуємо для перегляду та використання наш YouTube канал. На ньому ви знайдете відео пісень, бансів та руханок, які є вже загальновідомими. Особливу увагу ми приділяємо нашим авторським бансам, які в майбутньому будуть тільки поповнюватися.


У пошуках ідей

Грудень 02, 2017

26.11.2017р. у теплому колі спільноти аніматорів відбулись перші збори щодо програми «Веселих канікул з Богом 2018». Збори розпочались пригадуванням, в цікавий спосіб, тем попередніх років, і продовжились роздумами над новою темою.

Для того, щоб результат був ефективнішим, ми розділились на 3 групи. І кожна група за допомогою мозкового штурму, за півгодини, мала представити своє бачення щодо наступної теми табору.

Особливі моменти в нашому житті

Листопад 27, 2017

День народження – це одне із найулюбленіших свят більшості людей. Це і не дивно, адже в цей день людина отримує найбільше подарунків та побажань, її чекають приємні сюрпризи та зустрічі з друзями. В цей день відчуваєш себе найважливішим на всій Землі .Не менш важливими від дня народження є іменини – особисте свято, що припадає на день, у який святкується пам'ять однойменного святого.

Докладати зусиль, щоб жити на всі 100%

Листопад 12, 2017

12 листопада 2017р., як і було заплановано, розпочала роботу сертифікатна програма «Організація і проведення християнських таборів». Перші лекції проводили салезіянські аніматори св.Дона Боска – Настя, Іра та о. Петро Майба.

Розпочали її дуже неординарним знайомством, яке на правду здружило багатьох незнайомих людей. Також всі з захватом слухали змістовну і наповнену розповідь про те, хто такий аніматор, що він робить, та з чим його «їдять».

Розпочинає свою роботу сертифікатна програма по вишколу аніматорів і молоді

Жовтень 30, 2017

Розпочинає свою роботу сертифікатна програма по вишколу аніматорів і молоді для проведення різноманітних християнських таборів. Розрахована на 24 пари і 8 місяців. Перші 3 пари тренінгу відбудуться вже 12 листопада (2 неділя місяця) о 12:00. Запрошені салезіянські аніматори із м. Львова. Запрошуємо всю бажаючу молодь віком від 14 р. приходити в цей день, Вбудоване зображення 1реєструватися і заповнювати заяву. Проводимо це на базі нашого монастиря БЕЗКОШТОВНО!!!

Нагородження переможців фестивалю талантів

Жовтень 22, 2017

Для дітей на нашій парафії сьогодні особливий день, адже саме сьогодні нагороджували переможців Фестивалю талантів.

Це був день, сповнений карамеллю, кольоровими кульками, золотистими грамотами, пізнавальними подарунками та надзвичайною радістю.

Переможців було багато, адже оцінювались дві вікові категорії у чотирьох номінаціях. Перші місця розділили 7 учасників, другі місця також 7 учасників, та 3 місця – 6.

Фестиваль талантів

Жовтень 21, 2017

Чудового осіннього ранку 21.10.2017 р. Б. вперше за історію парафії Храму Царя Христа оо. Василіян відбулася грандіозна подія – довгоочікуваний «Фестиваль талантів «Ви світло для світу» (Мт. 5,14)». Члени журі натхненно заслуховували учасників, і мають один день та цілу ніч для того, щоб визначити переможців. Щиро дякуємо Богу за цю подію, за можливість насолодитися безмежністю дитячої творчості.

Діти мали змогу проявити свої таланти у 4 різних номінаціях: музика, літературне читання, спів та малювання, та різних вікових групах.

Осінь, що дарує натхнення...

Жовтень 17, 2017

Осінь, що дарує натхнення... Осінь- чудовий період для змін. Як приємно, коли в жовтні після холодного вітру , дощу та повітря зі смаком приморозку наступає бабине літо. Це та золота пора,коли під ногами шурхотить різнокольорове листя, коли сонце так обережно,але все таки зігріває землю своїм промінням.. Пора, коли ти йдеш алеєю і просто насолоджуєшся танцем опадаючих листочків.

Різнокольорова подорож до Цариці Покуття

Жовтень 01, 2017

В суботу вранці 30 вересня о 10:00 з церкви Царя Христа оо. Василіян, що на Майзлях, спільнота аніматорів з прочанами вирушили до с. Погоня на XXІІ Міжнародну прощу Вервиці за мир і єдність Церкви.

В хорошому настрої, організованою аніматорами колоною та зі щирими намірами і проханнями свого серця, всі подались у путь.

Дорога була легкою, люди йшли, молилися, слухали науки отців. По дорозі ми зустріли також учнів і паломників із Католицької школи-гімназії ім. Василія Великого, які з радістю приєднались до нас.

Прийшовши до Погоні всі були щасливі, адже там панувала неперевершена атмосфера. Саме туди Богородиця покликала нас до Неї в гості.

В єдності сила…

Вересень 19, 2017

Чудового сонячного дня 15 вересня 2017 року ми зібрались у дорогу… Кожна дорога – це щось інтригуюче та цікаве. Ось і нам хотілось скоріше дістатись запланованого місця.

Цього разу спільнота аніматорів є у с. Заріччя у реколекційному будинку свв. Кирила та Методія. Маємо чудову, подаровану Богом, можливість разом бути в оточенні надзвичайної краси, в оточенні гір, річки, струмка та величі Господа…

Відбулася Чотирнадцята Молодіжна Проща до Гошівського Монастиря оо. Василіян

Серпень 25, 2017

Прямувати до Господа Бога можна різними способами. Молоді люди з Львова, Івано-Франківська, Дрогобича, Сколе, Городенка вирішили прийти до Господа і піднести свої серця у молитві до Пречистої Діви Марії обравши прочанський шлях подорожі. Спекотні дні, виснажені тіла, втома, не зашкодили подолати безліч кілометрів, щоб прийти на молитву до Гошівського монастиря оо. Василіян. Під час прощі отці василіяни коротко розповідали про великих мужів, які творили Василіянський Чин. Кожного дня молитва на вервиці допомагала молоді здійснювати кожен наступний крок. Вражала також гостинність людей, які від щирого серця зустрічали паломників у мальовничих селах нашої Батьківщини……

Розпочалася Чотирнадцята Молодіжна проща до Гошівського Монастиря Отців Василіян

Серпень 17, 2017

Сьогодні, на подвір’ї монастиря Царя Христа зібралося чимало молодих людей, які виявили бажання мандрувати до Гошівського монастиря. о 9.00 год., почалася реєстрація учасників. Зголосилося понад 100 осіб. Далі о. Йосафат Хаймик, ЧСВВ – ігумен і парох монастиря благословив люд Божий на дорогу.

Веселі канікули з Богом у с.Погоня

Серпень 19, 2017

Уже кілька років поспіль спільнота Аніматорів Храму Царя Христа отців Василіян з Івано-Франківська має змогу проводити табір «Веселі Канікули з Богом» у мальовничому селі Погоня, де також є монастир Чину Святого Василія Великого.

Другий тур християнського табору “Веселі Канікули з Богом – 2017” на Майзлях!

Липень 12, 2017

З 3 по 9 липня для дітей віком 10-12 років при парафії Царя Христа відбувся дитячий табір «Веселі канікули з Богом 2017» під гаслом «З василіанами крізь століття». Програма табору присвячена 400-літньому ювілею Василіянського Чину святого Йосафата.

Весело проводячи час, завдяки руханкам, різноманітним естафетам, танцюючи банси, граючи ігри, маючи цікаві гуртки, навіть просто спілкуючись між собою діти ближче знайомилися і знаходили нових друзів, усмішка не сходила з їхніх облич. Захоплюючою була також поїздка в Галицький національний природний парк, де всі учасники табору змогли побачити різноманітних тварин, що проходять реабілітацію та красу навколишньої природи. Опісля ж вирушили в Санктуарій Пресвятої Діви Марії Цариці Миру що в Більшівцях.

Закінчення першого туру християнського табору “Веселі Канікули з Богом – 2017” на Майзлях!

Липень 03, 2017

З 26 червня по 2 липня на парафії Царя Христа відбувся дитячий християнський табір “ВЕСЕЛІ КАНІКУЛИ З БОГОМ 2017”. Тема цьогорічного табору була присвячена 400та річному ювілею Василіянського Чину Св. Йосафата. Бажаючих провести канікули з Богом зголосилося 150 дітей віком 7-9 років. Табір відбувся з благословення ігумена і пароха храму о. Йосафата Хаймика, ЧСВВ, а духовно провадив табір о. Амвросій Козак, ЧСВВ.

Бажайте великих речей...

Квітень 09, 2017

Час Великого посту - це той особливий період,коли ми маємо можливість залишити свої погані звички, очистити свою душу і розум і з молитвою та радістю чекати на цю величну подію - Воскресіння Ісуса Христа..

31 березня та 1 квітня наша спільнота мала чудову можливість бути в урочищі Підлюте,що біля с.Осмолода, на реколекціях, які проводив о.Віталій Храбатин.

Тема наших реколекцій - "Бажайте великих речей"-учень за Євангелієм від Марка".

Протягом цих двох днів ми збагачувались духовно - мали Святу Літургію, молилися Вервицю, мали науки, Lectio Divina та Адорацію Найсвятіших Тайн, а також весело проводили рекреаційний час .

Вістку радісну несемо

Лютий 06, 2017

Різдвяні свята завжди були часом коляди, коли люди прославляли Бога й співали Йому пісні, щоб отримати від Нього інші щасливі дари. У цей час діти й дорослі ходили від хати й до хати і колядували, прославляючи прихід нового життя. Колядки містять побажання добра, благополуччя, здоров'я і миру.

4–5 лютого наша спільнота аніматорів мала незабутню поїздку з гучною колядою до Львова. У програмі поїздки були відвідини сестер-василіянок у Брюховичах і отців-василіян Крехівського і Жовківського монастирів.