Кантемус

Створений у 2000 році.

Мета: активна участь у хоровому співі щонедільної Служби Божої, хорові концерти по містах і селах Івано-Франківщини, Тернопільщини, Львівщини, Волині, Києва та інших областей України, участь у прощах. Гастрольні виступи за кордоном активна творча діяльність в житті парафії і Митрополії.

Діяльність: співання в неділі року Служби Божої, поширення церковного і народного хорового співу, активна діяльність в житті парафії. Хоровий колектив записав ряд компакт-дисків.

Художній керівник і диригент – Ігор Дем’янець.

Духовний провідник – о. Володимир Палчинський, ЧСВВ.


ХОР «CANTEMUS» НА КРЕМЕНЕЦЬКИХ ХОРОВИХ ВЕЧОРАХ

Травень 31, 2018

12–13 травня 2018 р. в м. Кременець (Тернопільська обл.) відбувся традиційний ХIII фестиваль Кременецькі хорові вечори «Ave Maria», що з 2006 року започаткований у цьому старовинному місті на Поділлі. Традиційний, оскільки він проводиться у травні-місяці, який присвячується Богородиці, а відповідно тематично також зорієнтований на духовно-релігійну тематику. Метою фестивалю є відродження духовності, зміцнення християнських цінностей, культури та моралі українського народу, розвиток духовних традицій вокально-хорового мистецтва, збагачення репертуару хорових колективів творами духовної музики, популяризація кращих надбань музичної духовної скарбниці хорового мистецтва, духовне збагачення молодого покоління.