Катихитична школа ім.єп.Григорія Балагурака

Заснована Декретом Митрополита Володимира Війтишина 12.08.2011.

Мета: катехизація дітей у поглибленні знання основних правд християнської віри зі св. Письма, формування християнського світогляду та цілісної людської особистості шляхом плекання християнських чеснот, сприяння розвиткові моральних, інтелектуальних та фізичних здібностей учнів, виховання підростаючого покоління в любові до Бога, Церкви й України, підготовка дітей до першої св. Сповіді й урочистого св. Причастя.

Діяльність: катихеза для дітей і батьків, провід гуртків, участь в організації визначених свят на парафії, активна участь у Божественій Літургії, залучення батьків в життя парафії.

Директор – о. ігумен і парох Йосафат Хаймик, ЧСВВ.

І ЗНОВУ РАЗОМ

Жовтень 6, 2018

Скільки часу потрібно, щоб скучити за кимось...? Ми скучили за нашими дітьми, як тільки вони переступили поріг нашої школи, і попрямували в літо. І ось після довгої розлуки ми знову разом. Виявилось, що і дітки також, з нетерпінням чекали зустрічі з своїми катехитами та друзями.

Зустріч Катехитичних Шкіл у Погоні - 2018

Червень 5, 2018

2 червня 2018 р. Б. дітей, які відвідують науки при Катехитичних Школах покликала до Погоні Божа Мати! Ми були не одні. Понад тисячу діток Катехитичних Шкіл нашої Архієпархії зібрались сьогодні на прощу. Ми мали Божественну Літургію, перекус, і мистецьку програму. Повернулись як завжди радісними від нових зустрічей і вражень, а їх сьогодні нам не бракувало.

Закінчення Навчального Року у Катехитичній Школі ім.єп. Григорія Балагурака

Червень 5, 2018

3 червня 2018 р. Б., “ми з Божою допомогою завершили наш катехитичний навчальний рік. Святкування розпочалися Божественною Літургією, яку відслужив директор школи о. Йосафат Хаймик, ЧСВВ. Далі наші урочистості продовжилися у актовій залі монастиря. Дітки нашої школи, що займалися у театральному гуртку, представили свою роботу під проводом п. Лілі Босак. Вистава видалася на славу! Радість доповнилася бансом від катехита бр. Матея Кравчишина, ЧСВВ, який увесь цей рік був з нами і разом з нами допомагав іти діткам до святості.

Весна-Царівна. Гаївки 2018

Квітень 15, 2018

Святкування світлого свята Воскресіння Христового на українських теренах пов'язане з великою радістю. Радістю народження нової весни, нової надії, нової мрії. Традиційно в Україні святкування Великодніх свят пов'язане з гаївками.

МРІЇ ЩО ЗБУВАЮТЬСЯ

Січень 19, 2018

Ось і добіг завершення перший семестр нашого навчального року. Ми добре потрудилися, отже маємо надію на рясні плоди духовної нагороди для всіх і для кожного. Відсвяткували ми по творчому і плідно. Наші юні театрали потішили усіх – катехитів, батьків, парафіян та отців Василіян яскравим дійством - виставою, під назвою «Камелія і скутер» з цікавим філософським змістом. Глядачів вразили яскраві костюми і бажання з яким діти грали свої ролі.

Осінь за вікном – а в душі тепло

Листопад 30, 2017

Коли опало майже все листя, а похмуре небо не готує нічого крім дощу, ми збираємося на катехитичні зустрічі у нашій школі. У класах тепло. Тепло від дитячих посмішок, від їх променистих очей, від щирості, яка буває, мабуть, лише у дитинстві. Бажання дітей знати і чути, надихає нас на повну віддачу наших знань, нашої інтерпретації Божого слова. З нами Бог (Рим.8:31).

Сонячні дарунки у Погоні

Листопад 26, 2017

Нарешті після довгого очікування, 14 жовня 2017 р. розпочалися заняття у катехитичній школі імені Григорія Балагурака, ЧСВВ. Діти нашої школи – натхнення для нас. Вони не по роках мудрі , розумні і розважливі. З великим задоволенням сьогодні ми діалогували, навчалися, спільно читали Святе Письмо, і слухали свої серця.

Щирі серця наймиліші

Листопад 23, 2017

Нарешті після довгого очікування, 14 жовня 2017 р. розпочалися заняття у катехитичній школі імені Григорія Балагурака, ЧСВВ. Діти нашої школи – натхнення для нас. Вони не по роках мудрі , розумні і розважливі. З великим задоволенням сьогодні ми діалогували, навчалися, спільно читали Святе Письмо, і слухали свої серця.

Нарешті разом

Листопад 21, 2017

Сьогодні для дітей катехитичної школи імені Григорія Балагурака ЧСВВ – святковий день. З урочистої Божественної Літургії розпочався новий навчальний рік . Діти , катехити та викладачі гуртків школи раділи від зустрічі один з одним. Танцювали банси, пригощалися солодощами і налаштовувалися на навчання – веселе, цікаве і плідне.