Новини

Передноворічна зустріч

Грудень 25, 2020

Скоро вже Новий рік, але ми не припиняємо працювати. В неділю, 20 грудня, у нас пройшла чудова зустріч з першим етапом ШХА.

Спершу для нас проводив лекцію отець диякон Микита на тему "Старий та Новий завіт". Ми говорили про те, хто писав всі 27 книг. Другу лекцію "Аніматор у повсякденному житті і соц.мережах", яку для нас проводили Ярема та Артур Пашник. Вони розповідали про те, яким має бути аніматор у житті. Аніматор - це та людина, яка має надихати своїм прикладом іншим, він має бути з усіма однаковим, тобто, не має лицемірити. Також, ми говорили про поганий вплив телефонів. Вони випромінюють велику кількість радіохвиль, які поступово змінують наш біоритм.

Тепла зустріч ШХА

Листопад 08, 2020

Слава Ісусу Христу! Сьогодні, 8 листопада, відбулася неймовірно крутецька зустріч другого етапу ШХА.

Спершу у нас був міні-тренінг по психології "Спілкування. Уміння спілкуватися", яку проводила психолог пані Іванна. Кожен з нас має друзів, сім'ю, але чи правильно ми спілкуємось? Ось декілька правил спілкування

В Івано-Франківську відкрили музей єпископа УГКЦ Софрона (Дмитерка)

Жовтень 26, 2020

25 жовтня в Івано-Франківській парафії Царя Христа, монастирі отців-василіян, відкрили і освятили музей відомого релігійного діяча, єпископа УГКЦ Софрона (Дмитерка).

Владика Софрон (Дмитерко) належав до покоління священиків, які пережили переслідування за віру від різних режимів в часи окупації України. Народився о. Степан (в монашестві Софрон) Дмитерко у червні 1917 року на Тернопіллі в родині священика. Навчався в Тернопільській гімназії, після її закриття польським урядом, продовжив навчання в Станіславові.

Поїздка на Львівщину, коротко як це було

Червень 28, 2020

"Щасливі бути разом" - саме такими словами можна підсумувати ці вихідні.

Для спільноти "Еммануїл" це був чудовий час. А все тому що ми разом з своїм духовним наставником о. Йосафатом, ЧСВВ, відправились у подорож на Львівщину. Надзвичайні краєвиди і далеко від міської суєти - це саме те, що потрібно в теперішній час.

Літо - пора активних людей

Червень 18, 2020

Після великої карантинної паузи, 14.06.2020 р. відбулася довгоочікувана зустріч ШХА. Ми настільки скучили за усіма, що зустрілися одночасно з учасниками 1-го та 2-го етапів.

Наші молодші друзі мали лекцію "Активний і пасивний відпочинок. Синдром емоційного вигорання. Екологія", яку провели Оля Тимчій, Таня Синюк та Мар’ян Гасяк.

Молебень до святого апостола і євангелиста Марка

Травень 08, 2020

Священик : Благословен Бог наш завжди, нині і повсякчас, і на віки віків.

Люди: Амінь.

Слава Тобі, Боже наш, слава Тобі.

Царю небесний, утішителю. Душе істини, що всюди єси і все наповняєш, скарбе дібр і життя подателю, прийди і вселися в нас, і очисти нас від усякої скверни, і спаси, благий, душі наші.

Святий Боже, святий кріпкий, святий безсмертний, помилуй нас (3р).

Слава Отцю, і Сину, і Святому Духові, і нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Пресвята Тройце, помилуй нас; Господи, очисти гріхи наші; Владико, прости беззаконня наші; Святий, посіти і зціли немочі наші імени твого ради.

Відбулися реколекції для спільноти «Еммануїл»

Березень 09, 2020

6-8 березня в Реколекційному домі у Брюховичах біля Львова відбулися реколекції для молодіжної спільноти «Еммануїл». Науки провадив отець Йосафат Хаймик, духовний провідник спільноти. Упродовж трьох днів ми говорили про внутрішній голос, який називаємо сумлінням. Саме такою і була тема наших великопісних реколекцій. Протягом цього часу ми також мали можливість разом молитися, брати участь у Богослужіннях, роздумувати над Словом Божим.

Неділя Прощення

Березень 1, 2020

Слава Ісусу Христу! Якщо хтось не знає, сьогодні перше березня - неділя Прощення. А також зустріч 2-го етапу ШХА. У Василіанських аніматорів ІФ є традиція: кожного року у цей день ми стаємо в коло і просимо в один одного прощення. Тож ми повторили її разом зі своїми друзями, які відвідують ШХА.

У нас було дві лекції, першу з яких проводила аніматор зі стажем Софія Герега. Ми говорили про медицину під час табору.

Ті, які віддані Богу

Лютий 16, 2020

Цього лютневого дня відбулася чергова зустріч першого етапу ШХА.

Першу лекцію "Покликання до святості. Василіанські святі" для нас проводили аніматори Віктор Кланіца і Соломія Жаб'юк. А ви знаєте, що означає ЧСВВ ( окрім Чин Святого Василія Великого)? 

«Christmas quest: у пошуках скарбу»

Лютий 09, 2020

Сьогодні 9 лютого 2020 р. Б. в обласній філармонії міста Івано-Франківськ, відбулася різдвяна вистава «Christmas quest: у пошуках скарбу», яку презентував монаший театр «У каптурах», який діє при Василіянському інституті філософсько-богословських студій імені В. Рутковського.

Як це, бути воїном

Січень 28, 2020

Ми не даємо про себе забути. І от знову 26 січня відбулась чергова зустріч, але вже першого етапу ШХА.

Сьогодні ми говорили про Дона Боско. Це видатна людина, яка створила запобіжну методику виховання. Про це нам розповідав аніматор Діма Сенів. Ця виховна система є основою "Веселих канікул з Богом".

"Увага! Камера! Мотор!"

Січень 25, 2020

Цього зимового дня відбулась уже п'ята зустріч другого етапу ШХА.

Сьогодні ми розбирали дві дуже важливі теми, як і для нашої спільноти, так і для особистих потреб кожного.

Спершу ми говорили про Мас-Медіа та її особливості. Цю лекцію для нас проводив досвідчений у цій сфері аніматор Артур Пашник.

11-й Міжнародний Різдвяний фестиваль «Коляда на Майзлях» завершився

Січень 13, 2020

Величним концертним дійством за участю різних колективів-учасників, які спільно – зведеним хором виконували різдвяні пісні і колядки, закінчився улюблений не лише в Івано-Франківську, на Прикарпатті, Україні. але і далеко за кордоном фестиваль.

Протягом декількох днів перед глядачами виступило понад 30 колективів і виконавців. Кожного радо зустрічали і підтримували глядачі, яких величезна кількість зібралася у Храмі Царя Христа. І разом вони славили народження Христа.

Рекорд України, гості з Канади, Румунії і Польщі, імениті українські виконавці – «Коляда триває»

Січень 12, 2020

Розпочався черговий день фестивалю «Коляда на Майзлях» з встановлення рекорду України – на святкову Різдвяну ходу з різних парафій Івано-Франківська і навіть з-закордону, зібралися сотні людей, які пройшли парадом зі спеціально виготовленими зірками.

До центру міста – на Вічевий майдан, колони, під спів колядок, рушили від монастиря Царя Христа, храму Різдва Христового, Архікатедрального і Митрополичого собору Воскресіння Христового, монументу «Вознесіння Христового» де зустрілися і спільно - разом з зірковими гостями «Коляди» - Національною капелою бандуристів ім. Г.Майбороди, виконали коляду.

Близькі і трохи дальші сусіди – від заходу до сходу – ще один день «Коляди на Майзлях»

Січень 11, 2020

Львів’яни, донеччани, криворіжці, івано-франківці – такою була географія учасників чергового фестивального дня.

Вокальний ансамбль «Співаночки» з Кривого Рогу, який його відкривав, вже не вперше у нас і знову з цікавою програмою – колядки дівчата виконують у притаманній лише їм оригінальній манері і аранжуванні. «У вашому виконанні коляда виглядає дуже вродливою, - наголосив настоятель храму Царя Христа отець Йосафат Хаймик, вітаючи гостей. - Дякуємо, що робите коляду сучасною, модною, доводите, що для неї варто посвячувати свою юність. Нехай Господь надихає ваші молоді серця».

Найочікуваніші колективи – з Луганщини та Іспанії, подоляни та полтавчани, римо-католицької, православної та протестантських церков. Екуменічний день на «Коляді на Майзлях»

Січень 10, 2020

Другий день фестивалю відзначився присутністю дорогих гостей-учасників з прифронтової Луганщини. «Мелодія» - колектив з Попасної приїжджає вже не вперше. І, як каже його керівник Аліна Лисовець – з превеликим задоволенням. Коляда у виконанні дівчаток з «Мелодії» особливо розчулює і викликає шквал емоцій у глядачів кожного разу. «Дорогі наші попаснянки, хочеться в особливий спосіб подякувати вам за присутність – звертається настоятель парафії Царя Христа, ігумен монастиря отців василіан отець Йосафат Хаймик.

Сьогодні в Івано-Франківську на нашій парафії Царя Христа розпочався традиційний – уже 11-й фестиваль «Коляда на Майзлях»

Січень 8, 2020

Урочисто - за участю професійних і аматорських колективів, духовенства, влади області та міста.

Відкрили «Коляду на Майзлях» святковою Божественною Літургією, яку очолив митрополит Івано-Франківський Кир Володимир Війтишин, який благословив і привітав фестиваль. «Дорогі во Христі, ми знову дочекалися великих свят і тієї хвилини, щоб відкривати цей великий фестиваль «Коляда на Майзлях». Вітаємо всіх його гостей і нехай Всемилостивий Господь благословить цей святий міжнародний фестиваль коляди», - наголосив владика.

Графік різдвяних Богослужінь у Храмі Царя Христа Отців Василіян 2020 р. Б.

Січень 1, 2020
p>06.01.2020, Понеділок, Надвечір’я Різдва

6:30 – Великі Царські Часи

7:30 – Свята Літургія, за здоров’я

09:30 – Зустріч у Храмі Вифлиємського вогню

10:00 – Вечірня з Літургією св. Василія Великого

17:00 – Велике Повечір’я з Литією (З нами Бог...), посвячення шопки


07.01.2020, Вівторок, Різдво Христове

06:00 – Утреня

07:00 – Свята Літургія

11:00 – Свята Літургія


08.01.2020, Середа, Собор Пресв. Богородиці й св. Йосифа Обручника

06:45 – Утреня

07:30 – Свята Літургія

12:00 – Архиєрейська Служба Божа, Пряма трансляція ОТБ «Галичина». Початок ХІ фестивалю «Коляда на Майзлях»

17:00 – Вечірня

18:00 – Свята Літургія

Різдвяний майстер клас =)

Січень 1, 2020

Короткі канти (пісні) в дусі спільноти ТЕЗЕ і неймовірне відчуття присутності Господа. Саме так зустрічали Новий 2020 Рік на парафії Царя Христа. Мирна, лагідна та водночас зворушлива молитва під аконпонемент звуків скрипки допомагала кожному з присутніх стати ближче Господа і водночас один до одного, відчути себе одною родиною в цьому храмі. Віддати свої турботи Ісусові, щоб Він нами провадив.

Різдвяний майстер клас =)

Грудень 28, 2019

Великою радістю і святковим настроєм розпочався сьогодні, майстер клас по виготовленні Різдвяної Зірки, для діток віком 8-13 років. Дорослі щиро раділи разом з дітьми, від неповторного і неймовірного процесу створення власного Різдва. І вже дуже скоро, усі дітки нашої школи зможуть приєднатися до святкової ходи з колядою, потішаючи усіх своїми Зірочками.

ПЕРЕДРІЗДВЯНІ ПАРАФІЯЛЬНІ РЕКОЛЕКЦІЇ

Грудень 25, 2019

Запрошуємо 😇


На ➡️ ПЕРЕДРІЗДВЯНІ ПАРАФІЯЛЬНІ РЕКОЛЕКЦІЇ‼️🙂

⬇️

‼️ Початок - 2️⃣6️⃣ грудня о 18.00.

‼️ Завершення - 2️⃣9️⃣ грудня 🤗


Проведе: о. Августин Шоп'як, ЧСВВ🙏

Ті, що тричі моляться

Грудень 23, 2019

В кого що, а в нас сьогодні відбулася захоплююча зустріч ШХА 2 етапу. Почалася вона лекцією, яку провела нам аніматор Адріана. Якщо ви хоча б раз були на нашому таборі, то б мали догадатися,що розмова йшла про банси. На нашу думку, це найулюбленіший момент на таборі багатьох дітей і, звичайно, аніматорів. До речі, той хто танцює банс "тричі молиться". І це не ми придумали, так говорив Св. Августин. А ви знали що для того щоб вибрати банс потрібно подивитися переклад? Якщо він на іноземній мові, то має бути християнська тематика і драйвова музика. А ще ми дізналися, що бувають різні види бансів.

Зимова казка

Грудень 15, 2019

Немає кращого часу для зустрічі майбутніх аніматорів, як перед святом Миколая. Адже це свято обожнюють усі діти, та навіть дорослі. От і ми вирішили трішки поринути у зимову казкову атмосферу. Хоча говорили сьогодні про серйозні речі.

Іди і не оглядайся назад

Листопад 25, 2019

Наш холодний листопад закінчується яскравими емоціями. Адже найкращим варіантом прощання з осінню є день, проведений на Школі Християнського Аніматора.

Розпочинали ми сьогоднішній день з розмови про формування власного характеру. Уже знайома нам психолог Тимчій Іванна розказувала що таке характер, а також, як побороти свої страхи і вади. А ви знали, що темперамент і характер є незалежними один від одного? З темпераментом ми народжуємось, а характер набуваємо разом з життєвим досвідом.

Який він, ідеальний аніматор?

Листопад 18, 2019

Нарешті настала довгоочікувана зустріч 1 етапу ШХА. Сьогодні у нас була неймовірно цікава лекція про характер. Ми розбирали які риси мають бути у кожного християнського аніматора. Їх, звісно, є дуже багато, але на сьогоднішній зустрічі ми виділили тільки основні.

На парафії Царя Христа відбувся «Фестиваль талантів – 2019»

Листопад 11, 2019

«Світло для світу». Під такою однойменною назвою, вже третій рік поспіль, на парафії Царя Христа пройшов фестиваль дитячих талантів. Відроджений, настоятелем монастиря оо. Василіян, та парохом парафії - отцем Йосафатом Хаймиком, ЧСВВ, цей фестиваль вже традиційно об'єднує навколо себе талановитих дітей та молодь нашого міста.

Задум та основний меседж цього заходу дуже простий - дати можливість вступити на сцену, нехай поки маленьку та родинну, усім бажаючим діткам нашої парафії.

Зустріч в Подружжі на Майзлях

Листопад 1, 2019

Коли? 2, 9, 16, та 23 листопада (субота) о 19:00.

Вік: подружжя від 2,5 до 4 років подружнього життя.

Реєстрація: 0989850663 (о. Роман)

Парафія Царя Христа святкує храмове свято

Жовтень 28, 2019

27 жовтня на парафії Царя Христа відбулися святкування з нагоди храмового празника. Ранішню Святу Літургію очолив о. Тарас Іванина, ЧСВВ, який завершив реколекційні науки, які провадив на парафії.

Центральною подією святкування була урочиста Божественна Літургія, яку очолив владика Кир Богдан (Дзюрах) - Секретар Синоду Єпископів УГКЦ. Співслужили владиці: отці-василіяни з парафії та ті, які завітали з близьких і далеких парафій, ігумени монастирів. На Святу Літургію також зібралися сотні івано-франківців та гостей міста.

«Солодка зустріч»

Жовтень 20, 2019

Сьогодні, такого сонячного жовтневого дня, відбулася вже друга зустріч 1 етапу Школи Християнського Аніматора.

На початку зустрічі у нас була невеличка самостійна робота по вивченому матеріалу за перше заняття. Кожен з присутніх описував християнського аніматора, та те, яким він повинен БУТИ.

Також у нас було дві лекції. Перша лекція, яку нам проводила аніматор Аня Кадлуб, була присвячена темі "Організація та структура табору".

«Солодка зустріч»

Жовтень 18, 2019

Сьогодні, 13 жовтня відбулася друга зустріч 2 етапу ШХА. До нас завітала психолог Тимчій Іванна. Вона розповіла нам про симпатію та антипатію. Що це таке та з чим його їдять?

Симпатія - це стійке позитивне ставлення до кого або чого-небудь Антипатія - це негативне ставлення до кого або чого-небудь. Також психолог нам розповідав про емоції та почутті. Відразу виникає питання? Що є первинним, емоції чи почуття? Однозначної відповіді нема, адже емоції виникають завдяки нашим почуттям, а емоції породжують почуття. Тому називати якесь з понять первинним було б неправильно.

«Вереснева пригода»

Вересень 29, 2019

Сьогодні, 29.10.19, Всесвітнє свято, День серця, а також 2 етап ШХА, для тих хто хоче продовжити дізнаватися щось нове.🔥

Сьогодні ми дізналися хто такий лідер, та які його якості. 😻

Лідер - це та людина, яка вміє працювати не на одинці, а в команді.🌞

Ми приймали рішення до непередбачуваних ситуацій, які могли статися на таборі. 💥

«В пошуках нового»

Вересень 24, 2019

Аніматорство, табори, діти і надзвичайна команда... Саме це цікавило наших майбутніх аніматорів, які 22.09.19. до нас завітали на 1 етап ШХА (Школа християнського аніматора).

Навчання відбуватимуться кожну третю неділю місяця.

Впродовж 9 місяців інтерактивними методами будемо дізнаватися хто такий аніматор, як бути лідером, вивчимо деталі психології у поведінці дітей, як знаходити підхід до діток різного віку, а також основи медицини і правил дорожнього руху.

У гості до Цариці Покуття

Вересень 18, 2019

Природа , Богородиця ,чисте повітря та спів птахів і отець Никодим - це Погоня цього року протягом 14-15 вересня. Адже саме тут відбулася ХХIV Міжнародна проща Вервиці.

У суботу зранечку ми йшли пішки від храму Царя Христа, що на майзлях, до самої Погоні, жертвуючи свої сили та молитву у приватних наміреннях та за мир в Україні. Таким чином кожен з нас виявляє безмежну любов до нашої небесної матінки - Богородиці. Ми прямували до неї з усмішками на обличчі, знаючи що вона радо нас прийме у свої материнські обійми.

«Медалики» - підсумок яскравого літа

Вересень 1, 2019

Останнім ривком цього літа була щорічна піша проща до Гошева⛪.

Сповненні натхнення😊, сили💪, позитиву☺ і радості😀 ми розпочали прощу.

Ранок 22 серпня почався з реєстрації📝на подвір'ї монастиря. Розподіливши людей по групах, одягнувши жилетки і взявши рації ми вирушили до цілі.

Танцювали🎶, молилися🙏 і співали🎤 - так пройшов перший день нашої прощі. Змучені, але щасливі 😉 дійшли до нашого нічлігу у м.Калуш.

Калуш зустрів нас привітно👋і смачною їдою🍜. Добре виспавшись ми попрямували далі👣.

Після Калуша нас чекала Долина. Ох, було нелегко, але нас багато, нас не подолати. Долина принесла багато мозолів і забрала всі сили💪. Під палким сонцем☀ і з «медалями» ми дійшли до другого пункту нашої прощі.

У Погоні було КРУТО 😀

Серпень 19, 2019

«Киш-миш», «Загорілі», «Фасолинки-горошки» і «Приват-банкоматники» - так креативно ми розпочали наш традиційний табір в Погоні для дітей віком 7-12 років.

Для нас Погоня завжди була особлива, натхненна, дружня і командна. Вона з року в рік давала нам зрозуміти хто ми є, для чого і для кого ми робимо цей табір. Розпочали свій шалений тиждень, як завжди, з реєстрації,знайомства і представлення команд.

Таборуємо і подорожуємо

Серпень 3, 2019

Василіянські аніматори ІФ  не можуть сидіти на місці, тому з 25 по 28 липня на запрошення о.Святослава Жаб'юка вони поїхали на ще один табір, який цього разу був при парафії "Воскресіння Ісуса Христа" для дітей, що мешкають у селі Бабухів, що у Рогатинському районі.

«Не більше трьох» або Веселі канікули з Богом – 2019 2 тур

Липень 7, 2019

Персонажі табору з шоу «Не більше трьох», дощ, щирі усмішки і, звичайно ж, обіцяний сюрприз...

Саме так ми розпочали завершення 2 туру табору «Веселі канікули з Богом -2019» для дітей віком 10-12 рр.

Хто не був з нами на Facebook або в Instagram, то спеціально для вас маленький звіт за кожен день.

12 кг щастя з Ісусом або Веселі канікули з Богом - 2019

Червень 30, 2019

Кінець літа ми вирішили провести з надзвичайно щирими, позитивними і добрими дітками :-)

Саме для них, віком 7-9 років, ми сьогодні, 30.06.19, завершили табір, темою якого була Свята Літургія.

1 день розпочався гарною погодою і реєстрацією, знайомством з правилами без яких на таборі ніяк, Арбітром справедливості і найважливішим - Святою Літургією.

Пізніше діти проявляли креативність і свої здібності, придумуючи назву, плакат і гасло.

ШХА, ми будемо сумувати за тобою!

Травень 20, 2019

Бувають такі моменти, коли тобі радісно, але водночас і сумно. Ось таку мить сьогодні пережили ми на останній зустрічі 1-го етапу ШХА.

Цей день розпочинався досить вимогливо. Кожен учасник ШХА мав змогу підсумувати усе вивчене за рік за допомогою невеличкої самостійної роботи. А далі ставало все цікавіше і цікавіше. Випивши лимонаду, аніматори перетворились на дітей, які прийшли на табір. Натомість, учасники ШХА виконували ролі аніматорів. За половину дня наші «діти» отримали попереджень більше, аніж за три останні роки на таборах. Та все ж аніматори захистили чесне ім’я Християнського аніматора. А наостанок до нас завітала Пеппі Довга Панчоха – справжня подруга кожної дитини і під час свого шоу вручила кожному сертифікати з успішністю.

Гаївки на майзлях 2019р. Б.

Травень 04, 2019

Ісус завжди кличе до себе дітей. І дуже радіє, коли вони приходять до Нього. От і цього трішки похмурого для ми вирішили прийти до Нього прославити Воскресіння Ісуса Христа гаївками. Напевно кожен у дитинстві водив гаївки у великодній час біля церкви. Наша спільнота допомагала Катехитичній школі організувати це весняне дійство. Разом з дітьми ми "заплітали вінок", "садили з чижиком мак" і танцювали з гетьманами. Також прославляли Бога бансами, адже хто танцює, той тричі молиться. Ну і, звичайно, куди без енергійних та запальних ігор.

Майстер клас із писанкарства на парафії Отців Василіян на Майзлях

Квітень 22, 2019

В суботу та вербну неділю на парафії отців Царя Христа оо.Василіян, що на Майзлях вібувся майстер клас із писанкарства. Цей захід відбувся з ініціативи директора катехитичної школи ім. Григорія Балагурака п.Анни Масляк та катехитів цієї школи без яких, напевно, би цей захід не вдався: Лілії Мілованової, Далії Юрків, Юлії Ковальчук, Марії Марковецької, Лілії Босак, Ірини Гураль, Олі Мисляк, Марії Бойко, Мар’яни Лукашевської, Марії Януш, котрі самі безпосередньо разом з василіанськими аніматорами навчали та допомагали дітками правильно розписувати писанки та наносити фарби на віск. Впродовж двох днів у заході взяло участь бл. 150 діточок разом з батьками.

Не я б’ю, верба б’є, від нині за тиждень - Великдень. Ну а ми на ШХА 😁

Квітень 21, 2019

Спільнота Василіянських Аніматорів щиро вітає Вас з Вербною неділею! Ще однією радісною подією сьогодні була передостання зустріч ШХА! Уже в друге до нас завітала практичний психолог п. Надія Герасимів, вона поділилася з нами своїм досвідом. Розповіла нам як правильно поводитись в тій чи іншій складній або конфліктній ситуації з дітьми 7-9 р. та 10-12 р.. Відповіді на наші питаня були дуже доступні чіткі і прості.

Також сьогодні разом з Олею Тимчій, Танею Синюк та Мар'яном Гасяком розглядали такі важливі теми як: "Активний і пасивний відпочинок. Синдром емоційного вигорання. Екологія".

П’ятої неділі Великого посту відбулася Хресна Дорога вулицями Івано-Франківська

Квітень 14, 2019

Розпочалася Хресна Дорога на нашій парафії - біля храму Царя Христа, монастиря отців-василіян з благословення митрополита Івано-Франківського, владики Володимира Війтишина. Як розповів владика, присвячена вона року Родин, який проголосила Рада церков.

Далі отець Роман Мельник ЧСВВ проголосив розважання Першої стації Хресної Дороги. Отець Роман вперше керував процесом ведення заходу і як згодом розповів - саме монастир отців-василіян є колискою цієї урочистості. Отці-василіяни розпочали свого часу історію її проведення. «Це дуже важливий досвід для мене, адже до Хресної Дороги доєдналося багато духовенства і вірних», - каже отець Роман.

Отже, на початку Хресної Дороги Символічний Хрест взяли священики, які пронесли його до наступної стації. Далі його прийняли семінаристи, після яких Хрест несли сестри-монахині.

Аніматорське служіння на Хресній дорозі 2019

Квітень 14, 2019

У недільний сонячний 🌞 день, 14.04.19р.Б., ми не могли пропустити таку подію як Хресну дорогу по місту. ❤️ Це вже 22-га загальноміська Хресна дорога, яка цьогоріч присвячена темі родини та сімейних цінностей, а особливо за мир в Україні і за президентські вибори.

Весняна зустріч на ШХА від Василіянських аніматорів ІФ

Березень 17, 2019

Сьогодні, 17.03.19, відбулась довгоочікувана 7-ма зустріч ШХА. 😄

Ми познайомилися з багатьма Василіянськими святими та з їхньою духовністю. Коротко про них: • Св. Василь Великий жив в 4 столітті. Написав монаші правила📜, в дусі яких і зараз живуть отці Василіяни. Заснував місто 🌆 Василіада. День пам'яті📆: 14 січня. • Йосафат Кунцевич, "духовний батько" Василіянського чину. Поклав своє життя за єдність церкви. Похований в Римі. День пам'яті📆: 25 листопада. • Йосиф Велямин Рутський, сприяв розвитку освіти 📚 ченців. На його прикладі ми ознайомлювались з одягом монахів, який вони носять до цих пір. • Андрей Шептицький, Митрополит УГКЦ.

День віднови для спільноти Василіянських аніматорів ІФ

Березень 17, 2019

Виявляється наші Василіанські Аніматори не тільки вміють працювати і відпочивати - а і молитись, проводячи час разом з Богом у тиші ... 🤗

Кожного року у Великий піст кожна спільнота на парафії має мати реколекції, тобто духовне відновлення.

Ось і 16.03.2019 наші аніматори, довго не думаючи куди поїхати, щоб духовно відновитися і порозмовляти з Богом, мерщій, з рюкзаками на плечах, вирушили ПІШКИ ДО ПОГОНІ і зробили собі таку пішу прощу. ☺️

Погінська Богородиця для нас вже стала Матір'ю - ми до неї кожного разу прибігаємо і вона нам завжди допомагає.❤️

Важливі теми для табору та нашого повсякденного життя

Лютий 17, 2019

Ми не стоїмо на місці, а завжди йдемо вперед! Сьогодні, 17.02.19 р. відбулася вже 6-та зустріч Школи християнського аніматора. Ми обговорювали важливі теми для табору та нашого повсякденного життя.

А ви маєте тонкий смак і відчуття стилю? Саме це питання, ми піднімали сьогодні на першій лекції, яка мала назву «Поведінка. Етикет. Стиль одягу» , її проводили аніматор Vika Mushanska та аніматор Zharska Tanya. Вони розповідала про етикет, стиль одягу, поведінки, як правильно поводитися за столом, на фуршеті та звичайно ж у церкві.

Василіянські аніматори & Company на сноутюбах

Лютий 10, 2019

Хто сказав, що церковна спільнота повинна тільки молитися та працювати? Розваги - невідємна частина спільноти Василіянських Аніматорів.

Реколекції, складання обітниць та їх віднова у Мирянському Чині Святого Василія Великого

Січень 30, 2019

24-26 січня 2019 р.Б. в церкві Царя Христа монастиря оо. Василіян відбулися реколекційні науки о. Василя Огірко, ЧСВВ для членів Мирянського ЧСВВ перед їхньою відновою обітниць. В неділю 27 січня відбулась св. Літургія, котру відслужив о. Павло Яхимець, ЧСВВ, Духовний Провідник Мирянського Чину. В часі св. Літургії свої обітниці склали с. Марія-Магдалина Любов Курилюк, МЧСВВ та с. Ольга Тетяна Гасяк, МЧСВВ. Опісля о. Павло, ЧСВВ у своєму слові, звертаючись до присутніх, наголосив, що члени Мирянського Чину є сімейними людьми і сестри, які склали обітниці і вступивши до Чину, краще зможуть виконувати свої обов’язки в сім’ї і ще більше будуть любити своїх чоловіків і дітей. Отець попросив, щоби всі присутні помолилися за сестер, щоби вони добре служили Богові і щоби Богові було угодно їхнє служіння.

5 зустріч ШХА від Василіянських аніматорів ІФ – «Є Той, Хто безмежно хоче нас обдаровувати»

Січень 27, 2019

Ось і відбулась, 27.01.19, вже п’ята зустріч ШХА, на якій ми разом з аніматором Ірою Ковалишин ознайомилися з методикою виховання отця Дон Боско. Він є саме тією людиною, яка заснувала стиль «Веселих канікул з Богом». Він розповідає про запобіжну методику виховання, у якій покарання відбувається у дуже рідкісних випадках, але тільки в лагідних формах. Суть його методу полягає в тому, щоб бути прикладом для молоді. Ось одна з його цитат: «Любіть те, що любить молодь і молодь полюбить те, що ви хочете їй сказати». Багатьом педагогам потрібно повчитися у нього.

Запрошуємо Прийти, щоб Відчути Справжній Смак Різдва!

Січень 27, 2019

Завершився десятий ювілейний Міжнародний фестиваль «Коляда на Майзлях»

Січень 15, 2019

Завершальний день «Коляди на Майзлях» розпочався Архієрейською Божественною літургією, яку очолив Глава УГКЦ Святослав Шевчук. Присутніми на літургії були також міністр культури України Євген Нищук, керівники Івано-Франківська та області, представники закордонних делегацій, духовенство.

«Наша Київська церква, спадкоємцями якої ми є, є Софіїною церквою, що носить особливу Божественну мудрість, - наголосив Блаженніший Святослав, звертаючись до присутніх на літургії. - І ми знаємо - та Божественна Премудрість, ікона якої навічно записана як ідентичність київського християнства, по-особливому віддзеркалювалася в монашестві Київської Церкви. Тому не дивно, що саме ця монаша василіянська обитель стала престолом, осердям фестивалю української коляди, яка вийшла на міжнародний рівень. Бо саме українське монашество зберігало мудрість Київської церкви, було осердям книжної науки, культури, мистецтва, тому куди могла привести Божа мудрість Київського християнства наших колядників з України і цілого світу? – До монашої обителі, яка є переповнена нашою Софією Київською».

Колективи з Прикарпаття, інших областей, за кордону, святкова хода – передостанній фестивальний день

Січень 14, 2019

Передостанній день Різдвяного фестивалю «Коляда на Майзлях» розпочався святковою ходою вулицями Івано-Франківська від храму Царя Христа до Вічевого майдану. До ходи долучилися містяни та гості, а також колективи-учасники фестивалю. Завершилася фестивальна хода концертом на Вічевому майдані. Учасників концерту та глядачів вітав голова оргкомітету «Коляди на Майзлях», ігумен парафії Царя Христа о. Йосафат Хаймик, ЧСВВ і міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

Далі відбувся круглий стіл за участю організаторів фестивалю «Коляда на Майзлях», керівників колективів-учасників, влади міста та ЗМІ. Під час засідання обговорювалися питання організації заходу, висловлювалися пропозиції щодо майбутньої співпраці. «Ми хотіли б поговорити з експертами про розвиток нашого фестивалю. Які б могли освоювати напрямки і що цікавого ви могли би порадити, щоб він не зупинявся у пропагуванні культури співу і перед нами відкрилися ще нові можливості», - розповів о. Йосафат Хаймик, ЧСВВ. В свою чергу експерти – хормейстри: Ігор Циклінський (м. Дрогобич), Руслан Ляшенко (м. Львів), Ігор Цмур (м. Хмельницький) – висловили захоплення організацією фестивалю, різноманіттям та високим мистецьким рівнем аматорських та професійних колективів-учасників. Зі слів Руслана Ляшенка, у Львові є подібний фестиваль, але він більш локального рівня.

«Лев» - найпрекрасніше місто відпочинку

Січень 13, 2019

Місто Лева вітає. Адже сюди хочеться повертатися знову і знову. Неповторний, гостинний та надзвичайно красивий Львів! Ідеальне місце для відпочинку.

Хто рано встає, тому Бог дає. Сонце ще спало, а ми вирушали. Свій вікенд розпочали прогулянками містом та не змогли пройти повз театр опери та балету. Саме він вразив нас найбільше.  Написана І. Котляревським п'єса "Наталка Полтавка" - класика української драматургії. Ось, що привабило нас. Неймовірна гра акторів та чисті голоси викликали неймовірні враження.

Гості з Польщі та Попасної на Луганщині – Фестиваль Триває

Січень 13, 2019

Вокальний ансамбль «Мелодія» (м. Попасна, Луганська область) – колектив, який відкрив черговий фестивальний день. Цей колектив нарівні з «Заграйярочкою» з Донечинни, є одним з найцінніших гостей нашого фестивалю. Ансамбль побував на «Коляді на Майзлях» минулого року і, як зізнається його керівник Аліна Лисовець, зовсім не планував участі у цьогорічній. Але на превелику радість – дівчата отримали нове запрошення, зібралися і з задоволенням приїхали знову. Їх виступ, безумовно розчулив, не залишив байдужим і отримав колосальну підтримку глядачів.«З року в рік зростав наш фестиваль і сьогодні вже можемо тішитися, що він називається – Міжнародний. Але для нас особливими гостями є – ви, - вітав гостей з Луганщини настоятель парафії Царя Христа о. Йосафат Хаймик, ЧСВВ. - Думаю, ви це знаєте і відчуваєте. Хотілося б побажати – не зупинятися, адже з року в рік ви все краще співаєте і колядуєте. Хочемо, щоб якнайбільше ви забрали у своїх серцях нашої любові, молитви і підтримки. Також вірили, що ваша пісня і коляда здатна заглушити навіть гуркіт гармат».

Від Заходу до Сходу – четвертий фестивальний день “Коляда на Майзлях”

Січень 12, 2019

Колективи, які виступили на «Коляді на Майзлях» 11 січня безумовно запам’ятаються глядачам. Адже, через коляду присутні відчули справжню єдність України – від її Заходу до Сходу. Свою майстерність у виконанні показали колективи зі Львова, Чернівців, Івано-Франківська та Донецької Волновахи.

Галицький академічний камерний хор (м. Львів) своїм справді могутнім співом не залишив байдужим і показав, як каже настоятель парафії Царя Христа о. Йосафат Хаймик, ЧСВВ – як «дихає хор».

Молодіжні колективи з Прикарпаття, Київщини та Львова – третій день «Коляди на Майзлях»

Січень 10, 2019

Розпочали фестивальний концерт студенти Івано-Франківського музичного училища ім. Д.Січинського. Зведений хор декількох колективів закладу і окремі їх виступи вразили справжнім професіоналізмом. Зі слів настоятеля храму Царя Христа о. Йосафата Хаймика, ЧСВВ це, напевно потішило б відомого композитора, ім’я якого носить училище і дуже важливо те, що його студенти показують, що коляда – це сучасно.

Це ж підтвердили учасники народного аматорського молодіжного фольклорно-етнографічного гурту «Дністрові дзвони» (с. Петрів, Тлумацький район). Учасники колективу – студенти, які трепетно зберігають фольклорну спадщину предків. Незмінний учасник «Коляди на Майзлях» - народний аматорський хор, чоловічий ансамбль та ансамбль «Сопілкарі» (с.Лісний Хлібичин, Коломийський район), вчергове отримав вдячність від глядачів та організаторів фестивалю.

Колективи з Івано-Франківська, Калуша, знамениті гості зі столиці – другий день «Коляди на Майзлях»

Січень 09, 2019

Другий день фестивалю «Коляда на Майзлях» означився неперевершеними виступами колективів з Івано-Франківська, області та головне - Муніципальної академічної чоловічої хорової капели ім. Л.М.Ревуцького та народної артистки України Ніни Матвієнко.

Розпочався фестивальний вечір виступом Камерного хору «Credo» Івано-Франківського Архікатедрального собору Святого Воскресіння (м. Івано-Франківськ).

Далі глядачів гарним виступом потішили юні учасники фольклорно ансамблю «Дзвіночки» ДМШ № 1 (м. Івано-Франківськ). Колектив вже не вперше є учасником фестивалю «Коляда на Майзлях».

Розпочалася «Коляда на Майзлях»

Січень 08, 2019

Сьогодні (8.01.2019 р. Б.) на парафії Царя Христа розпочався десятий ювілейний Міжнародний фестиваль «Коляда на Майзлях». З нагоди відкриття фестивалю відбулася урочиста Архиєрейська Божественна літургія, яку очолив митрополит Івано-Франківський Кир Володимир Війтишин, який благословив відкриття фестивалю.

«Коли у нас є можливість відвідати якесь місто чи країну, ми прагнемо відвідати там визначну пам’ятку, яка зберігає якісь культурні, мистецькі цінності. Коляда – є шедевром християнської культури. Вона об’єднує нас з нашими батьками, єднає нас і її ми хочемо нести крізь віки, - наголосив, звертаючись до присутніх, настоятель парафії Царя Христа, ігумен монастиря отців василіан о. Йосафат Хаймик, ЧСВВ – Коляда нас об’єднала у цьому фестивалі – спочатку зовсім скромному. А тепер він став надбанням не лише нашого краю але й усієї України і Європи».

Зустріч Нового 2019 Року з Господом у храмі Царя Христа

Січень 03, 2019

Останні дні прожитого року примушують роздумувати про події, людей, здобутки і втрати, які відбулися протягом року, який минає. Можливо дні 2018 р. Б були сповнені страждань, болю, гіркоти і важкості. Можливо, видавалося, що хмари із за свого егоїзму, не давали змогу сонцю зійти у небо і освітити шлях кожної окремої людини. Можливо, видавалося, що “добро” вирішило покинути наші оселі. Здавалося, що люди жорстокі і ненаситні. З сльозами на очах згадували про війну, яка почалася через брак любові і потурання своїх амбіцій і нездорових бажань – володіння всім світом. Молоді люди, які покинули життя, захищаючи спокій інших, ближніх, друзів. Можливо 2018 р. Б. вніс більше болю, а ніж радості. Кожний християнин згадував про події власного життя з надією на Христа, Який переміг страждання, біль, війну, зло. Надія, яка не вмирає, але переконує, що після Розп’яття у життя прийде Восресіння.

Завершення казкового зимового табору «Я – справжній друг різдвяного Іменинника» спільно з Василіянськими аніматорами в Івано-Франківську

Грудень 30, 2018

Дитячий табір «Веселі канікули з Богом» завжди захоплюючий і надзвичайно динамічний. Ви також так вважаєте? А чи ви пробували зробити такий табір зимою? А от наші друзі – діти з міст Долина, Болехів і Вигода – такий табір зробили. Його організаторами є міжнародне благодійне товариство «Аве Марія» та школа танцю Оксани Судол.

Завершення свого зимового табору «Я – справжній друг різдвяного Іменинника», вони вирішили зробити спільно з Василіянськими аніматорами ІФ, приїхавши до нас в гості в монастир Царя Христа оо. Василіян, що на Майзлях.

Розпочалися Передріздвяні Реколекції на Парафії Царя Христа

Грудень 28, 2018

У четвер, 27 грудня 2018 р. Б. у храмі Царя Христа розпочалися реколекції для парафіян та усіх вірних, триватимуть вони до неділі (30.12.2018 р. Б.). Науки відбуваються після кожної Святої Літургії. Проголошує духовні науки о. Никанор Ситар, ЧСВВ. Запрошуємо усіх бажаючих приєднатися до спільної молитви у слуханні Божого Слова.

Білосніжна зустріч ШХА, наповнена любов’ю і знанням

Грудень 16, 2018

Прокинувшись зранку, неділя нас зустріла засніженою і ми попрямували на грудневу зустріч ШХА, яка відбулася 16.12.2018р. Б.

Заняття було поділене на декілька лекцій:

1. Християнський аніматор у повсякденному житті та у соцмережах, яку провели василіянські аніматори Софія Герега та Артур Пашник.

2. Засади християнського лідерства в сучасній освіті, яку провів о. Амвросій Козак ЧСВВ на основі тренінгу о. Андрія Зелінського ТІ.

3. Катехизація та інтерактивні методи – бр. Матей Кравчишин ЧСВВ.

Парафія Царя Христа отримала святу реліквію – мощі святого Папи Івана Павла ІІ

Грудень 7, 2018

Щоб доправити реліквію з Риму до храму Царя Христа прибув владика Іриней Білик, канонік папської базиліки Санта Марія Маджоре, що у Римі. Урочисто, у присутності чисельної громади вірних, владика передав мощі парафії і монастирю отців-василіян. Також після урочистої молитовної ходи навколо храму і спільної молитви, владика Іриней благословив усіх єлеєм, освяченим у Римі.

На парафії Царя Христа відбувся концерт-роздум під назвою “Шлях”

Листопад 22, 2018

21 листопада 2018 р. Б. у храмі Царя Христа відбувся концерт-роздум під назвою “Шлях”. Захід відбувся з нагоди 13-літнього ювілею ансамблю “AVE MARIA”. У програмі прозвучали уривки з однойменної книги Хосе Марії Ескріви. У концерті також взяли участь солісти: о. Климентій Шувар, ЧСВВ та Христина Березовська.

Листопадовий тренінг на ШХА: «Характер справжнього аніматора»

Листопад 19, 2018

Ми багато досягли, а зараз потрібно передати усе це наступникам, тому активно продовжуємо вишкіл майбутніх християнських аніматорів. Усі дуже щасливі, адже щоразу до нас приєднюються нові охочі, які щиро бажають служити Богові у такий спосіб.

Тема сьогоднішнього тренінгу– «Характер аніматора». Тобто риси, які повинен у собі виховати справжній аніматор, як він має поводитися та вміти поєднювати світське і християнське життя. Але спочатку найактивніші отримали заслужені бонуси.

Вийшов друком практичний посібник «Інструкція для щастя» для проведення християнських таборів

Листопад 12, 2018

Ви аніматор, педагог, вихователь, катехит на парафії чи просто той, хто любить дітей і виховує їх?

Ви знаєте, що таке справжнє щастя?

Вмієте ним ділитися та запалювати інших?

Знаєте, де воно, те щастя, береться?

Можливо знаєте, як розкрити значення "щастя" для дітей?

Чи замислюватися над тим, що справжнє щастя може бути разом з Богом?

А можливо, працюючи з дітьми, хотіли б їм про щастя розповісти у цікавий спосіб?

Задушні Дні на парафії Царя Христа

Жовтень 30, 2018

Пригадуємо, що від середи до суботи у Храмі Царя Христа відбудуться дні молитов за померлими.

Архиєрейською літургією та мистецьким дійством завершилося святкування 80-річчя храму Царя Христа

Жовтень 28, 2018

Урочисту Архиєрейську літургію в день храмового свята парафії Царя Христа очолив правлячий владика Бучацької єпархії Дмитро Григорак. Співслужили владиці: протоігумен Провінції Найсвятішого Спасителя о. Йоан Школик, ЧСВВ, отці-василіяни з парафії та ті, які завітали з близьких і далеких парафій, ігумени монастирів.

На літургію також зібралися сотні івано-франківців та гостей міста.

Вірним храму Царя Христа було уділено таїнство зцілення душі і тіла (Соборування)

Жовтень 26, 2018

26 жовтня 2018 р. Б. після Святої Літургії о 10:00 год., сім священнослужителів василіан: о. Йосафат Хаймик, ЧСВВ, о. Порфирій Шумило, ЧСВВ, о. Павло Яхимець, ЧСВВ, о. Роман Мельник, ЧСВВ, о. Григорій Анастасин, ЧСВВ, о. Даниїл Сікора, ЧСВВ, о Василь Огірко, ЧСВВ уділили таїнство зцілення душі і тіла для усіх вірних.

Прийти, щоб почути!

Жовтень 26, 2018

У рамках святкування храмового празника Царя Христа оо. Василіяни щиросердечно запрошують усіх вірних прийти до святині, що на Майзлях і прийняти участь у реколекціях (духовних науках), які виголошує о. Григорій Анастасин, ЧСВВ.

Сучасний світ перейнятий турботами та “життєйською суєтою”. Гамір і шум не дають змоги людині почути голос своєї душі (Господнє слово), яке вписане у святій книзі – Біблії. Часто Бог промовляє через людей (священиків), які прагнуть пояснити і допомогти особі зрозуміти Боже Слово. Тому запрошуємо, цими днями, вийти на Оливну гору – місце мовчання і цілковитого зосередження. Місце слухання і молитви. Прийти і почути, що прагне сказати Господь через уста отця проповідника.

Василіянські аніматори Івано-Франківська відкрили власну Школу християнського аніматора

Жовтень 22, 2018

Урааа… Мрії збуваються! Ось і наша мрія збулась, бо ми її дуже сильно прагнули і прикладали багато зусиль, щоб її здобути! Отож, нещодавно ми відкрили власну ШКОЛУ ХРИСТИЯНСЬКОГО АНІМАТОРА. Маючи семилітній досвід аніматорства, бравши участь у різних курсах, вишколах, сертифікатних програмах, ми раді формувати нових кандидатів в аніматори в рамках нашої Школи.

Сьогодні, 21.10.18р., відбулася вже друга щомісячна зустріч на якій ми ділимося цим маленьким шматочком щастя – повнотою радісного і наповняючого служіння дітям.

На парафії Царя Христа відбувся “Фестиваль талантів - 2018”

Жовтень 21, 2018

Протягом 20-21 жовтня 2018 р. Б., на парафії Царя Христа зібралося десятки юних учасників, щоб прийняти участь у “Фестивалі талантів - 2018”. Протягом двох днів юні художники, співаки, читці, музиканти, які прибули до монастиря отців василіан не лише з Івано-Франківська, а й області, старанно демонстрували свої вміння. Помітно хвилювалися, адже це конкурс і визначалися переможці у чотирьох номінаціях: спів, музика, малюнок, літературне читання. Хто ж кращий з кращих визначало професійне журі та незалежні експерти.

І ЗНОВУ РАЗОМ

Жовтень 6, 2018

Скільки часу потрібно, щоб скучити за кимось...? Ми скучили за нашими дітьми, як тільки вони переступили поріг нашої школи, і попрямували в літо. І ось після довгої розлуки ми знову разом. Виявилось, що і дітки також, з нетерпінням чекали зустрічі з своїми катехитами та друзями.

Крізь дощ до Богородиці

Жовтень 1, 2018

Вкотре паломники з різних куточків України об'єдналися під покровом Пресвятої Богородиці у мальовничому селі Погоня, щоб спільно прославити Бога, співстраждаючи, пройти всі стації хресної дороги, бути присутніми на архієрейській Святій Літургії, співати вервицю, роздумувати на Адорації перед Найсвятішими Тайнами. Разом помолитися у особистих проханнях, просити миру і єдності для України.

Спільнота василіянських аніматорів з Івано-Франківська, також взяла участь у цій небуденній події. Ми служили у трапезній церкві Блаженішому Святославу та іншим єпископам і отцям, продавали літературу та організували пішу прощу з Івано-Франківська до святого місця.

На Парафії Царя Христа відбувся авторський концерт духовної пісні Галини Терлецької присвячений 80-літтю церкви і монастиря отців Василіян м. Івано-Франківська

Вересень 27, 2018

Авторський концерт духовної пісні Галини Терлецької присвячений 80-літтю церкви Царя Христа монастиря отців Василіян м. Івано-Франківська за участю колективів парафії та міста. Зокрема в концерті братимуть участь:

- Камерний хор «Кантемус» церкви Царя Христа, керівник Ігор Дем’янець

- Молодіжний хор «Осанна» МНД, керівник Любов Терлецька

- Камерний хор «Воскресіння» НД «Княгинин», керівник Володимир Рудницький....

Авторський концерт духовної пісні Галини Терлецької присвячений 80-літтю церкви Царя Христа монастиря отців Василіян м. Івано-Франківська

Вересень 27, 2018

Авторський концерт духовної пісні Галини Терлецької присвячений 80-літтю церкви Царя Христа монастиря отців Василіян м. Івано-Франківська за участю колективів парафії та міста. Зокрема в концерті братимуть участь:

- Камерний хор «Кантемус» церкви Царя Христа, керівник Ігор Дем’янець

- Молодіжний хор «Осанна» МНД, керівник Любов Терлецька

- Камерний хор «Воскресіння» НД «Княгинин», керівник Володимир Рудницький....

Там, де гори димлять

Серпень 31, 2018

Уявіть, ви стоїте на вулиці, а навколо вас високі зелені гори, з яких поволі піднімається дим. Ось такими краєвидами мала змогу милуватися наша спільнота аніматорів декілька останніх днів.

Ми знову вирушили у подорож, адже не любимо сидіти на одному місці. Цього разу вирішили підкорити новий «Еверест» - Українські Карпати. Зупинилися ми у реколекційно-відпочинковому домі сестер Мироносиць у с. Ямна, що біля Яремче.

З'їзд василіянської молоді на Ясній Горі в Гошеві

Серпень 27, 2018

Триденна піша проща до Ясної Гори завершилася з'їздом василіянської молоді, на яку прибули спільноти з різних міст: Харкова, Бучача, Брошнів-Осади, Івано-Франківська, Золочева, Гошева, Жовкви, Львова, Дрогобича, Червонограда та з багатьох інших. З'їзд молоді розпочався з реєстрації, де фіксували кількість паломників і їхні спільноти. Потім була вечеря. Особливо захоплюючим моментом була Адорація Найсвятіших Тайн, на якій кожна спільнота разом з отцями, братами ЧСВВ та прочанами молилися до Господа і звертали до Нього свої прохання.

Веселковий табір «Веселі канікули з Богом 2018» у Погоні під назвою «Інструкція для щастя»

Серпень 07, 2018

Усі, безумовно, щасливі, адже ми знову розгорнули сувій "Інструкція для щастя".

Табір проходив у мальовничиму селі Погоня, яке славиться своєю чудотворною іконою. Цілий тиждень ми були під опікою Богородиці й того Бог дарував нам чудову погоду. Ми успішно завершили мандрівку островами, які закарбовані в нашому серці, пізнали усі 10 Божих Заповідей, інакше кажучи, даровану Інструкцію від Бога, щоб бути щасливим. Окрім цього діти грали у безліч великих і малих ігор, обливалися водою, провели круті естафети, гурток " Кольори для натхнення", а на завершення, у суботу, пройшли квест, який був підсумком усього вивченого впродовж тижня.

Святості Вам, отче Володимире!

Липень 28, 2018

Безліч привітань, слів вдячності, молитовна присутність небайдужих людей – все це стало окрасою сьогоднішнього дня для о. Володимира Палчинського, ЧСВВ, який вже багато років молиться і служить у храмі Царя Христа. День іменин – чудова нагода пригадати історію життя свого небесного покровителя. Св. Володимир Великий зробив багато хорошого для Народу, а також для Церкви. Бажаємо, Вам, Преподобний Отче, бути Великим Духовно, Здоровим Фізично і Святим у Небі.

П’ятеро молодих ченців склали довічні обіти у монастирі отців василіан на парафії Царя Христа Івано-Франківська

Липень 21, 2018

Брат Йосафат Іван Ковалюк ЧСВВ, брат Йоан Василь Касіян ЧСВВ, брат Віталій Ігор Павлюк ЧСВВ, брат Яків Богдан Шумило ЧСВВ, брат Матей Віталій Кравчишин ЧСВВ склали вічні обіти – послуху, чистоти і убожества.

До такої надзвичайно важливої події у житті брати ішли протягом семи років, які супроводжувалися навчанням, працею на ниві духовного життя у василіанських монастирях у різних Єпархіях та Архієпархіях УГКЦ. Під проводом отців та старших братів, вони здобували цінний досвід чернечого життя, праці на славу Божу. Цей досвід допоміг краще зрозуміти і досвідчити покликання, яке дає лише Бог – покликання до богопосвяченого життя.

Щиро ВІТАЄМО бр. Матея, бр. Віталія, бр. Йосафата, бр. Якова та бр. Йоана-Касіяна ЗІ СКЛАДЕННЯМ ВІЧНИХ ОБІТІВ!!!

Липень 21, 2018

Вони до цього дуже довго йшли, оминаючи різні перешкоди, відганяючи будь-які сумніви, та щиро довіряючи Богу! І ось! ЗВЕРШИЛОСЬ! Їх п'ятеро - бр. Матей, бр. Віталій, бр. Йосафат, бр. Яків та бр. Йоан-Касіян - з найРЕАЛЬНІШОЇ генерації 19.07.18 р.Б. склали вічні обіти.

Цього дня у найтрепетніший момент перед престолом на Святій Літургії брати пообіцяли Богу бути з Ним до кінця.

Веселі канікули з Богом – 2018 – «Інструкція для щастя» – ІІ тур

Липень 15, 2018

Яскравими емоціями та позитивними враженнями наповнилося наше серце, адже ми знову розгорнули «Інструкцію для щастя». Але цього тижня для діток віком 10-12 років. Щоб краще зрозуміти Заповіді Божі та їхню роль у нашому житті, ми кожного дня відкривали острови, які глибоко прописані у наших серцях.

Традиційно на таборі були присутні катехизації, ігри, банси, руханки, Свята Літургія. Цікавим елементом табору були сценки, які зупинялись на кульмінаційному моменті. І саме діти кожного дня показували нам завершення цих історій.

Святий Апостоле Юдо Тадею, моли Бога за нас грішних!

Липень 2, 2018

2 липня Свята Церква спогадує пам’ять апостола Юди Тадея. При монастирі оо.Василіян розташована капличка названа в честь цього святого. З цієї нагоди після Святої Літургії о 18:00 відбувся прохальний акафіст. Очолив моління о. Йосафат Хаймик, ЧСВВ (ігумен і парох монастиря) у співслужінні отців василіян: о. Василя Огірка, ЧСВВ, о. Даниїла Сікори, ЧСВВ, о Амвросія Козака, ЧСВВ.

«Інструкція для щастя» І тур

Липень 1, 2018

Наша мозаїка життя збагатилась ще одним кольоровим камінчиком, адже відбувся І тур табору «Веселі канікули з Богом» - 2018 для дітей віком 7-9 рр. Цього року темою табору були 10 заповідей Божих, які складають «Інструкцію для щастя». Кожного дня ми відкривали нові острови, на яких «жили» різні заповіді. Ці острови від народження прописані Богом у наших серцях і саме вони дають змогу по-новому зрозуміти призначення заповідей у нашому житті.

Фінальний акорд з різнокольоровими конфеті

Червень 17, 2018

Ура! Фініш!!! 16 червня 2018 р.Б. ми завершили нашу сертифікатну програму – курс для педагогів та керівників пришкільних та християнських таборів на тему: «Організація і проведення християнських таборів», який провели василіянські аніматори Івано-Франківська монастиря Царя Христа ЧСВВ в співпраціз салезіянсьими аніматорами дона Боско.

Щасливі Разом

Червень 15, 2018

"Щасливі разом" - під таким девізом пройшла поїздка молодіжного хору "Істина" до Києва. Впродовж двох днів (9-10.06.2018р.Б.) хоровий колектив мав змогу відвідати чимало цікавих місць столиці. Духовно-культурна програма була надзвичайно насиченою та змістовною.

Незабутній радісний табір в Католицькій школі св. Василія Великого м. Івано-Франківськ

Червень 9, 2018

Дитячі найщиріші усмішки є неперевершеними, завжди нас заряджають, заради них ми готові працювати далі і далі.

Найкраще можна донести дітям про Бога через молитву, банси та катехизації. Веселі, захоплюючі ігри наповнювали їхні серця великим щастям, бо саме на це вони чекали.

Зустріч Катехитичних Шкіл у Погоні - 2018

Червень 5, 2018

2 червня 2018 р. Б. дітей, які відвідують науки при Катехитичних Школах покликала до Погоні Божа Мати! Ми були не одні. Понад тисячу діток Катехитичних Шкіл нашої Архієпархії зібрались сьогодні на прощу. Ми мали Божественну Літургію, перекус, і мистецьку програму. Повернулись як завжди радісними від нових зустрічей і вражень, а їх сьогодні нам не бракувало.

Закінчення Навчального Року у Катехитичній Школі ім.єп. Григорія Балагурака

Червень 5, 2018

3 червня 2018 р. Б., “ми з Божою допомогою завершили наш катехитичний навчальний рік. Святкування розпочалися Божественною Літургією, яку відслужив директор школи о. Йосафат Хаймик, ЧСВВ. Далі наші урочистості продовжилися у актовій залі монастиря. Дітки нашої школи, що займалися у театральному гуртку, представили свою роботу під проводом п. Лілі Босак. Вистава видалася на славу! Радість доповнилася бансом від катехита бр. Матея Кравчишина, ЧСВВ, який увесь цей рік був з нами і разом з нами допомагав іти діткам до святості.

Пришкільний табір в Єзупільському НВК

Червень 2, 2018

Першим з цьогорічних таборів, який провели Василіянські аніматори Івано-Франківська був пришкільний табір у Єзупільському НВК. Там ми працюємо вже другий рік. Для нас це є новий цікавий досвід пришкільних таборів, адже з дітьми ми займалися лише півдня на базі школи. Разом з дітьми ми мали змогу танцювати банси, співати пісні, грати ігри, мати цікаві бесіди. Діти в Єзуполі дуже люблять ігри, зокрема рухливі.

Три Слова у Дорогу

Червень 1, 2018

Монаша спільнота оо. Василіян висловлюють щиросердечну подяку о. Йосафату Поповичу, ЧСВВ, який сумлінно здійснював своє служіння у храмі Царя Христа протягом цілого року.

Отче Йосафате, бажаємо Вам міцного здоров’я, щоб мати силу іти стежками, які приготував для Вас Господь. Терпіння, щоб зуміти вдало і успішно закінчити навчання. Любові, яка допоможе Вам дійти до святості і запровадити до Царства Небесного якомога більше людських душ.

Прийти, щоб відчути Господню Любов

Червень 1, 2018

Запрошуємо Вас:

Куди: Храм Царя Христа оо. Василіян

Коли: Щодня

ХОР «CANTEMUS» НА КРЕМЕНЕЦЬКИХ ХОРОВИХ ВЕЧОРАХ

Травень 31, 2018

12–13 травня 2018 р. в м. Кременець (Тернопільська обл.) відбувся традиційний ХIII фестиваль Кременецькі хорові вечори «Ave Maria», що з 2006 року започаткований у цьому старовинному місті на Поділлі. Традиційний, оскільки він проводиться у травні-місяці, який присвячується Богородиці, а відповідно тематично також зорієнтований на духовно-релігійну тематику. Метою фестивалю є відродження духовності, зміцнення християнських цінностей, культури та моралі українського народу, розвиток духовних традицій вокально-хорового мистецтва, збагачення репертуару хорових колективів творами духовної музики, популяризація кращих надбань музичної духовної скарбниці хорового мистецтва, духовне збагачення молодого покоління.

Цікавий майстер-клас

Травень 29, 2018

25.05.2018 р. Б. діти Катехитичної Школи, яка діє при парафії Царя Христа мали можливість розвинути свої таланти. Цього разу опановували мистецтво глинярства. Цікаве оточення, атмосфера творчості, екскурсія навчальними приміщеннями кафедри Прикарпатського Університету ім. Стефаника - все це люб'язно запропонував нам викладач кафедри Кудрявцев Ростислав Віталійович. Діти були у захваті від теорії і практики такого незвичного предмету. І після уважного сприйняття отримали результат-фігурки казкових тваринок виготовлених власноруч.

Запрошені на Царський Бенкет

Травень 29, 2018

26.05.2018 р. Б. В цей день Господь подарував час сповнений дитячої щирості, сонячних посмішок та цікавих пригод. Урочище Духова Криниця, з радістю прийняло дітей Катехитичної Школи до себе в “зелені обійми”. Після Божественної Літургії, яку відслужив директор школи о. Йосафат Хаймик, ЧСВВ, дітки швидко перекусили і помчали на зустріч новим відкриттям. Їх чекала велика гра.

Живи справжнім, Відкинь Штучне, Плекай сімейні Цінності і Подаруй Життя!

Травень 13, 2018

13 травня, у Івано - Франківську відбувся Марш За Життя і Сімейні Цінності до Дня Матері. На святкову ходу зібралося чимало франківців, які шанують сімейні цінності.

Сказати слово підтримки на захист Людського Життя і Сімейних Цінностей прийшли представники влади, служителі Церкви і мешканці Івано-Франківська.

Аварійна стрічка і кольорова крейда

Травень 13, 2018

У цей недільний день ми завершили теоретично-практичну частину нашої сертифікатної програми. Перед нами великий фінал, але про нього згодом...

Сьогодні ми розглядали з о. Петром Майбою, СДБ важливість духовності та взаємних стосунків з Богом. Разом ми зрозуміли, що потрібно бути свідомими того, що життя – це дар від Бога і Бог завжди поруч. Дорога з Богом потребує зусиль, іноді шалених і майже надлюдських, але гарантовано приводить до щастя.

День, переповнений радістю та теплом

Травень 12, 2018

Сьогодні, 12.05.18, був мега-грандіозний день, сповнений позитивними емоціями, бо саме сьогодні у Погоні відбулась проща католицьких шкіл – 2018. До Погоні приїхало понад 10 шкіл католицького спрямування, а також малята з одного садочка. Всі разом вони створили атмосферу радості, тепла, різнокольорових хусточок та хоругвів. Учасники прощі мали змогу збагатитись духовно, приступаючи до Сповіді та приймаючи Ісуса у Святій Тайні Євхаристії під час Ахриєрейської Літургії, яку очолив владика Йосафат Мощич. Також учасники прощі збагачувались не лише духовно, а й інтелектуально, фізично та інформаційно під час цікавого квесту «З Божим словом прямуємо до щасливого життя», який організував о. Амвросій Козак разом із командою Василіянських аніматорів Івано-Франківська. Завдяки різноманітним завданням учасники з користю та захопленням провели цей час.

Ми знали, що це буде круто та незабутньо!

Травень 05, 2018

Ми знали, що це буде круто та незабутньо. Наша клопітка праця, тривала підготовка та великі надії виправдали себе, адже це було неперевершено!

Хм, ви здогадуєтесь про що це? Ми про традиційну прощу випускників у Погоні – 2018.

Спільнота василіанських аніматорів м. Івано-Франківськ храму Царя Христа оо. Василіан мали змогу бути співорганізаторами цієї прощі разом з комісією у справах освіти і виховання Івано-Франківської архієпархії УГКЦ та братством свящмч. Йосафата Івано-Франківської Духовної семінарії УГКЦ.

На парафії Царя Христа оо.Василіян розпочалась травнева маївка

Травень 01, 2018

У цей чудовий теплий день 01.05.2018 р.Б. на парафії Царя Христа оо. Василіян трьохразовим обходом навкруги церкви з фігуркою Богородиці розпочали травневу маївку.

Пригадуємо, що вона відправлятиметься щодня протягом місяця травня одразу після вечірньої Святої Літургії, що на 18:00. Щиро усіх запрошуємо молитися до Небесної Неньки.

«Розмовляйте, надихайте, пізнавайте, дізнавайтесь, закликайте...»

Квітень 22, 2018

Хто такий лідер? Досить багато людей задають собі це питання. І ще більше шукають на нього відповіді.

Лідер – це не завжди керівник великої фірми чи компанії як хтось може собі подумати або уявляти. Це може бути просто інженер або простий працівник, який вміє повести за собою людей, які його в першу чергу поважають не тільки тому, що так потрібно робити, бо він начальник, а тому що він для них являється авторитетом. Таким авторитетом сьогодні є, і буде надалі мати Тереза та Папа Йоан Павло ІІ.

Весна-Царівна. Гаївки 2018

Квітень 15, 2018

Святкування світлого свята Воскресіння Христового на українських теренах пов'язане з великою радістю. Радістю народження нової весни, нової надії, нової мрії. Традиційно в Україні святкування Великодніх свят пов'язане з гаївками.

Спільна молитва Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського Кир Володимира з парафіянами храму Царя Христа

Квітень 09, 2018

Сьогодні парафіяни храму Царя Христа з великою радістю зустрічали Кир Володимира (Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського). Митрополит Володимир очолив Урочисту Святу Літургію у спів служінні о. Йосафата Хаймика, ЧСВВ (ігумена і пароха монастиря), о. д-р Олега Каськіва (синкела у справах духовенства та священичих родин), о. Володимира Палчинського, ЧСВВ, о. Йосафата Поповича, ЧСВВ, о. Никодима Гуралюка, ЧСВВ, о. Андрій Недоступа.

Христос Воскрес!

Квітень 08, 2018

Спільнота отців і братів василіан храму Царя Христа щиросердечно вітають парафіян з святом Світлого Господнього Воскресіння. Нехай Воскреслий Господь буде для нас яскравим прикладом того, що після страждань, випробувань, сліз і печалі, у серце приходить радість і щастя. Після дощу – на небі з’являється кольорова веселка, а після смерті на людину очікує воскресіння і життя вічне.

Моління у Страсну П’ятницю

Квітень 06, 2018

“Ісус, скрикнувши сильним голосом, віддав духа” (Мт.27, 50). Страсна П’ятниця є днем смерті ГНІХ, опісля якої, по трьох днях - Він Воскрес. В цю днину відбуваються особливі моління у храмах, а також священики виносять у храм вірних Плащаницю, щоб усі бажаючі мали змогу прийти до Господа і вшанувати пам'ять свого Бога.

06.04.2018 р. Б. у храмі Царя Христа відбулися Царські Часи, Вечірня з виставленням Плащаниці, Єрусалимська Утреня, а також молитовні чуваня біля Плащаниці.

Молитовні Чуваня Для Молоді у Церкві Царя Христа

Квітень 06, 2018

05.04.2018 р. Б. відбулися молитовні чуваня для молоді у церкві Царя Христа. Молитва на вервиці, Хресний Хід навколо Храму, духовна призадума під чудовий спів та музичний супровід учасників хору “Осанна”, повчальне слово отця настоятеля храму Царя Христа Йосафата Хаймика, ЧСВВ, можливість приступити до св. Тайни Покаяння.

Великий майстер-клас з писанкарства на нашій парафії Царя Христа

Квітень 01, 2018

На нашій парафії Царя Христа у монастирі отців Василіян відбувся черговий майстер-клас з писанкарства.

На майстер-клас завітал и малі і навіть дорослі гості не лише з парафії, але і з цілого Івано-Франківська. Всього більше сотні іванофранківців захотіли долучитися до писанкового мистецтва.

“А за тиждень, Великдень…”

Квітень 01, 2018

01.04.2018 р. Б. особливий день, який називають Входом Господнім у Єрусалим, Вербною неділею, "шутковою" або "квітною"  і відносять до дванадцяти головних християнських свят.  Отці василіяни щиросердечно вітають парафіян храму Царя Христа.

РОЗПОРЯДОК БОГОСЛУЖІНЬ НА ВОСКРЕСІННЯ ХРИСТОВЕ

Квітень 01, 2018
08.04.2018, Неділя, Пасха Христова

6:00 – Надгробн е, Воскресна Утреня

7:00 – Урочиста Пасхальна Свята Літургія

11:00 – Урочиста Пасхальна Свята Літургія

РОЗПОРЯДОК БОГОСЛУЖІНЬ НА CТРАСНИЙ ТИЖДЕНЬ

Квітень 01, 2018

02-03.04.2018, Понеділок-Вівторок

7:30 – Свята Літургія (за здоров’я)

10:00 – Свята Літургія (за всяке прошення), Сповідь

16:00 – Сповідь

17:00 – Літургія напередосвячених Дарів

Майстер-клас по писанкарстві на Майзлях

Березень 31, 2018

Сьогодні, 31.0318 р.Б., такого сіренького весняного дня ми вирішили додати кольорів до нашого настрою, та до настрою усіх хто до нас приєднався. На парафії Царя Христа оо. Василіян, катехити катехитичної школи ім.єп. Григорія Балагурака, та василіянські аніматори, об'єднавши свої зусилля провели передвеликодній майстер-клас по писанкарству.

Вулицями Івано-Франківська пройшла вже традиційна Хресна Дорога

Березень 25, 2018

Розпочинається Хресна дорога щоразу від храму Царя Христа, монастиря отців василіан, де було проголошено і першу стацію. Озвучив її настоятель храму Царя Христа о. Йосафат Хаймик, ЧСВВ - «Несправедливе засудження людини «Та вони закричали: “Розіпни, розіпни його!” І втретє він до них промовив: “Яке ж бо зло вчинив він? Я не знайшов на ньому нічого, гідного смерти. Тож, покаравши його, відпущу.” Але вони наполягали сильним криком і вимагали, щоб його розіп'яти. І крик їхній переміг.» Лк 23, 21-23

За Все Дякуйте Господеві…!

Березень 25, 2018

Спільнота вірних храму Царя Христа висловлює щиросердечну подяку о. Анастасію Кабалю, ЧСВВ за проведенні реколекції. Хай Милосердний Бог дарує Вам многих і благих літ життя. Щоб Ваше життя було живим свідченням віри, а слово повчання, яке промовляєте, глибоко увійшло у серця вірних.

Бог вміє дивовижно промовляти через музику!

Березень 22, 2018

Після четвергового богослужіння у нашому храмі Царя Христа відбувся концерт класичної музики за участі відомих Івано-Франківських колективів, відомих далеко за межами нашого краю – академічного камерного оркестру «HARMONIA NOBILE» (художній керівник Наталія Мандрика) та муніципального камерного хору «Галицькі передзвони» (художній керівник Ігор Дем’янець).

Слідувати стежкою з Ісусом Христом

Березень 22, 2018

25 березня (Неділя) 0 13.30 розпочнеться Хресна Дорога вулицями Івано- Франківська. Збір відбудеться біля храму Царя Христа. У зв’язку з цим Святої Літургії о 14.00 у храмі Царя Христа не буде!

Щиросердечно запрошуємо взяти участь в реколекціях у часі Великого Посту, які розпочалися на парафії Царя Христа

Березень 22, 2018

Духовні науки виголошуватиме о. Анастасій Кабаль, ЧСВВ (який виконує монаше служіння у Дрогобицькому монастирі оо. Василіян). Науки відбуватимуться за наступним графіком:

«Потрібно ставати кращим самим та міняти інші особистості!»

Березень 12, 2018

Ми їх з нетерпінням чекали… і вони приїхали. Вони це - салезіянські аніматори в особі о. Петра Майби СДБ та Ірини з багатолітнім стажем. Про цих людей можна багато говорити. Вони драйвові, позитивні, щирі, вони можуть запалити гарячою любов’ю до ближнього і до Бога (і не тільки завдяки феєрверку).

Сьогодні, 11.03.2018 р. Б. ми говорили про виховання в світлі запобіжної системи дон Боска. Також, про внутрішні цінності, які потрібно здобувати для наповненого життя дітям та й нам самим. Ці самі цінності, які ми виховуємо в собі потрібно передавати дітям, але не інформативно, лишень власним прикладом. Таким чином, ми виховуємо відповідального аніматора-вихователя, який запалює інтерес до Бога і покращує особистості, які зустрічає біля себе.

На парафії Царя Христа відбувся показ вистави «Великий льох»

Березень 05, 2018

Поставили її студенти Українського Католицького університету.

Режисер вистави – Євген Худзик. Художник візуального простору – Володимир Стецькович. Спів – Надія Тарнавська.

Виконавці ролей – учасники шкільного театру УКУ.

Неймовірно емоційна, музична та яскрава вистава не залишила байдужими глядачів, які зібралися в актовій залі у монастирі отців-василіян на парафії Царя Христа. Поезія великого Шевченка завжди актуальна і добре ілюструє життя та терпіння українського народу у всі історичні епохи. Саме це вдалося донести постановникам та акторам. Вразили також сценографія та музичне оформлення вистави.

“Квиток у Майбутнє” – події минулого з мрією у світле майбутнє!

Березень 05, 2018

4 березня 2018 р. Б. в актовому залі монастиря Царя Христа студенти Національного Медичного Університету вшанували пам’ять героїв Євромайдану. Виставу «Квиток у майбутнє» організували студенти університету разом з учасниками Європейської медичної студентської організації (EMSA). За основу постановки взята історія про хлопця, який поїхав на Майдан, де віддав своє життя за волю України.

Вистава “Великий Льох” за поезіями Т. Г. Шевченка

Лютий 28, 2018

Вистава “Квиток у майбутнє” за участю студентів Медичного Університету присвячена героям Євромайдану.

Лютий 28, 2018

Маленька історія про «великі пончики» ☺

Лютий 18, 2018

Хорошим способом не мерзнути взимку є круті емоції та теплі спогади.

І ось 17.02.18 ми ще раз переконались у цьому. ☺

Перша спільна поїздка Батьківської християнської асоціації та спільноти Василіянських аніматорів м. Івано – Франківська пройшла на УРА.

А все почалось з самого ранечку суботнього дня, коли земля була вкрита білосніжним снігом, а на небі світило яскраве сонце.

У Івано-Франківську Відбулися Дні Монашества

Лютий 15, 2018

З 12 по 14 лютого 2018 р.Б. відбулися дні монашества у м. Івано-Франківську.

12.02.2018 р.Б. 0 18:00 год. Відбулася свята Літургія, яку очолив владика Михайло Бубній, голова Патріаршої комісії у справах монашества, з нагоди празника Трьох Святителів у монастирському храмі Святих Кирила і Методія у Крихівцях і здійснив Чин монаших облечин двох братів новиків Згромадження Воплоченого Слова.

Побачила світ наша перша книжечка «З василіянами крізь століття»

Лютий 15, 2018

Книга – це письмовий записник, який відкриває нам світ, допомагає уявити минуле і заглянути в майбутнє, допомагає подорожувати століттями та дізнаватись щось нове.

Знаєте, кажуть, що книга – це маленьке чудо, яке народжується лише справді у талановитих людей.

І ось у нашій спільноті Василіянських аніматорів Івано-Франківська також «народилось» таке чудо, у якому ми вирішили поділитись своїм досвідом і знаннями.

Реколекції, облечини, обіти та віднова обітів у Мирянському Чині Святого Василія Великого

Лютий 15, 2018

8 - 10 лютого 2018 року в церкві Христа Царя монастиря оо. Василіян відбулися реколекційні науки для сестер і братів Мирянського Чину Святого Василія Великого перед їхньою відновою обітів, які виголосив вислужений Протоігумен о. Йосиф Будай, ЧСВВ.

8 лютого Святу Літургію о 18 год. відслужив о. Марко Федак, ЧСВВ. Йому співслужили о. Йосиф Будай, ЧСВВ та Духовний Провідник Мирянського Чину о. Павло Яхимець, ЧСВВ. Після Богослужіння була духовна наука о. Йосифа, ЧСВВ на тему «Великий той, хто чинить Божу волю». Опісля о. Павло, ЧСВВ відслужив Молебень до св. Василія Великого, було виставлення Найсвятіших Тайн та Суплікація. На завершення о. Павло, ЧСВВ поблагословив всіх присутніх Найсвятішими Тайнами. Святу Літургію і Молебень співали хористи вокальної студії «Істина».

«Весь світ театр, а люди в нім – актори…»

Лютий 11, 2018

11.02.18 учасники сертифікатної програми «Організація та проведення християнських таборів» уже вчетверте зібрались разом, щоб покращувати свої знання та розвиватись.

«Весь світ театр, а люди в нім – актори…»

Саме з такими думками розпочався наш сьогоднішній день. Ми мали круту можливість попрактикувати свої акторські здібності разом з викладачем Інституту мистецтв Тарасом Василюком.

«Ви приймете силу Святого Духа, що на вас зійде і будете моїми свідками у Єрусалимі, у всій Юдеї та Самарії й аж до краю землі» (Діян. 1,8)

Січень 19, 2018

Сьогодні, 28.01.2018 року, у нас відбулась вже 3-тя щомісячна зустріч учасників сертифікатної програми «Організація та проведення християнських таборів».

Як ми обіцяли минулого разу, на початку дня ми провели перевірку домашнього завдання, щоб побачити наскільки уважно учасники слухали минулі лекції. Ті хто усе вивчив були винагородженні «логотипами», які потрібно накопичувати для майбутнього призу.

Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Кир Володимир (Війтишин) звершив освячення води на річці Бистриця Надвірнянська

Січень 19, 2018

Свято Богоявлення, що відзначається 19 січня, має й іншу назву —Водохреща. З цієї нагоди відбувся процесійний вихід на всеміське освячення води на річці Бистриця Надвірнянська за участю Митрополита Володимира (Війтишина).

МРІЇ ЩО ЗБУВАЮТЬСЯ

Січень 19, 2018

Ось і добіг завершення перший семестр нашого навчального року. Ми добре потрудилися, отже маємо надію на рясні плоди духовної нагороди для всіх і для кожного. Відсвяткували ми по творчому і плідно. Наші юні театрали потішили усіх – катехитів, батьків, парафіян та отців Василіян яскравим дійством - виставою, під назвою «Камелія і скутер» з цікавим філософським змістом. Глядачів вразили яскраві костюми і бажання з яким діти грали свої ролі.

Привітаня Аніматорів на свята

Січень 18, 2018

Христос хрещається - В ріці Йордані! Вітаємо всіх парафіян з Богоявлінням (Водохрещем) та Різдвяними святами і даруємо ось такий подарунок для радості та призадуми)

Про частинку тепла, котра залишилась у серці ☺ або Про велике щастя у маленьких дрібницях ☺

Січень 17, 2018

Ось і завершився ІХ фестиваль «Коляда на Майзлях». Цього року він був просто феєричним та залишив для кожної людини у серці частинку тепла, поєднаного з багаторічними традиціями, які чудово виливалися у найрізноманітніших колядках, навіть іншими мовами.

Кожному нашому аніматорчику «Коляда на Майзлях» подарувала багато позитивних емоцій, «мурашок» по шкірі, нових знайомств, багато усмішок, а також бейджики «Волонтер – Volunteer». ☺

Так – так, наша спільнота мала особливу місію – бути волонтерами на цьому фестивалі: слідкувати за порядком, тишиною, розташуванням людей. Для нас це новий і дуже цікавий досвід, який потребував багато зусиль, проте саме він наповнив нас добром та радістю.

Про свої враження діляться також деякі учасники нашої спільноти:

Гала-концертом за участю колективів з різних куточків Прикарпаття, України та з-закордону завершився дев’ятий фестиваль «Коляда на Майзлях»

Січень 14, 2018

Коляди та щедрівки одним великим гучним хором співали аматорські та академічні професійні колективи з Прикарпаття, Львівщини, Києва, хор церкви Християн Віри Євангельської м. Івано-Франківська. Також до спільного співу долучилися вокально-інструментальний ансамбль «Florian» національного університету мистецтв Джорджа Янеску з Румунії та камерний хор «Друскінінкай» з Литви. На завершення, загальну коляду підтримали зіркові гості – вокальна формація «Піккардійська Терція».

Литовські друзі, окрім пісні, залишили також особливий подарунок – дерев’яну скульптуру Ісуса Христа, який молиться, щоб він завжди охороняв Україну.

14 січня – день згадування пам’яті Вчителя Церкви Святого Отця Василія Великого

Січень 14, 2018

Василій Великий – особливий святий для цілої Української Греко-Католицької Церкви, а також для отців василіян, оскільки склав правила для досконалих християн, яких дотримуються і за якими живуть отці Чину Святого Василія Великого.

Вшанувати пам’ять святого до храму Царя Христа прибув Преосвященний владика Василій (Івасюк), єпископ Коломийський УГКЦ, який очолив Божественну Святу Літургію у співслужінні: о. Йосафата Хаймика, ЧСВВ (ігумена і пароха), о. д-р Олега Каськіва (синкела у справах духовенства та священичих родин Івано-Франківської Архієпархії), о. Романа Кандрача (духівника Івано-Франківської семінарії ім. св. свящ. Йосафата), о. Володимира Палчинського, ЧСВВ, о.Василя Огірка, ЧСВВ, о. Амвросія Козака, ЧСВВ, о. Павла Яхимця, ЧСВВ.

Многих і благих літ життя

Січень 14, 2018

Монаша василіянська спільнота монастиря Царя Христа щиросердечно вітає о. Василя Огірка, ЧСВВ з днем іменин. Нехай небесний покровитель завжди веде дорогою правди, справедливості, любові і милосердя. Матір Божа хай оберігає від зла, а Ісус Христос подарує многих літ життя, щоб через Ваш приклад, служіння, проповідь безліч людей дійшли до святості.

Гості з Румунії та зіркові гості – «Піккардійська терція» - ще один фестивальний день

Січень 13, 2018

Черговий день фестивалю «Коляда на Майзлях» розпочався святковою ходою з колядками від пам’ятника Івану Франку до Вічевого майдану. У ході взяли участь сотні містян та гостей Івано-Франківська, а також колективи-учасники фестивалю.

На фестивальній сцені, біля якої завершилася хода відбувся концерт тих колективів, які вже взяли участь у фестивалі «Коляда на Майзлях» і ті, виступи яких були заплановані.

Концертний фестивальний день у Храмі Царя Христа розпочався зі своєрідних контрастів – неймовірного ніжного і чаруючого виступу народного аматорського вокального ансамблю «Русинка» з села Іванівки, Рожнятівського району. Чарівні бойківчанки – родинний квартет - мама і три доньки просто підкорили глядачів виконанням колядок, щедрівок та щирими віншуваннями.

Друзі з Литви та рідні східняки колядували сьогодні у нашому храмі

Січень 12, 2018

П’ятий день «Коляди на Майзлях» став неймовірно емоційним. Адже, глядачів та гостей вітали надзвичайно колоритні колективи з різних куточків України та з-за кордону.

Вокальний ансамбль «Співаночки» Криворізького обласного музичного коледжу захопив красивими співочими голосами та жартівливим дівочим щебетом. Так глядачі познайомилися з Дніпровською різдвяною автентикою.

Справжню гуцульську міць та славу, подих гір дали відчути глядачам та гостям учасники Колядницької партії з присілку Підмагора, селища Верховини. Від їх неперевершеного, особливого та гучного «плєсу», перехоплювало подих. Віншування та побажання від свого славного краю дарували гуцули.

До сліз розчулив виступ наших дорогих гостей з Попасної на Луганщині, де добре чують подих війни. Ніжними голосами, чуттєво та з любов’ю славили Новонародженого Христа артисти. І, як згодом ділилися, дивлячись на глядачів, самі ледь стримували сльози. «Враження від фестивалю неймовірні. Він чудовий і це дуже правильно зібрати усіх у храмі, де по-особливому відчувається наша єдність», - ділиться керівник колективу Аліна Лисовець.

Ще одні гості з Польщі, колядники з Донеччини та Харківщини – четвертий день «Коляди на Майзлях»

Січень 11, 2018

Сьогодні у нашому храмі Царя Христа були також виступи прикарпатських колективів. Народний аматорський фольклорно-етнографічний колектив «Молодичка» з села Путятинців, відомий виступами на телебаченні та радіо, участю в різноманітних фестивалях і конкурсах, дав відчути глядачам справжній дух опілля та автентичної коляди, яку зберігають у краю. Вокальний ансамбль «Опришівські соловейки» - як подув свіжого вітру, який подарували юні виконавці своїми колядками не лише з веселими, але по-дорослому серйозними словами, присвяченими нашій рідній землі та миру, якого прагнемо і про який повсякчас молимо Господа.

Учасники народного аматорського хору, чоловічого ансамблю та ансамблю «Сопілкарі» з села Лісний Хлібичин, Коломийського району - часті і улюблені гості «Коляди на Майзлях». Сьогодні вони знову дивували гостей і глядачів високою майстерністю виконання пісенних та інструментальних творів.

Польські гості у захопленні від нашого фестивалю

Січень 10, 2018

Третього фестивального дня «Коляда на Майзлях» вчергове вразила і захопила гостей і глядачів до уваги яких були покутянські, бойківські, подільські, польські коляди, віншування та різдвяні пісенні та інструментальні твори різних років. Також справжнє вертепне театральне дійство.

Покутські старійшини, які не дивлячись на поважний вік, прибули до обласного центру з задоволенням, аби показати свою виконавську майстерність – фольклорно-етнографічний колектив «Перемітка» з села Лука на Городенківщині. Крізь радість народження Спасителя – сум війни, навіяли козацькі та стрілецькі коляди виконані покутянами. Це збережена спадщина їх батьків-дідів, які відчували дух боротьби за незалежність своєї землі.

Другого дня фестивалю «Коляда на Майзлях» дивували покутяни, одесити та відомі гості з Волині

Січень 09, 2018

На Майзлі до улюбленого храму Царя Христа зійшлося сьогодні чимало гостей. Всі були впевнені, що їх очікує чудове фестивальне свято. І, звичайно, не помилися.

Першими, хто справді здивував і захопив своєю майстерністю, артистизмом глядачів, став родинний народний фольклорний колектив родини Герлібів «Оберіг» з села Белелуя що на Снятинщині. Знані і маловідомі - збережені від покоління до покоління колядки та щедрівки, учасники «Оберегу» від наймолодшого до найстаршого, виконали не лише в народному, але й чудовому академічному стилі, чудово поставленими голосами і професійному аранжуванні.

Розпочався Дев'ятий Різдвяний Фестиваль "Коляда на Майзлях 2018"

Січень 08, 2018

Сьогодні у нашому храмі Царя Христа урочисто відкрився дев’ятий щорічний фестиваль «Коляда на Майзлях».

Урочисту літургію, яка ознаменувала початок різдвяного святкового дійства, очолив Митрополит Івано-Франківський Кир Володимир Війтишин. Він благословив фестиваль і побажав усім, хто до нього долучився благословення Божого.

Різдвяні Відвідини Шанованих Парафіян Храму Царя Христа

Січень 07, 2018

Монаша Коляда у Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії

Січень 07, 2018

Різдво - це час прийти до дитятка Ісуса, побачити новонародженого, і залишитися з Господом у Його день народження

Січень 07, 2018

Різдво – це час залишити усі турботи, відкласти усі справи, покинути усі проблеми і прийти привітати Господа, який сьогодні приходить у галасливий світ надто тихо. Не потрібні Йому: ні царські палати, ні повні людей стадіони, ні дорогі дарунки, натомість “трошки сіна”, кілька близьких і рідних людей, трішки затишку, тепла, любові. Господь прийшов у світ, щоб переконати, що справжнє життя має особливу логіку. Логіку любові, турботи, радості, миру і милосердя.

Подячна молитва за прожитий рік у храмі Царя Христа

Січень 01, 2018

С31 грудня 2017 р. Б. 0 23:00 год., у Храмі Царя Христа відбувся подячний молебень за прожитий 2017 рік. Після молебню о. Йосафат Хаймик, ЧСВВ (ігумен і парох монастиря Царя Христа) разом з парафіяльним хором “Осанна” закликали усіх вірних взяти участь у моліннях, які звикли називати “молитви у стилі ТЕЗЕ”. В такий спосіб в тиші, усі присутні мали чудову нагоду подякувати Господу за дар життя, рік, який минає, а також за усі ласки, якими Бог обдарував. А також, під спів молитов вірні мали можливість піднести свої серця до Господа з проханням благословити Український Народ, даруючи йому мир, злагоду, велике майбутнє.

Графік різдвяних богослужінь у Храмі Царя Христа Отців Василіян 2018р.Б.

Грудень 31, 2017

5.01.2018, П’ятниця

6:30 – Великі Царські Часи

7:30 – Свята Літургія, за здоров’я

10:00 – Свята Літургія, за хворих

17:00 – Вечірня

18:00 – Свята Літургія, за упокій

6.01.2018, Субота, Надвечір’я Різдва

6:45 – Утреня

7:30 – Свята Літургія, за упокій, Парастас

10:00 – Свята Літургія, в наміренні давших

17:00 – Велике Повечір’я з Литією (З нами Бог…), посвячення шопки

7.01.2018, Неділя, Різдво Христове

6:30 – Святкова Утреня

7:30 – Урочиста Свята Літургія

11:00 – Свята Літургія

Підготовка до літа 2018 ☺

Грудень 24, 2017

Сьогодні, 24.12.17, відбулась планова зустріч аніматорів щодо підготовки до таборів «Веселі канікули з Богом – 2018». Збори розпочались дуже цікавою грою, яка має на меті об’єднати команду та примножити довіру один до одного; гру проводив о. Амвросій, ЧСВВ. Протягом зборів ми визначили теми і назви днів на табори. Також сьогодні ми запланували календар таборів на літо 2018.

Надія на диво

Грудень 21, 2017

Наш автобус був повний щирих, молодих, завзятих, сердець. Ми їхали до дітей, вкотре. Вкотре передчуття цієї зустрічі не покидало нас усю дорогу. Микуличинська спеціалізована ЗОШ-інтернат. Вісімдесят дітей, які чекають на диво. Тих із них, хто у нього ще вірить. О цій святковий порі тут людно. Не так, як у будні. Гості з багатьох сторін відвідують діток. Ось і ми вирішили приїхати. Представники п'ятьох спільнот, парафії Царя Христа оо. Василіян, що у Франківську, сьогодні привезли до діток свою любов, радість і доброту.

Поринувши в казку

Грудень 19, 2017

Сьогодні надзвичайний день – День Святого Миколая.

Це день, котрого з нетерпінням протягом цілого року чекає кожен, а в найособливіший спосіб – діти.

Це день, коли ми поринаємо у неймовірну казку, в якій згадуємо про приємні миті дитинства, про домашній затишок, про тепло, яке нас оточує.

Помічники святого Миколая творять милосердя

Грудень 16, 2017

Протягом місяця наша спільнота робила велике діло милосердя –плела 200 вервиць на руку для наших захисників. Така вервичка – це не просто будь-який браслет чи талісман, це духовних захист для тих, хто кожної хвилини стоїть на сторожі в боротьбі зі злом; для тих, хто захищає нас та нашу Україну – для воїнів АТО. Хоча ця справа коштувала нам багато чого (часу, зусиль, терпеливості, коштів), проте ми відчували справжню радість, бо розуміли для кого ми це робимо. Бо справжнє добро саме таким і є – воно потребує багато зусиль, але творячи його ти відчуваєш як наповнюється щастям твоє серце.

20 років присвяченні прославі Господа Бога і служінню людям

Грудень 11, 2017

10 грудня 2017 р. Б. відбулися урочисті святкування з нагоди 20 ліття від дня заснування прекрасного хору “Осанна”, який щонеділі прославляє прекрасним співом Господа Бога у храмі Царя Христа оо. Василіян.

0 12.00 год. відбулася Свята Літургія за участі ігумена і пароха о. Йосафата Хаймика, ЧСВВ, о. Йосафата Фітеля, ЧСВВ, (який виконує монаше служіння у Бучацькому монастирі оо. Василіян), о. Ігора Тузика (церква Різдва Христового, працівник радіо “Дзвони”), о. Віталія Кузьмина (військовий капелан), о. Юрія Олійника (прибув з Стрийської Єпархії), о. Романа Терлецького (церква Різдва Христового), а також о. Віктора Григорука.

Навчання продовжується…

Грудень 10, 2017

Сьогодні 10.12.17 р. відбулась друга зустріч учасників сертифікатної програми «Організація і проведення християнських таборів», яка пройшла на найвищому рівні. У цьому є велика заслуга людей, які доклали багато зусиль для якісного проведення програми. До нас приєдналися нові люди, які з захопленням слухали лекції.

Програму розпочав о. Амвросій Козак ЧСВВ з молитви та благословення. Він пригадав лекцію, яка відбулася 12.11.17 року, яку проводили нам мега позитивні та мега круті Селезіянські аніматори на чолі з о. Петром Майбою.

Відкриття YouTube каналу

Грудень 08, 2017

Увага! Увага! Увага!


Ура! Нарешті дочекались.


Відтепер ми можемо ділитись не лише кольоровими фотографіями, а й емоційними та корисними відео.


Для всіх креативних, творчих, талановитих та фантастичних людей, дітей та молоді пропонуємо для перегляду та використання наш YouTube канал. На ньому ви знайдете відео пісень, бансів та руханок, які є вже загальновідомими. Особливу увагу ми приділяємо нашим авторським бансам, які в майбутньому будуть тільки поповнюватися.

У пошуках ідей

Грудень 02, 2017

26.11.2017р. у теплому колі спільноти аніматорів відбулись перші збори щодо програми «Веселих канікул з Богом 2018». Збори розпочались пригадуванням, в цікавий спосіб, тем попередніх років, і продовжились роздумами над новою темою.

Для того, щоб результат був ефективнішим, ми розділились на 3 групи. І кожна група за допомогою мозкового штурму, за півгодини, мала представити своє бачення щодо наступної теми табору.

Осінь за вікном – а в душі тепло

Листопад 30, 2017

Коли опало майже все листя, а похмуре небо не готує нічого крім дощу, ми збираємося на катехитичні зустрічі у нашій школі. У класах тепло. Тепло від дитячих посмішок, від їх променистих очей, від щирості, яка буває, мабуть, лише у дитинстві. Бажання дітей знати і чути, надихає нас на повну віддачу наших знань, нашої інтерпретації Божого слова. З нами Бог (Рим.8:31).

Многих і благих літ життя!

Листопад 25, 2017

Монаша спільнота отців василіян щиросердечно вітає ігумена монастиря Царя Христа о. Йосафата Хаймика, ЧСВВ, а також о. Йосафата Поповича, ЧСВВ з днем іменин. Бажаємо, щоб у серці завжди палав вогонь любові до Бога і людей. Душа була сповнена миру. Здоров’я дарувало чудову нагоду безперешкодно виконувати Господній план. Уста завжди дарували хороші поради. Руки не втомлювалися робити добро, а служіння було легким і плідним.

Відбулася подячна проща парафіян храму Царя Христа до Вільнюського монастиря оо. Василіян

Листопад 12, 2017

Докладати зусиль, щоб жити на всі 100%

Листопад 12, 2017

12 листопада 2017р., як і було заплановано, розпочала роботу сертифікатна програма «Організація і проведення християнських таборів». Перші лекції проводили салезіянські аніматори св.Дона Боска – Настя, Іра та о. Петро Майба.

Розпочали її дуже неординарним знайомством, яке на правду здружило багатьох незнайомих людей. Також всі з захватом слухали змістовну і наповнену розповідь про те, хто такий аніматор, що він робить, та з чим його «їдять».

Розпочинає свою роботу сертифікатна програма по вишколу аніматорів і молоді

Жовтень 30, 2017

Розпочинає свою роботу сертифікатна програма по вишколу аніматорів і молоді для проведення різноманітних християнських таборів. Розрахована на 24 пари і 8 місяців. Перші 3 пари тренінгу відбудуться вже 12 листопада (2 неділя місяця) о 12:00. Запрошені салезіянські аніматори із м. Львова. Запрошуємо всю бажаючу молодь віком від 14 р. приходити в цей день, Вбудоване зображення 1реєструватися і заповнювати заяву. Проводимо це на базі нашого монастиря БЕЗКОШТОВНО!!!

Урочистою Академією відзначили храмове свято парафії Царя Христа

Жовтень 29, 2017

Зала обласного драмтеатру заледве вмістила бажаючих побувати на урочистій Академії «Вірність, жертва, місія…» з нагоди храмового свята, яке традиційно відзначають на парафії Царя Христа, що при монастирі отців василіян.

Цьогорічне свято парафії співпало з відзначенням ювілею Василіянського чину – його 400-річчя. Саме навколо цього ювілею і була побудована програма святкової Академії.

На парафії Царя Христа відбулися святкування з нагоди храмового празник

Жовтень 29, 2017

29 жовтня на парафії Царя Христа відбулися святкування з нагоди храмового празника. Ранішню Святу Літургію очолив о. Юліан Хомечко, ЧСВВ, який своїм повчальним словом завершив реколекції, які провадив на парафії. Центральною подією була урочиста Божественна Літургія, яку очолив Преосвященний владика Йосафат Мощич, який звернувся з словом привітання і навчання.

Царюй між нами, Князю мира

Жовтень 28, 2017

28 жовтня з нагоди храмового празника Царя Христа, в рамках відзначення Ювілею 400-ліття Василіянського Чину Святого Йосафата, була відслужена урочиста Велика Вечірня з Литією. Святкове Богослужіння очолив Преосвященний Владика Йосафат Мощич, МЗСА, Правлячий Архиєрей Чернівецької єпархії, йому співслужив о. Йосафат Хаймик, ЧСВВ, ігумен Монастиря Царя Христа. Чимало вірних, а також різні спільноти, які діють при парафії, зібралися щоб єдиними устами співати: «Надійшов празник Господній, тому прославмо нині Христа Бога, що явно зізнався: Я – Цар! Оспівуймо нині нашого Царя, бо він вічно царює з Отцем! Звеличмо сьогодні безсмертного Царя, що царює в Пресвятій Тайні, і Йому поклонімося» (Стихира празника). Наприкінці вечірні о. Йосафат щиро подякував всім присутнім за спільну молитву.

Нагородження переможців фестивалю талантів

Жовтень 22, 2017

Для дітей на нашій парафії сьогодні особливий день, адже саме сьогодні нагороджували переможців Фестивалю талантів.

Це був день, сповнений карамеллю, кольоровими кульками, золотистими грамотами, пізнавальними подарунками та надзвичайною радістю.

Переможців було багато, адже оцінювались дві вікові категорії у чотирьох номінаціях. Перші місця розділили 7 учасників, другі місця також 7 учасників, та 3 місця – 6.

Фестиваль талантів

Жовтень 21, 2017

Чудового осіннього ранку 21.10.2017 р. Б. вперше за історію парафії Храму Царя Христа оо. Василіян відбулася грандіозна подія – довгоочікуваний «Фестиваль талантів «Ви світло для світу» (Мт. 5,14)». Члени журі натхненно заслуховували учасників, і мають один день та цілу ніч для того, щоб визначити переможців. Щиро дякуємо Богу за цю подію, за можливість насолодитися безмежністю дитячої творчості.

Діти мали змогу проявити свої таланти у 4 різних номінаціях: музика, літературне читання, спів та малювання, та різних вікових групах.

Осінь, що дарує натхнення...

Жовтень 17, 2017

Осінь, що дарує натхнення... Осінь- чудовий період для змін. Як приємно, коли в жовтні після холодного вітру , дощу та повітря зі смаком приморозку наступає бабине літо. Це та золота пора,коли під ногами шурхотить різнокольорове листя, коли сонце так обережно,але все таки зігріває землю своїм промінням.. Пора, коли ти йдеш алеєю і просто насолоджуєшся танцем опадаючих листочків.

Духовна школа» імені Митрополита Андрея Шептицького запрошує на навчання

Жовтень 17, 2017

30 вересня 2017 р. Б. в монастирі оо. Василіян розпочалося навчання в Духовній школі, до якої записалось 20 слухачів. В цей день ігумен о. Йосафат, ЧСВВ також вручив Посвідчення про завершення навчання в «Духовній школі» імені Митрополита Андрея Шептицького випускникам школи 2015-2017 рр. Опісля випускники і слухачі «Духовної школи» 2017-2019 рр., учасниками якої є парафіяни храму Царя Христа та вірні з парафій нашого міста і області, мали змогу також прослухати лекцію ігумена о. Йосафата, ЧСВВ про історію Василіянського Чину Святого Йосафата, який цього року святкує свій 400-літній Ювілей.

«Духовна школа» була започаткована з благословення Митрополита УГКЦ Кир Володимира Війтишина ще в 2011 році. 1 жовтня 2015 р. Митрополит Кир Володимир своїм Декретом уділив благословення ігумену і пароху о. Йосафату Фітелю, ЧСВВ на організацію і провід «Духовної школи» імені Митрополита Андрея Шептицького для мирян при монастирі оо. Василіян м. Івано-Франківська.

«Духовна школа» імені Митрополита Андрея Шептицького

Жовтень 12, 2017

30вересня 2017 р. Б. о 10 год. у храмі Царя Христа відбулась Свята Літургія та Акафіст до св. Юди Тадея, які відслужив ігумен і парох о. Йосафат Хаймик, ЧСВВ. По завершенні богослуження отець звернувся до присутніх у храмі випускників «Духовної школи»імені Митрополита Андрея Шептицького та бажаючих в ній навчатись в 2017-2019 рр.:

«Розпочинаючи цей новий академічний навчальний рік, вітаю всіх, тих, хто прибули на те, щоб отримати Посвідчення про завершення цієї школи і тих, хто бажає також розпочати новий навчальний рік, для того, щоб поглиблювати нашу віру і її розуміння».

Різнокольорова подорож до Цариці Покуття

Жовтень 01, 2017

В суботу вранці 30 вересня о 10:00 з церкви Царя Христа оо. Василіян, що на Майзлях, спільнота аніматорів з прочанами вирушили до с. Погоня на XXІІ Міжнародну прощу Вервиці за мир і єдність Церкви.

В хорошому настрої, організованою аніматорами колоною та зі щирими намірами і проханнями свого серця, всі подались у путь.

Дорога була легкою, люди йшли, молилися, слухали науки отців. По дорозі ми зустріли також учнів і паломників із Католицької школи-гімназії ім. Василія Великого, які з радістю приєднались до нас.

Прийшовши до Погоні всі були щасливі, адже там панувала неперевершена атмосфера. Саме туди Богородиця покликала нас до Неї в гості.

Особи, які поєднують і об'єднують

Вересень 24, 2017

Суботнього дощового дня, 23 вересня, в актовому залі монастиря на науково-практичну конференцію, присвячену 400-літтю Василіянського чину святого Йосафата, зібралася численна громада. Прибули сюди отці, брати, сестри, освітяни й парафіяни не лише з міста, а й із Закарпатської України та із закордону. Поєднали присутніх постаті святих Василія Великого, Велямина Рутського і Йосафата Кунцевича, про яких і мовилось на конференції. А ще – вся 400-літня історія і праця їхніх послідовників отців-василіян.

Ювілейні святкування Василіянського Чину св. Йосафата у Гошівському Монастирі

Вересень 11, 2017

10 серпня 2017 р. Б. у Гошівському монастирі оо. Василіян відбулися святкування з нагоди 400 ліття Василіянського Чину. Монахи василіяни разом з вірними прибули з різних куточків України, щоб піднести до неба подячну молитву за Василіянський Чин, який цьогоріч святкує свій 400 літній Ювілей. З парафії Царя Христа поїздку очолив ігумен і парох о. Йосафат Хаймик, ЧСВВ. Кількість осіб з Івано-Франківська, які зголосилися бути присутніми під час святкувань налічувала 300 осіб.

Отці Василіяни запрошують на відпуст з нагоди 400 літнього ювілею Василіянського Чину Святого Йосафата

Вересень 07, 2017

Пригадуємо, що у неділю, 10 вересня 2017 р. Б. відбудеться перша парафіяльна проща до Гошівського монастиря оо. Василіян. Збір відбудеться о 08.00 год., на подвір’ї монастиря Царя Христа й організовано відповідно до запису, який відбувся напередодні вирушатимемо о 08:30 на Ювілейні Святкування присвячені 400 літтю Василіянськогo Чину св. Йосафата.

Оголошується набір слухачів у «Духовну школу» ім. Митрополита Андрея Шептицького

Вересень 05, 2017
МЕТА ШКОЛИ:
Освітній вишкіл та духовна формація мирян згідно з вченням Католицької Церкви.

У навчальних закладах Івано-Франківська пролунав перший дзвоник

Вересень 01, 2017

У перший день осені, вже традиційно, у навчальних закладах України пролунав перший дзвоник. Також перше вересня вважається днем знань. Від так, після спекотного літа і відпочинку, школярі і студенти повертаються за парту, щоб продовжувати “гризти граніт науки”. З цієї нагоди отці василіяни монастиря Царя Христа відвідали навчальні заклади Івано-Франківська: загальноосвітні школи № 11, 15, 19, Католицьку Школу св. Василія Великого і Гімназію №2, а також Академічний Ліцей-Інтернат, Будівельний Ліцей, Професійний Ліцей Автомобільного Транспорту, Училище №21 і Навчально Реабілітаційний Центр, щоб уділити благословення на початок навчального року

Відбулася Чотирнадцята Молодіжна Проща до Гошівського Монастиря оо. Василіян

Серпень 25, 2017

Прямувати до Господа Бога можна різними способами. Молоді люди з Львова, Івано-Франківська, Дрогобича, Сколе, Городенка вирішили прийти до Господа і піднести свої серця у молитві до Пречистої Діви Марії обравши прочанський шлях подорожі. Спекотні дні, виснажені тіла, втома, не зашкодили подолати безліч кілометрів, щоб прийти на молитву до Гошівського монастиря оо. Василіян. Під час прощі отці василіяни коротко розповідали про великих мужів, які творили Василіянський Чин. Кожного дня молитва на вервиці допомагала молоді здійснювати кожен наступний крок. Вражала також гостинність людей, які від щирого серця зустрічали паломників у мальовничих селах нашої Батьківщини……

«Боже великий, єдиний, нам Україну храни»

Серпень 24, 2017

«Дякуючи, як слуги недостойні, Твоєму милосердю, Спасе і Владико наш, Господи, за Дар Незалежності нашої Держави та всі Твої добродійства, що їх щедро подав рабам Твоїм, припадаємо і славослов’я Тобі, як Богові, приносимо та покірно благаємо: визволи від усіх бід рабів Твоїх, і завжди, як милостивий, сповни усі добрі бажання, ревно молимось Тобі, вислухай і помилуй». Такими словами сьогодні підносилась молитва, в день Незалежності України. Урочисту Божественну Літургію очолив о. Йосафат Хаймик, ЧСВВ, у співслужінні о. Володимира Палчинського, ЧСВВ.

Святий Мученику Партенію, моли Бога за нас грішних!

Серпень 19, 2017

19 серпня Свята Церква згадує про Преображення Господнє. Для парафіян храму Царя Христа цей день є особливий тому, що віряни мали змогу піднести свої молитви до св. Партенія, мощі якого перебували у храмі протягом одного тижня. 0.16:00 год. Відбувся подячний молебень за участю Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського Української Греко-Католицької Церкви Володимира Війтишина.

Веселі канікули з Богом у с.Погоня

Серпень 19, 2017

Уже кілька років поспіль спільнота Аніматорів Храму Царя Христа отців Василіян з Івано-Франківська має змогу проводити табір «Веселі Канікули з Богом» у мальовничому селі Погоня, де також є монастир Чину Святого Василія Великого.

"Все, що ви зробили одному з моїх братів найменших – ви мені зробили" (Мт 25,40).

Серпень 19, 2017

Празник Преображення Господнього – це чудова день, коли людина має нагоду змінити своє життя. Перемінитися, покинути погані звички, налаштуватися на позитивний спосіб мислення. А також - це шанс почати творити добрі вчинки, говорити хороші слова, піклуватися за інших, пам’ятаючи, що у серці людей, які нас оточують живе Святий Бог.

Програма молитовного почитання мощей св.муч.Партенія в храмі Царя Христа оо.Василіян

Серпень 05, 2017

В суботу 12 серпня до монастиря Царя Христа Отців Василіян м. Івано-Франківська, в рамках відзначення ювілею 400-ліття Василіянського Чину, прибудуть мощі найбільш античного святого в Україні - нетлінне тіло якого в цілості збереглося до наших днів.

На парафії Царя Христа молилися за благословення для військових, родин загиблих воїнів й представників силових структур

Серпень 18, 2017

Молитися за військовослужбовців, згадати померлих воїнів, які завжди непохитно захищали кордони нашої країни, й піднести серця у молитві за благословення осіб, які працюють у силових структурах зібралися отці і парафіяни храму Царя Христа. о 10.00 год. відбулася Свята Літургія за участю: о. Романа Залеського (головного координатора військових капеланів Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ), о. Віталія Кузьмина (капелана військової частини А1349), о. Володимира Гринишина (військового капелана Навчального Центру 3072), о.Володимира Палчинського, ЧСВВ, а також о. Даниїла Сікори, ЧСВВ і о. Йосафата Хаймика, ЧСВВ (ігумена і пароха монастиря Царя Христа).

МОЛИТВА НА ПАРАФІЇ ЦАРЯ ХРИСТА ЗА БЛАГОСЛОВЕННЯ ДЛЯ МЕДПРАЦІВНИКІВ, ПІДПРИЄМЦІВ ТА ПРАЦІВНИКІВ ЗАСОБІВ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ

Серпень 17, 2017

У четвер, 17 серпня, на парафії «Царя Христа» молилися за медпрацівників, підприємців та працівників засобів масової інформації. З цієї нагоди Божественну Літургію очолив о. Ігор Тузик, співпрацівник Радіо «Дзвони». Йому співслужили: о. Йосафат Хаймик, ЧСВВ, ігумен монастиря і парох, о. Василь Штангрет, з церковної громади с. Назавизів, Надвірнянського р-ну і о. Віталій Храбатин, парафіяльний сотрудник церкви «Св. Миколая» м. Івано-Франківська. Співав Службу хор «Єдині серцем» парафії «Преображення Господнього» м. Івано-Франківська. Після Літургії о. Йосафат Хаймик, ЧСВВ звернувся до отців і зібраних людей з подячним словом. Опісля був відслужений Молебень до св. муч. Партенія і були прочитані молитви сьомого дня Дев’ятниці. В моліннях також взяли участь паломники із Надвірнянщини. Численні присутні мали можливість приступити до мощей св. Партенія і до мирування.

Розпочалася Чотирнадцята Молодіжна проща до Гошівського Монастиря Отців Василіян

Серпень 17, 2017

Сьогодні, на подвір’ї монастиря Царя Христа зібралося чимало молодих людей, які виявили бажання мандрувати до Гошівського монастиря. о 9.00 год., почалася реєстрація учасників. Зголосилося понад 100 осіб. Далі о. Йосафат Хаймик, ЧСВВ – ігумен і парох монастиря благословив люд Божий на дорогу.

Молитва на парафії Царя Христа за благословення представників законодавчої, виконавчої й судової влади

Серпень 16, 2017

Середа 16 серпня присвячена молитві за благословення для представників законодавчої, виконавчої та судової влади. З нагоди цього Божественну Літургію очолив всечесніший о. Йоан Школик, ЧСВВ, Протоігумен Провінції Найсвятішого Спасителя в Україні, йому співслужили о. Йосафат Хаймик, ЧСВВ, о. Никодим Гуралюк, ЧСВВ, а також о. Тарас Галавай, настоятель української громади в Мантові, що в Італії. Святу Літургію співав хор «Церковні дзвони» церкви Пресвятого Серця Христового монастиря Сестер Василіянок. Традиційно опісля Літургії отці соборно відслужили Молебень до святого мученика Партенія та продовжили шостий день дев’ятниці в якій йшлося про св. Партенія як безвідмовного помічника у всіх потребах. В кінці о. Йосафат Хаймик, ЧСВВ, звернувся до всіх вірних із подячний словом та закликом до молитви за нашу владу.

Молитва на парафії Царя Христа за благословення духовенства, богопосвячених осіб, молитовних спільнот і спільнот служіння

Серпень 15, 2017

На Парафії Царя Христа, вівторок 15 серпня присвячений молитві за благословення для духовенства, богопосвячених осіб, молитовних спільнот й спільнот служіння. Моління почалися з вечірні яку служив ієромонах Йосафат Попович, ЧСВВ. Божественну Літургію очолив о. Олег Каськів, синкел у справах духовенства та священичих родин, йому співслужили о. Йосафат Бойко, ВС, синкел у справах монашества, який звернувся із повчальним словом до всіх вірних, о. Олесь Будзяк, ректор Івано-Франківської Духовної Семінарії ім. свщм. Йосафата, о. Йосафат Хаймик, ЧСВВ, ігумен монастиря Царя Христа, о. Никодим Гуралюк, ЧСВВ, ігумен монастиря Успення Пресвятої Богородиці в Погоні, о. Сергій Знак, парох персональної парафії УГКЦ для українців в Барселоні та о.д. Іван Вінтоняк.

У храмі Царя Христа відбулися моління за благословення Української молоді

Серпень 14, 2017

14 серпня 2017 р. Б. у храмі Царя Христа відбулася молитва за Українську молодь. Отці з парафіянами молилися св. Літургію, Молебень до святого мученика Партенія, а далі відбулося мирування, а також окроплення святою водою. З словом повчання до люду Божого звернувся о. Йосафат Фітель, ЧСВВ. Долучитися до спільної молитви прибули отці: Іван Сас, Зеновій Слоїк, Петро Басараб. Божественний спів хору “У Руках Марії” храму Матері Божої Неустанної Помочі отців редемптористів, у молитовний спосіб прославляв Господа Бога , а також святого Партенія, мощі якого перебувають у храмі Царя Христа. Нехай святий Партеній заступається за нас грішних, а Господь Бог благословить Українську молодь і подарує мир, спокій, гармонію і перспективне майбутнє.

До храму Царя Христа прибули мощі святого мученика Партенія

Серпень 12, 2017

12 серпня 2017 р. Б. до храму Царя Христа прибули мощі святого мученика Партенія. Урочисті моління, а саме: Св. Літургію і Молебень очолив Преосвященний Владика Йосафат Мощич, єпископ-помічник Івано-Франківської Архієпархії. Піднести свої прохальні молитви до святого прийшла чимала кількість людей. Пригадуємо, що мощі святого мученика Партенія перебуватимуть у храмі Царя Христа до 19 серпня, опісля повернуться до м. Жовкви.

400 років служіння оо. Василіян у дусі ВІРНОСТІ, ЖЕРТВИ, МІСІЇ

Серпень 09, 2017

5 серпня 2017 р. Б. у Крилосі відбулося представлення 400 літнього Василіянського Чину. Отці і брати василіяни, пояснюючи символіку василіянського гербу, намагалися розповісти усім присутнім про завдання, мету, вид діяльності, харизму монашого Чину. Ігумен і парох храму Царя Христа о. Йосафат Хаймик, ЧСВВ, у своєму слові розповів про життя Василіянського Чину у Вірності, Жертві, Місії. Отцям допомагали проводити захід спільнота аніматорів, яка діє при парафії Царя Христа. До роздумів спонукали пісні у виконанні ченців. Вражаючим видався спів пісень: “О, Василію Великий” і “Пісню слави заспіваймо” у виконанні обласного оркестру “Квадро Кордо”, отців василіян, а також всіх паломників. Закінчився захід спільною молитвою і отриманням особливого відпусту, що наданий Василіянському Чину св. Йосафата папою Римським у зв’язку з 400 літнім ювілеєм.

До храму Царя Христа прибудуть мощі святого Партенія!

Серпень 01, 2017

В суботу 12 серпня до монастиря Царя Христа Отців Василіян м. Івано-Франківська, в рамках відзначення ювілею 400-ліття Василіянського Чину, прибудуть мощі найбільш античного святого в Україні - нетлінне тіло якого в цілості збереглося до наших днів.

Святий Партеній загинув мученицькою смертю в 250 році за панування імператора Декія. Майже 1000 років мощі спочивали в катакомбах св. Каліста в Римі. Пізніше після розкопок тіло святого було перенесено до однієї з римських церков. 1665 року Папа Олександр VII благословив на перенесення мощей до Відня, а пізніше у 1784 році мощі було передано на молитовне почитання до Жовківської Обителі Отців Василіян.

Божого благословення, плідної праці, успіхів у виконанні служіння!

Серпень 01, 2017

Отець Йоан Лубів, ЧСВВ – чернець Василіянського Чину св. Йосафата протягом кількох місяців молився, жив і виконував свої душпастирські обов’язки на парафії Царя Христа. Господня воля у слові головного настоятеля закликала до іншого служіння у м. Львові. Монаша спільнота монастиря висловлює щиросердечну подяку отцю Йоану за спільну молитву, служіння, підтримку, і бажає плідної праці на Господній ниві.

Відбувся християнський табір для молоді храму Царя Христа

Липень 23, 2017

З 17 по 21 липня 2017 р. Б. відбувся християнський табір для молоді храму Царя Христа. Місцем відпочинку стало мальовниче село Гута. У таборі взяло участь 25 учасників (молодь з Вівтарної і Марійської дружин).

З’їзд Мирянського Чину Святого Василія Великого

Липень 15, 2017

15 липня 2017 р. Б. при церкві Христа Царя оо. Василіян, що в Івано-Франківську, відбувся з’їзд Мирянського Чину Святого Василія Великого, у якому взяло участь 150 осіб, що прибули не лише з обласного центру, а й зі Львова, Жовкви, Бучача, Калуша, Бурштина, Делятина, Надвірної, Яремче, Коломиї.

Цьогоріч МЧСВВ святкує 120-у річницю від дня свого заснування Праведним Митрополитом Андреєм Шептицьким та 40-річчя від дня заснування осередку Чину Яковом Тимчуком, ЧСВВ в часі підпілля в Івано-Франківську.

Другий тур християнського табору “Веселі Канікули з Богом – 2017” на Майзлях!

Липень 12, 2017

З 3 по 9 липня для дітей віком 10-12 років при парафії Царя Христа відбувся дитячий табір «Веселі канікули з Богом 2017» під гаслом «З василіанами крізь століття». Програма табору присвячена 400-літньому ювілею Василіянського Чину святого Йосафата.

Весело проводячи час, завдяки руханкам, різноманітним естафетам, танцюючи банси, граючи ігри, маючи цікаві гуртки, навіть просто спілкуючись між собою діти ближче знайомилися і знаходили нових друзів, усмішка не сходила з їхніх облич. Захоплюючою була також поїздка в Галицький національний природний парк, де всі учасники табору змогли побачити різноманітних тварин, що проходять реабілітацію та красу навколишньої природи. Опісля ж вирушили в Санктуарій Пресвятої Діви Марії Цариці Миру що в Більшівцях.

Закінчення першого туру християнського табору “Веселі Канікули з Богом – 2017” на Майзлях!

Липень 03, 2017

З 26 червня по 2 липня на парафії Царя Христа відбувся дитячий християнський табір “ВЕСЕЛІ КАНІКУЛИ З БОГОМ 2017”. Тема цьогорічного табору була присвячена 400та річному ювілею Василіянського Чину Св. Йосафата. Бажаючих провести канікули з Богом зголосилося 150 дітей віком 7-9 років. Табір відбувся з благословення ігумена і пароха храму о. Йосафата Хаймика, ЧСВВ, а духовно провадив табір о. Амвросій Козак, ЧСВВ.

"Хто їсть моє Тіло і п'є мою Кров, той має життя вічне, і я воскрешу його останнього дня". (Ів. 6, 54)

Червень 19, 2017

18 червня 2017 р. Б. у храмі Царя Христа молитовно роздумували про важливість свята Пресвятої Євхаристії. Найкращим Божим дарунком для людини є можливість прийняти Господа Бога до свого серця у святій тайні Євхаристії

“БУТИ СЕРЕД ДІТЕЙ…”

Червень 07, 2017

03.06.2017 р.Б. відбулася чудова зустріч членів Вівтарної і Марійської дружин храму Царя Христа під керівництвом ігумена і пароха о. Йосафата Хаймика, ЧСВВ. Сприятлива сонячна погода подарувала нагоду опинитися у “Вовчинецьких горах”, що знаходяться поблизу м. Івано-Франківська. Під час спільного відпочинку молодь мала змогу молитися разом, слухати коротку, але наповнену важливим змістом науку про те, наскільки важливо є навчитися слухати і почути ближніх, а також про те, наскільки грандіозно є вміти цінувати тих людей, які поряд і дають привіт посміхнутися і жити далі. А далі, смачні смажені ковбаски, розважальні ігри, море позитивного настрою у присутності ближніх і Господа Бога.

31 травня 2017 року, на 85-му році життя відійшов у вічність Блаженніший Любомир (Гузар), Верховний Архієпископ-емерит Української Греко-Католицької Церкви

Червень 01, 2017

Порядок похоронних богослужінь світлої пам’яті Блаженнішого Любомира:

Четвер, 1 червня - Близько 19.00 год. – Прибуття похоронного кортежу до архикатедрального собору Святого Юра у Львові.
П’ятниця, 2 червня 10.00 год. – Заупокійна Архиєрейська Літургія в архикатедральному соборі Святого Юра.
Субота, 3 червня 9.00 год. – Заупокійна Архиєрейська Літургія в архикатедральному соборі Святого Юра (очолює Блаженніший Святослав). Похоронна процесія вулицями Львова. Панахида. Від’їзд похоронного кортежу до Києва

Богослужіння на честь Христа Чоловіколюбця протягом місяця червня

Червень 01, 2017

В четвер, 01.06.2017 р. Б., розпочалися богослужіння на честь Христа Чоловіколюбця. Кожного дня після Святої Літургії о 18:00 год., отці з парафіянами молитимуться Молебень до Пресвятого Серця Христового.

Щиросердечно запрошуємо приєднатися до спільної молитви, щоб разом прославляти Господа, а також просити про мир в Україні і цілому світі.

Завершення навчального року у Катехитичній Школі ім. єп. Григорія Балагурака

Травень 25, 2017

28.05.2017 р. Б. У Катехитичній школі ім. єп. Григорія Балагурака, яка діє при парафії Царя Христа відбулася завершальна зустріч цього навчвльного року. Діти разом з батьками мали чудову нагоду подякувати Господу Богу за можливість відвідувати катехитичні зустрічі під час св. Літургії, яку відслужив о. Йосафат Хаймик, ЧСВВ (директор катехитичної школи ім. єп. Григорія Балагурака). Катехити парафіяльної школи підготували для дітей цікаву програму: спільна молитва, банси, солодкий стіл, спільне фото на пам’ять.

Бажаємо гарного відпочинку, а також з нетерпінням чекаємо на вас, дорогі діти, у вересні, щоб продовжити пізнавати істину, яка зробить нас вільними.

У навчальних закладах Івано-Франківська пролунав останній дзвоник

Травень 25, 2017

26.05.2016 р. Б. – особливий день для школярів. Пролунав останній дзвоник. Розпочалися канікули. Для учнів старших класів – це час трепету, переживань, страху перед невідомим. Попереду незалежне тестування, вступ до вищих навчальних закладів, початок чогось нового і прекрасного.

Отці василіяни: о. Йосафат Хаймик, ЧСВВ (парох та ігумен монастиря), о Порфирій Шумило, ЧСВВ, о. Василь Огірко, ЧСВВ, о. Климентій Шувар, ЧСВВ, о. Амвросій Козак, ЧСВВ, о. Павло Яхимець, ЧСВВ відвідали навчальні заклади Івано-Франківська: загальноосвітні міські школи І-ІІІ ступенів № 11, №15, №19, Івано-Франківську гімназію №2, Навчально-Реабілітаційний центр, Католицьку школу св. Василія Великого, а також Ліцей для обдарованих дітей.

Повірити у Бога, якого не бачимо…!

Травень 25, 2017

Людина не може бачити повітря простим людським оком. Вона його вдихає, воно потрапляє у легені, вони в свою чергу отримують кисень, мають змогу рухатися і дарувати людському серцю здатність функціонувати. Таким чином особа не бачить повітря, але вірить, що завдяки йому може дихати, працювати, любити, жити. Подібне відбувається з нашою вірою в Бога. Ми не можемо бачити Господа, Він залишається таємницею. Але приймаючи Його у своє серце, свято віримо, що отримуємо шанс встати вранці зі сну і продовжувати своє життя. Відповідно, якщо затамувати подих бодай на 3 хв, людина втратить здатність жити, її серце перестане битися. Вона помре. Коли ж людина перестає вірити в Бога, приймати Його у своє серце, втрачає сенс людського життя. Духовно помирає.

“ВЕСЕЛІ КАНІКУЛИ З БОГОМ 2017”

Травень 05, 2017

При храмі Царя Христа відбудуться “Веселі Канікули з Богом”. З 26.06.2017 по 02.07.2017 р.Б. – для дітей віком 7-9 років. Обов’язкові батьківські збори 11.06.2017 р. Б. о 1515 год. Наступний тур відбудеться з 03.07.2017 по 09.07. 2017 р.Б. для дітей віком 10-12 років. Обов’язкові батьківські збори 18.06.2017 о 1515 в Актовому залі монастиря. Запис проводиться на фірті монастиря. Кількість місць обмежена.

“Quid est Veritas”

Травень 05, 2017

“Що є істина?” під такою цікавою назвою молодіжні спільноти парафії Царя Христа оо. Василіян створили і презентували виставу, яка відбулася у часі Великодніх Фестин.

“Quid est Veritas” – повість Натанелли Королевої дуже цікаво відкриває перед глядачем маловідомий, інший погляд на події Воскресіння Христового. Понтій Пилат, його родина, стосунки з єврейською спільнотою, погляд на Ісуса, як сучасника. Все це влучно і глибоко зуміли показати аніматори та молодь нашої парафії. Цікава постановка Ольги Костреюк – вражає своєю професійністю. Глибокий зміст цієї вистави підсилює яскравість костюмів та декорацій, які створили Анна Масляк і Лілія Міланова.

Божого благословення, радості, миру і плідної праці!

Травень 05, 2017

о. Йосафат Хаймик, ЧСВВ і ченці монастиря Царя Христа висловлюють щиросердечну подяку о. Миколаю Микосовському, ЧСВВ за невтомну працю, спільну молитву, розуміння, допомогу і присутність у монастирі оо. Василіян. Бажаємо, щоб Милосердний Бог допоміг Вам й надалі працювати на славу Божу. Бажаємо сили, натхнення, здоров’я. Нехай Господь допоможе здійснити Його незбагненний Божий задум на теренах Харківщини.

Вервиця – зброя проти пекла і спокус!

Травень 05, 2017

30 квітня у рамках Х Фестивалю Христового міста “Вгору серця”, відбулася молитовна хода з Вервицею. Розпочалася молитва у храмі Царя Христа оо. Василіян і вулицями Івано-Франківська прямувала до Вічевого Майдану.

Дощ, який подарував радість!

Травень 05, 2017

29 квітня парафіяльна молодь спільноти Аніматорів храму Царя Христа відвідали Х Фестиваль Християнського міста “Вгору Серця”. Попри похмуру погоду, дощ, нечисленну аудиторію на Вічевому майдані, де проходив захід, молоді люди подарували багато радості всім присутнім. Ірина Попович – парафіянка храму Царя Христа співом переконувала всіх присутніх, що за будь-якої погоди, за будь-яких обставин - життя з Богом є прекрасне. Їй допомогли сповнені ентузіазму люди, які танцем намагалися зупинити дощ, а серцю подарувати багато сонця.

Майстер клас

Квітень 29, 2017

28 квітня на парафії Царя Христа відбувся черговий майстер клас для діточок. Цього разу маленькі парафіяни нашого храму мали чудову змогу ліпити різного роду фігури з глини. Майстерно проводив захід Кудрявцев Ростислав Віталійович – завідувач кафедри художньої кераміки Прикарпатського Національного Університету ім. В. Стефаника. Охочими проявити свою творчість у створені прекрасних речей з глини зголосилося 50 осіб.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Квітень 16, 2017

Воскресіння Господнє є найбільшим святом для всіх християн світу. У цей день Господь дарує кожній людині надію, що на зміну випробуванням, стражданням, темряві, приходить перемога, радість, світло!

Короткі бесіди про Бога у Івано-Франківських навчальних закладах

Квітень 14, 2017

Молода людина у своєму житті знаходить мало часу для того, щоб заплющити очі і подякувати Тому, Хто організував їй чудовий екскурсійний тур під назвою життя. Тобто звернутися у молитві до Господа. Бог, який подарував свою присутність у Церкві, покликав на допомогу богопосвячених осіб, які б стали для особи своєрідним “Wi-Fi-єм” і привели до головного сервера Церкви, а вона через дороговкази і вказівки зробила б неповторною і яскравою зустріч з Творцем. Своєрідними “Wi-Fi-ями” є отці василіяни, які протягом 400 років намагаються словом, молитвою, ділом провадити люд Божий до святості. Отці намагаються через різноманітні місії голосити слово Божої істини.

Господь помер, щоб нам подарувати життя!

Квітень 14, 2017

Страсна П’ятниця – найсумніший день для всіх християн. Цього дня Господь помер, щоб нам подарувати життя. Як було написано в пророцтвах: «Віннаші недуги взяв на себе, Вінніс на собінашіболі, був поранений за гріхинаші, роздавлений за беззаконнянаші. Кара, що нас спасає, була на Ньому, і Його ранами ми вилікувані» (Ісая 53).

Молитовні Чування для Молоді

Квітень 13, 2017

13 квітня 2017 р. Б., у Храмі Царя Христа відбулися Молитовні Чування для молоді. Парафіяльна молодь у креативний спосіб звернулася до Господа Бога, розповідаючи Йому про свої немочі, спокуси, біль і розчарування. Спеціальний гість – Ісус Христос тихим і сповненим любові голосом промовляв про те,як має жити молода людина, щоб перебувати у гармонії з Господом, собою і ближніми. Мотивний спів хору “Осанна” вносив у серце надію, що Люблячий Бог залишається з грішною людиною навіть тоді, коли видається, що цілий світ налаштований проти неї. Звернувся до молоді також о. Йосафат Хаймик, ЧСВВ, який подякував молодим особам за їхню присутність, а також активність у парафіяльному житті Церкви.

Великий Четвер

Квітень 13, 2017

Ісус Христос запросив своїх найкращих друзів на особливу Вечерю у Великий Четвер. В цей день Господь установив Пресвяті Тайни Євхаристії і Священства.

Згадуючи про цю подію, о. Йосафат Хаймик, ЧСВВ звернувся до ченців монастиря з глибокими для роздумів словами. Особливу увагу звернув на те, наскільки ціним є священиче служіння у монашій спільноті. Цей день є також особливий і тим, що було посвячено тетрапод і престіл для монастирської каплиці.

Хто хоче пізнати Бога, той не буде шукати причин, щоб його не знайти

Квітень 09, 2017

Хто хочепізнати Бога,

той не буде шукати причин,

щоб його не знайти

31 березня – 1 квітня в м. Івано-Франківську відбувся курс «Нове життя» для вчителів Католицької школи. В цьому часі ми не просто слухали курс, ми прожили хвилини пізнання Бога, себе; хвилини радості, переживань; хвилини тривоги і душевного спокою. Вміле поєднання лекцій, живих свідчень, інтерактивних методів, співу дозволило учасникам легко сприймати науку. Все було надзвичайно цікаво, захоплююче, невимушено. Тому і час проходив непомітно. Такі курси збагачують духовно, розвивають, допомагають задуматися і змінитися, «відкривають» очі на недоліки, змінюють життя. Велика подяка всім, хто поділився з нами знаннями, любов`ю, часом.

Бажайте великих речей...

Квітень 09, 2017

Час Великого посту - це той особливий період,коли ми маємо можливість залишити свої погані звички, очистити свою душу і розум і з молитвою та радістю чекати на цю величну подію - Воскресіння Ісуса Христа..

31 березня та 1 квітня наша спільнота мала чудову можливість бути в урочищі Підлюте,що біля с.Осмолода, на реколекціях, які проводив о.Віталій Храбатин.

Тема наших реколекцій - "Бажайте великих речей"-учень за Євангелієм від Марка".

Протягом цих двох днів ми збагачувались духовно - мали Святу Літургію, молилися Вервицю, мали науки, Lectio Divina та Адорацію Найсвятіших Тайн, а також весело проводили рекреаційний час .

Радість приходить несподівано…

Квітень 08, 2017

У часі підготовки до Великодня, на парафії Царя Христа оо. Василіян було проведено майстер-клас з писанкарства. Метою проведення цього заходу була популяризація українського сакрального мистецтва. Головною думкою було донести учасникам те, що писанка є символом Воскресіння.

В Івано-Франківську молились за перемогу над агресором і встановлення справедливого миру

Квітень 02, 2017

Молитва розпочалася о 15:00 год. біля міської Ратуші, куди, продовжуючи Всеміську Хресну Дорогу, принесли Хрест представники влади міста та області. Молебень за нашу Батьківщину Україну відправили предстоятелі різних християнських конфесій міста Івано-Франківська, а саме: Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський УГКЦ Володимир Війтишин, Митрополит Івано-Франківський і Галицький УПЦ КП Іоасаф Васильків та Єпископ Коломийський і Косівський УПЦ КП Юліан Гаталу, а також представники УАПЦ та РКЦ.

Шлях Простого Бога у складному світі

Квітень 02, 2017

Життя Господа було сповнене простоти. Він просто прийняв вирок, дуже легко розпростер свої руки на хресті, покірно схилив голову, коли Йому вручали терновий вінок. Коли Його запитували чи Він Цар, Месія, Спаситель, саме тоді, Він з легкістю відповідав короткими фразами. Коли плакала від болю душа, Він просто мовчав, вважаючи, що наші слова порожні і пусті, тому взяв Хрест на рамена, оскільки не слова, а лишень вчинки показують хто ми є насправді. А далі просто йшов, був принижений, відкинений, не потрібний. Падав, вставав, прийняв допомогу Симона і Вероніки, зустрічав багато людей: свою матір, жінок, натовп. Коли було важко, Він просто молився, залишаючись послушним Отцю. Помер як розбійник – на простому дереві, простій горі, у присутності простих людей. Бог насправді простий, але світ переконує у протилежному. Складні заповіді, правила, складне для читання Боже Писання. Щоб познайомитися з Простим Богом достатньо лишень пильно поглянути на 14 подій з останніх днів Господнього життя…

14 зупинок любові!

Квітень 01, 2017

Для кращого візуального сприйняття і молитовного пережиття Хресної Дороги, о. Володимир Палчинський, ЧСВВ, а також п. Василь Панас, змайстрували чудові стації Хресної Дороги, які стануть окрасою для храму Царя Христа у Івано-Франківську, а для вірних - це чудовий шанс усвідомити наскільки був складний, болючий шлях ПРОСТОГО, НЕВИБАГЛИВОГО, ЛЮБЛЯЧОГО БОГА.

Дорогою до Єрусалима

Березень 27, 2017

Кілька днів поспіль - з 24-по 26 березня – учасники хору «Осанна» храму Царя Христа готували свої серця до величної події, яка скоро відбудеться у нашій церкві – Христового Воскресіння.

Великопосні реколекції проходили у Реколекційно-відпочинковому домі отців Редемптористів ім. митр. Андрея Шептицького (м. Яремча), посеред мальовничої природи Карпатських гір.

Що таке Великий Піст і як його дотримуватися?

Березень 28, 2017

Для чого існують пости? Перед окремими великими святами Церква встановила практику стримання себе, яку ми називаємо постом. Пости ми зберігаємо 4 рази в році: перед Різдвом Ісуса Христа (називається Пилипівка), перед Великоднем (Великий Піст), перед святом апп. Петра і Павла (Петрівка) і перед святом Успіння Матері Божої (Успенський піст).

Початки Великого Посту. «Історія Великого посту має довгу й багату тра¬дицію, - читаємо у книзі о. Юліяна Катрія «Пізнай свій обряд». – Вона сягає ще апостольських часів. Апостоли й перша християнська громада почали заміняти день юдейської Пасхи днем поминання Христових мук і смерті. Річниця Христової смерті була для них дуже сумним днем. Тож, щоб його належно відсвяткувати, вони зберігали піст у цей день.

Бути вірними Богу, Церкві, Чину, Народу!

Березень 24, 2017

24 березня Церква вшановує пам’ять святого Софронія. Для оо. Василіян цей день особливий, оскільки в Чині Св. Василія Великого молилися, працювали і жили владики Софрон Мудрий і Софрон Дмитерко.

Отці василіяни: Володимир Палчинський, ЧСВВ, Миколай Микосовський, ЧСВВ, Павло Яхимець, ЧСВВ, Климентій Шувар, ЧСВВ, Порфирій Шумило, ЧСВВ відслужили панахиду у крипті Архікатедрального і Митрополичого Собору Воскресіння Христового за покійними владиками. Після спільних молінь о. Володимир Палчинський, ЧСВВ поділився з присутніми своїми спогадами про покійних єпископів-василіян.

Завершення реколекцій

Березень 19, 2017

Сьогодні, 19 березня 2017 р. Б., закінчилися парафіяльні реколекції у Храмі Царя Христа. Духовний провідник о. Йоан Лубів, ЧСВВ намагався внести у серця вірних іскру Божої любові.

“Зостаньтеся тут і чувайте зі Мною” (Мт. 26, 38).

Березень 18, 2017

Ці слова Ісуса Христа стали гаслом для прочан з Івано-Франківська, Надвірної, Радехова, Яремче, Дори, Снятина, Делятина, Тлумача, Микуличина, які вирішили роздумувати про страждання ГНІХ у ніч з 18 на 19 березня 2017 р. Б., перебуваючи у спільній молитві храму Царя Христа. Організаторами стали члени Апостольства Доброї Смерті, які у молитвах просили всіх потрібних ласк у святого Йосифа – покровителя цієї молитовно-місійної спільноти.

Бог промовляє через красу…

Березень 18, 2017

Світ у якому живемо створений за задумом Люблячого Бога. Все, що нас оточує одночасно й переконує, що тільки Господу було під силу спроектувати такі прекрасні речі. Людству слід лишень відважитися й зупинитися на мить і поглянути навколо “оком естетики, краси, неймовірності”.

Будьте як діти!

Березень 18, 2017

18 березня 2017 р. Б., у актовому залі монастиря оо. Василіян відбувся черговий “Майстер Клас” для дітей парафіяльної школи ім. єп. Григорія Балагурака. Креативні катехити запропонували дітям взяти участь у виготовленні “дивовижного деревця” і для цього застосували техніку, яка має назву “топіарій”.

Закінчився перший тур передшлюбних катехизацій при храмі Царя Христа

Березень 16, 2017

Закінчився перший тур передшлюбних катехизацій при храмі Царя Христа. Повчальні науки проводив о. Йоан Лубів, ЧСВВ. Обговорювалося безліч цікавих і важливих для християнського співжиття тем, а саме: Св. Письмо, Заповіді Божі. Плідність – як дар любові. Батьківство. Материнство. Відповідальність. Методи планування. Контрацепція. Аборти та інше.

Великопосні Парафіяльні Реколекції

Березень 16, 2017

Щиросердечно запрошуємо відвідати Великопосні реколекції, які відбудуться з 16.03.2017 р. Б. по 19.03.2017 р. Б., у храмі Царя Христа, відразу ж після св. Літургій о 7:30 та 18.00 год. У неділю 19.03.2017 р. Б. науки виголошуватимуться під-час кожної св. Літургії. Реколекції проводитиме о. Йоан Лубів, ЧСВВ.

Свято Шевченка

Березень 12, 2017

У неділю 12.03.2017 року на парафії Царя Христа відбулося вшанування 203-ої річниці від Дня народження великого сина України Тараса Григоровича Шевченка. У святковій програмі взяли участь парафіяльний хор «Надія» (регент Михайло Гуйдаш), дитячий хор «Божі ангелята» (регент Неоніла Дуброва), ансамбль «Яворина» (керівник Леся Чорній), а також талановиті учні шкіл і студенти вишів.

Cв. Літургія за загиблих героїв Небесної Сотні і воїнів в зоні АТО

Березень 11, 2017

11.03.2017 р.Б у нашому храмі в м. Івано-Франківську було відслужено св. Літургію за загиблих героїв Небесної Сотні і воїнів в зоні АТО. Її очолив ігумен (парох) о. Йосафат Хаймик, ЧСВВ спільно з головним координатором військових капеланів Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ – о. Романом Залеським. Після богослужби було освячено молитовний куток пам’яті за загиблими героями, який встановили в каплиці св. апостола Юди Тадея.

Тиждень духовності в 11-ій школі міста Івано-Франківськ

Березень 10, 2017

Отці василіяни: Йоан Лубів, ЧСВВ, Павло Яхимець, ЧСВВ, Миколай Микосовський, ЧСВВ і бр. Матей Кравчишин, ЧСВВ відвідали старші класи, розповідаючи учням про важливі правди християнської віри. Також 10 березня в актовій залі школи відбулася молодіжна Хресна для учнів і їхніх учителів. Між стаціями (зупинками) співали пісні семінаристи місцевої семінарії УГКЦ ім. св. свищ. Йосафата. Духівник школи о. Миколай розповів всім присутнім про значення хреста, про Ісуса Христа і Його страждань для нас.Опісля ще відбудеться для всіх бажаючих св. Літургія у храмі Царя Христа на Майзлях, на якій можна буде висповідатися та запричащатися.

Слова, які зроблять піст ефективним

Березень 06, 2017

Великий Піст – це чудова нагода сказати ближнім три важливі фрази: “Я ЛЮБЛЮ ТЕБЕ”. Люблю не за щось, а не зважаючи ні на що. Люблю тоді, коли у стосунках дощ, туман, буревій і цунамі. Ціную добро вчинене для мене, дякую за присутність і підтримку подаровану мені. Любити – дієслово, яке відповідає на запитання: “що робити?”. Тому наша любов має бути дієвою. Любити – це щось робити: розуміти, піклуватися, бути поряд, довіряти, обіцяти і виконувати, бажати іншим добра. Любити навчив нас Ісус Христос. Оскільки, прийшов у світ для любові. Любов’ю було сповнене Його життя. У любові подарував себе для інших.

Камерний хор «Cantemus» на XX фестивалі «Прощання з колядою» у Львові

Лютий 06, 2017

29 січня 2017 року у Львові у приміщенні Національного академічного українського драматичного театру ім. Марії Заньковецької відбувся XX-й міжнародний фестиваль «Прощання з колядою». Засновник і організатор фестивалю – Львівське крайове ставропігійне братство св. ап. Андрія Первозваного УАПЦ, що вже 20 років патронує його, перетворивши на потужний форум єднання вірних не лише різних конфесій, але материкової та діаспорної частин України. На запрошення Голови Львівського ставропігійного братства св. ап. Андрія Первозваного о. диякона Юрія Федіва та хору братства (керівник Руслан Лященко), які в січні побували на фестивалі «Коляда на Майзлях» в Івано-Франківську, участь у львівському фестивалі «Прощання з колядою» взяв і камерний хор «Cantemus» Церкви Царя Христа монастиря оо. Василіян УГКЦ (художній керівник і регент Ігор Дем’янець).

Нам є в кого вчитись

Січень 29, 2017

45 років – це багато чи мало? Як сказати і з якого боку на це подивитись. Спитайте людину, яка прожила на цій землі 90, і вона скаже, що почувається молодою і ще не нажилась на світі. Але за 45 літ можна стільки прожити й пройти, стільки всього знести й пережити, що вистачило б на цілих 180 чи й 360 і більше, якби людина стільки жила (а колись її вік був такий, а то й довший – читайте в Святому Письмі).

За рік чекаєм знову фестивалю…

Січень 15, 2017

15 січня гала-концертом завершився VIII різдвяний фестиваль «Коляда на Майзлях».

Величними колядуваннями закінчився VIII Міжнародний фестиваль «Коляда на Майзлях». Сміливо кажемо Міжнародний, бо цьогоріч гостями свята на парафії, яке вже давно переросло межі міста й митрополії, вийшовши на Всеукраїнський рівень, стали п’ять колективів з Прибалтики і Польщі. Щедрою була коляда і на гостей зі східної України (Києва, Харківщини, Донеччини), яких особливо тепло вітали глядачі.

Якщо повернутись до історії, то започаткували фестиваль «Коляда на Майзлях» на парафії Царя Христа (район, в якому розташована церква, називається Майзлі), яку обслуговують отці-василіяни, тодішній ігумен о. Володимир Палчинський ЧСВВ і керівники парафіяльних колективів Ігор Дем’янець, Любов Терлецька і Любов Литвинчук, продовжив цю велику справу наступний ігумен о. Йосафат Фітель ЧСВВ, а тепер підхопив і наповнив новим змістом теперішній настоятель о. Йосафат Хаймик ЧСВВ.

Сьомий день різдвяного міжнародного фестивалю

Січень 14, 2017

Празник Обрізання ГНІХ і Василія Великого, так би мовити, професійне свято всіх василіян – день пам'яті одного з отців Церкви, згідно правил якого жили й живуть ченці Чину. В цей день усі василіяни відновлюють монаші обіти й пригадують про свою місію і покликання. Люди ж вітають одне одного зі Старим Новим роком і бажають навзаєм щастя, достатку, здоров'я, всіх земних і небесних благ. Тож людно нині в храмі цілий день, і ввечері молільників не меншає. Літургію співає хор церкви Пресвятого Серця Христового (реґент – Руслана Хомин) монастиря Різдва Христового з м. Жовква.

Шостий день різдвяного міжнародного фестивалю

Січень 14, 2017

Закінчується перший посвяточний робочий тиждень, а люди поспішають до церкви, щоб взяти участь у Літургії і послухати учасників «Коляди на Майзлях». Цього надвечір'я Службу Божу супроводжує хор «Тавор» монастиря Преображення Господнього ЧСВВ с. Гошів Долинського району (реґент – Тетяна Майданюк).

П'ятий день різдвяного міжнародного фестивалю

Січень 13, 2017

Кожен фестивальний день приносить щось цікаве, особливе, неповторне. І кожен він цінний, бо розкриває перед глядачами багатство талантів, якими Господь наділив український народ. Наші майзлівські колядування, видається, зібрали багато талановитих і щирих людей, які влилися в нашу парафіяльну спільноту чистими водами.

Божественну Літургію цього дня супроводжував хор «Світло тихе» церкви Святих апостолів Петра і Павла з м. Дрогобич Львівської області (керівник – Оксана Хомик), який уже був учасником фестивалю «Коляда на Майзлях».

Четвертий день різдвяного міжнародного фестивалю

Січень 12, 2017

Середина, а ще, як кажуть студенти, екватор. Так швидко добігли фестивальні дні до половинної позначки. Спадають морози, люди активізуються й ще численніше поспішають до храму на Літургію. Цього дня її супроводжує акапельний ансамбль, що діє при київському храмі Святого Василія Великого «Маленький хор Василія Великого» (керівник – Ярина Чепіга).

Третій день різдвяного міжнародного фестивалю

Січень 11, 2017

Три дні свят збігли непомітно. Українці пішли до праці, але ще цілий тиждень іванофранківці поспішатимуть на Майзлі, де братимуть участь у Божественній Літургії і слухатимуть виступи учасників фестивалю «Коляда на Майзлях». В рамках 400-літнього ювілею Чину щодня Святу Літургію супроводжує запрошений хор, який діє при одній із василіянських парафій. Тож цього дня до нас завітав камерний хор церкви Воздвиження Чесного Хреста монастиря отців-василіян із Бучача (художній керівник – Мирослав Гребеньовський, реґент – Оксана Гребеньовська).

Другий день різдвяного міжнародного фестивалю

Січень 10, 2017

Литовськими та донецькими колядками та феєричним виступом духового оркестру львівської семінарії Святого Духа запам’ятався івано-франківцям й гостям міста другий день восьмого різдвяного фестивалю «Коляда на Майзлях».

Увечері, на свято первомученика Стефана у церкві монастиря отців Василіян зібралося більше 200 людей на святу Літургію, яку співав камерний хор Вознесіння Господнього монастиря ЧСВВ міста Золочева. Радісно зустрічав хористів о. Володимир Палчинський, адже ще в 1991 році з його благословення та з ініціативи золочівських родин, які зберігали вірність УГКЦ, й було засновано колектив.

Колядує вся родина

Січень 8, 2017

У День Пресвятої Родини, 8 січня, парафіяни нашої церкви попри пекучий мороз поспішали на Архієрейську Божественну Літургію, яку очолив архієпископ та митрополит Кир Володимир (Війтишин). У храмі було наче в рукавичці, а найбільш стійкі навіть тулилися ближче до святині на подвір'ї монастиря, куди був виведений великий екран. Тож дійство можна було споглядати на вулиці. І такі сміливці, хоч нечисленні, та все ж були. Їх і всіх учасників Богослужіння зігрівала молитва і тепло сердець нашої великої парафіяльної родини.

Вітання із різдвяними святкуваннями

Січень 4, 2017

З нагоди довгоочікуваного свята народження божественного Спасителя засилаємо вам найщиріші вітання, зичачи світлої долі від Господа, миру у душах і щедрого небесного благословення.

Програма VIII Різдвяного фестивалю “Коляда на Майзлях”-2017

Січень 4, 2017

У Василіянському монастирі Царя Христа, що в м. Івано-Франківську, у 2017 році відбудеться вже восьмий Різдвяний фестиваль “Коляда на Майзлях”. Він розпочнеться врочисто 8 січня, триватиме тиждень часу та завершиться традиційно гала-концертом. У цьому фестивалі візьмуть участь як українські, так і закордонні колективи.

Графік різдвяних богослужінь у храмі Царя Христа Отців Василіян-2017

Січень 4, 2017

Пропонуємо вашій увазі розклад Богослужінь у нашому храмі на Різдвяний час