Вийшов друком практичний посібник «Інструкція для щастя» для проведення християнських таборів

Ви аніматор, педагог, вихователь, катехит на парафії чи просто той, хто любить дітей і виховує їх?

Ви знаєте, що таке справжнє щастя?

Вмієте ним ділитися та запалювати інших?

Знаєте, де воно, те щастя, береться?

Можливо знаєте, як розкрити значення "щастя" для дітей?

Чи замислюватися над тим, що справжнє щастя може бути разом з Богом?

А можливо, працюючи з дітьми, хотіли б їм про щастя розповісти у цікавий спосіб?

Знайти відповіді на всі ці та багато інших запитань, а ще провести нереально крутий наповнений табір для дітей, вам допоможе вже другий посібник, який нещодавно видала спільнота Василіянських аніматорів Івано-Франківська – "Інструкція для щастя" (по 10 Заповідях Божих) у співпраці з комісією у справах освіти і виховання УГКЦ та Івано-Франківської Архиєпархії.

Завдяки даному посібнику ви зможете організовувати табори, катехитичні заняття, цікаві забави для дітей та згуртовувати їх навколо Божої любові та істинного щастя.

У книжці подана програма табору на 7 днів по Десяти Божих заповідях, які в цікавий спосіб поєднані з островами нашого серця.

Кожного дня, мандруючи табором, діти матимуть змогу відкривати нові острови у своїх серцях – Faith island, Family island, Kids island та ін. У цьому їм допоможуть цікаві катехизації з інтерактивними методами, сценки, ігри, пісні, банси, руханки, гуртки, естафети та квест. Поданий навіть запасний план Б, який ви зможете використати, якщо на таборі зранку до вечора дощитиме.

У книжечці також є дві цікавинки – електронні посилання з QR-кодами для того, щоб правильно навчитися танцювати той чи інший банс або співати ту чи іншу пісню; а також фліп-бук – гортаючи книжечку ззаду наперед, ви побачите як змінюється малюночок на краю сторінки.

Бог дарує щастя у багатьох речах, про які ми часом і не замислюємося.

Тому, якщо ви працюєте з дітьми, то книжечка "Інструкція для щастя" обов'язково має бути у вас!

Замовити її ви зможете, написавши нам на email: animatory.if.osbm@gmail.com або зателефонувавши за номером +380 (95) 405 35 23. А також придбатиу крамницях монастирів оо. Василіян на Майзлях і сестер Василіянок в Івано-Франківську. У м. Львові – в крамницях Катедрального Собору св. Юра і монастиря св. Онуфрія оо. Василіян. Запитуйте!!!

 Василіянські аніматори Івано-Франківська