Парафія Царя Христа отримала святу реліквію – мощі святого Папи Івана Павла ІІ

Щоб доправити реліквію з Риму до храму Царя Христа прибув владика Іриней Білик, канонік папської базиліки Санта Марія Маджоре, що у Римі. Урочисто, у присутності чисельної громади вірних, владика передав мощі парафії і монастирю отців-василіян. Також після урочистої молитовної ходи навколо храму і спільної молитви, владика Іриней благословив усіх єлеєм, освяченим у Римі.

«Присутність цього святого у нашому храмі ще більше буде надихати нас на добрі діла на скріплення єдності Святої Церкви – особливо, в час молитви за мир в нашій державі, - наголосив настоятель храму Царя Христа отець Йосафат Хаймик, ЧСВВ. - Владика Іриней уже багатьох обдарував такими святими реліквіями – дякуємо, що не оминули і нас. Окрема подяка отцю Володимиру Палчинському, ЧСВВ, який умів поговорити з владикою, показавши йому ікону Івана Павла ІІ, яку маємо. То ж були - добра думка, мудре рішення і виконана справа. Звичайно, намагатимемося зробити все можливе, щоб мощі були доступні до почитання, але це потребує певного часу».

Запрошуємо усіх вірних прийти і у молитві прикластися до мощей Святого Івана Павла ІІ, які від сьогодні будуть перебувати у храмі Царя Христа.

Наталія Палій