Бог промовляє через красу…

Світ у якому живемо створений за задумом Люблячого Бога. Все, що нас оточує одночасно й переконує, що тільки Господу було під силу спроектувати такі прекрасні речі. Людству слід лишень відважитися й зупинитися на мить і поглянути навколо “оком естетики, краси, неймовірності”.

Саме для цього щосуботи зустрічаються учасники архітектурного гуртка, який діє при храмі Царя Христа. Вчителем і провідником є архітектор Іван Аннюк. Молоді мистецтвознавці аматори намагаються відобразити на альбомному аркуші все те, що у реальному житті втрачає свою цінність: форма і зміст, барви і багатовимірність, краса і добро, справедливість і гармонія. Присутні дякували за можливість творити Господу Богу, який є головним архітектором проекту під назвою “світ у якому живемо”.

бр.Матей Кравчишин, ЧСВВ

http://www.osbm.if.ua/posts/images/95/1.jpg

Розпочався ІV тур курсу Передшлюбних Катехизацій на парафії Царя Христа

5 вересня 2017 р. Б. на парафії Царя Христа розпочався ІV тур курсу Передшлюбних Катехизацій. Науки проводяться щовівторка і щочетверга о 20:00 год, в актовій залі монастиря. Відповідальний за курс о. Йосафат Попович, ЧСВВ. Можливість запису на курс є актуальною.

оо. Василіяни


Стара версія сайту
Молитовник УГКЦ