Бути вірними Богу, Церкві, Чину, Народу!

24 березня Церква вшановує пам’ять святого Софронія. Для оо. Василіян цей день особливий, оскільки в Чині Св. Василія Великого молилися, працювали і жили владики Софрон Мудрий і Софрон Дмитерко.

Отці василіяни: Володимир Палчинський, ЧСВВ, Миколай Микосовський, ЧСВВ, Павло Яхимець, ЧСВВ, Климентій Шувар, ЧСВВ, Порфирій Шумило, ЧСВВ відслужили панахиду у крипті Архікатедрального і Митрополичого Собору Воскресіння Христового за покійними владиками. Після спільних молінь о. Володимир Палчинський, ЧСВВ поділився з присутніми своїми спогадами про покійних єпископів-василіян.

Молімося, щоб Милосердний Господь подарував владикам вічний упокій. А нам додавав сил, мужності, терпіння крокувати стежиною життя, наслідуюючи гідних попередників, які у нелегкий час, у різних випробуваннях, труднощах, переслідуваннях, залишилися вірними Богу, Церкві, Чину, Народу, а також навчили нас, як маємо любити Творця, ближніх, Україну і життя.

бр.Матей Кравчишин, ЧСВВ

http://www.osbm.if.ua/posts/images/95/1.jpg

Розпочався ІV тур курсу Передшлюбних Катехизацій на парафії Царя Христа

5 вересня 2017 р. Б. на парафії Царя Христа розпочався ІV тур курсу Передшлюбних Катехизацій. Науки проводяться щовівторка і щочетверга о 20:00 год, в актовій залі монастиря. Відповідальний за курс о. Йосафат Попович, ЧСВВ. Можливість запису на курс є актуальною.

оо. Василіяни


Стара версія сайту
Молитовник УГКЦ