“Quid est Veritas”

“Що є істина?” під такою цікавою назвою молодіжні спільноти парафії Царя Христа оо. Василіян створили і презентували виставу, яка відбулася у часі Великодніх Фестин.

“Quid est Veritas” – повість Натанелли Королевої дуже цікаво відкриває перед глядачем маловідомий, інший погляд на події Воскресіння Христового. Понтій Пилат, його родина, стосунки з єврейською спільнотою, погляд на Ісуса, як сучасника. Все це влучно і глибоко зуміли показати аніматори та молодь нашої парафії. Цікава постановка Ольги Костреюк – вражає своєю професійністю. Глибокий зміст цієї вистави підсилює яскравість костюмів та декорацій, які створили Анна Масляк і Лілія Міланова.

Переглянувши цю виставу, яка була поставлена під пильним керівництвом і духовним проводом о. Амвросія Козака, ЧСВВ, можна зробити висновок – зіграти таке могла лише віруюча молодь, якій сприяло керівництво монастиря оо. Василіян – ігумен і парох о. Йосафат Хаймик, ЧСВВ.

Анна Масляк

Відповідальна за катехитичну
школу ім. єп. Григорія Балагурака

http://www.osbm.if.ua/posts/images/95/1.jpg

Розпочався ІV тур курсу Передшлюбних Катехизацій на парафії Царя Христа

5 вересня 2017 р. Б. на парафії Царя Христа розпочався ІV тур курсу Передшлюбних Катехизацій. Науки проводяться щовівторка і щочетверга о 20:00 год, в актовій залі монастиря. Відповідальний за курс о. Йосафат Попович, ЧСВВ. Можливість запису на курс є актуальною.

оо. Василіяни


Стара версія сайту
Молитовник УГКЦ