Молитва на парафії Царя Христа за благословення духовенства, богопосвячених осіб, молитовних спільнот і спільнот служіння

На Парафії Царя Христа, вівторок 15 серпня присвячений молитві за благословення для духовенства, богопосвячених осіб, молитовних спільнот й спільнот служіння. Моління почалися з вечірні яку служив ієромонах Йосафат Попович, ЧСВВ. Божественну Літургію очолив о. Олег Каськів, синкел у справах духовенства та священичих родин, йому співслужили о. Йосафат Бойко, ВС, синкел у справах монашества, який звернувся із повчальним словом до всіх вірних, о. Олесь Будзяк, ректор Івано-Франківської Духовної Семінарії ім. свщм. Йосафата, о. Йосафат Хаймик, ЧСВВ, ігумен монастиря Царя Христа, о. Никодим Гуралюк, ЧСВВ, ігумен монастиря Успення Пресвятої Богородиці в Погоні, о. Сергій Знак, парох персональної парафії УГКЦ для українців в Барселоні та о.д. Іван Вінтоняк. Окрасою Літургії був спів гурту «Еффата» з ІФДС. Також на богослужінні були присутні Сестри Чину Святого Василія Великого, які численно прийшли із м. Даниїлою Винник – Протоігуменею Провінції Пресвятої Тройці в Україні, Сестри Мироносиці з Генеральною Настоятелькою Згромадження м. Соломією Крушинською та Сестри Пресвятої Євхаристії. Після Літургії отці соборно відслужили Молебень до святого мученика Партенія та продовжили п’ятий день дев’ятниці в якій йшлося про св. Партенія як покровителя м. Жовкви, заступника України та охоронця Господніх храмів. В кінці о. Йосафат Хаймик, ЧСВВ, звернувся із подячний словом до присутніх отців, сестер, братів семінаристів та всіх вірних які численно зійшлися вшанувати мощі святого мученика Партенія.

оо. ВасиліяниРозпочався ІV тур курсу Передшлюбних Катехизацій на парафії Царя Христа

5 вересня 2017 р. Б. на парафії Царя Христа розпочався ІV тур курсу Передшлюбних Катехизацій. Науки проводяться щовівторка і щочетверга о 20:00 год, в актовій залі монастиря. Відповідальний за курс о. Йосафат Попович, ЧСВВ. Можливість запису на курс є актуальною.

оо. Василіяни

Стара версія сайту
Молитовник УГКЦ