Отці Василіяни запрошують на відпуст з нагоди 400 літнього ювілею Василіянського Чину Святого Йосафата

Пригадуємо, що у неділю, 10 вересня 2017 р. Б. відбудеться перша парафіяльна проща до Гошівського монастиря оо. Василіян. Збір відбудеться о 08.00 год., на подвір’ї монастиря Царя Христа й організовано відповідно до запису, який відбувся напередодні вирушатимемо о 08:30 на Ювілейні Святкування присвячені 400 літтю Василіянськогo Чину св. Йосафата.


Отці Василіяни запрошують на відпуст

з нагоди 400 літнього ювілею

Василіянського Чину Святого Йосафата


Програма святкувань:


9 вересня
Нічні чування.
18.00 –Божественна Літургія
19.00 – Хресна Дорога
22.00 – Велика Вечірня
23.00– Адорація Найсвятіших Тайн
22.30 – Молебень до св. Василія Великого
Благословення мощами св. Василія Великого і свщм. Йосафата Кунцевича


10 вересня
10.30 – зустріч Глави і Отця УГКЦ Блаженнішого Святослава Шевчука, Апостольського Нунція в Україні архиєпископа Клаудіо Ґуджеротті та єпископів Синоду УГКЦ
11.00 – Святкова Архиєрейська Божественна Літургія у супроводі Національного заслуженого академічного народного хору України імені Григорія Верьовки

По завершенню Літургії Концерт духовної музики:
Програма за участю: Національного заслуженого академічного народного хору України ім. Григорія Верьовки та хору Василіянського інституту філософсько-богословських студій імені Митрополита Йосифа В. Рутського (Брюховичі)

оо. Василіяни

http://www.osbm.if.ua/posts/images/95/1.jpg

Розпочався ІV тур курсу Передшлюбних Катехизацій на парафії Царя Христа

5 вересня 2017 р. Б. на парафії Царя Христа розпочався ІV тур курсу Передшлюбних Катехизацій. Науки проводяться щовівторка і щочетверга о 20:00 год, в актовій залі монастиря. Відповідальний за курс о. Йосафат Попович, ЧСВВ. Можливість запису на курс є актуальною.

оо. Василіяни


Стара версія сайту
Молитовник УГКЦ