Вітання із Різдвяними святкуваннями

“Веселіться праведні, радійте небеса, тремтіть радісно гори, бо народився Христос! Сидить Діва, до херувимів подібна, і тримає у своїх обіймах Бога Слово, що стало Тілом. Пастирі подивляють Народженого, мудреці володареві приносять дари, ангели же співають : Неосяжний Господи, ̶ слава Тобі!” (Стихира з Утрені Різдва).

Дорогі у Христі Ісусі наші парафіяни!

З нагоди довгоочікуваного свята народження божественного Спасителя засилаємо вам найщиріші вітання, зичачи світлої долі від Господа, миру у душах і щедрого небесного благословення.

Божий Син прийшов у цей світ, щоб кожного ощасливити через заснування Свого царства добра, любові та милосердя. Він є найбільшим даром предвічного Отця для цілого людства.

Радіймо, отже, по-справжньому з народження правдивого Месії, який народився, щоб постійно перебувати між нами. Прийшло з небес Дитя і врятувало наше життя. Ісус став людиною, щоб ми стали Божими дітьми. Слава за все милосердному Богові.

Щасливих і неповторних різдвяних святкувань бажає всім у новому 2017 році чернеча спільнота василіянської обителі Царя у м. Івано-Франківську.

http://www.osbm.if.ua/posts/images/95/1.jpg

Розпочався ІV тур курсу Передшлюбних Катехизацій на парафії Царя Христа

5 вересня 2017 р. Б. на парафії Царя Христа розпочався ІV тур курсу Передшлюбних Катехизацій. Науки проводяться щовівторка і щочетверга о 20:00 год, в актовій залі монастиря. Відповідальний за курс о. Йосафат Попович, ЧСВВ. Можливість запису на курс є актуальною.

оо. Василіяни


Стара версія сайту
Молитовник УГКЦ